ورزشی

یخچالی: انتظار بازی سخت‌تری داشتیم/ مصدومیت‌ها تیم ما را اذیت کرد

ستاره تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: انتظار بازی سخت تری را داشتیم اما با قاطعیت سعی کردیم با اختلاف زیادی به پیروزی برسیم که پیروز شدیم.

به گزارش امروزنگار، بهنام لغری ستاره تیم بسکتبال شهرداری گرگان پس از پیروزی قاطع مقابل النفت عراق اظهار کرد: انتظار بازی بسیار سختی را داشتیم زیرا تیم عراق تیم بسیار باکیفیتی است. او دو بازیکن خارجی خیلی خوب دارد اما خوشحالیم که بردیم. من این پیروزی را به هوادارانی می دهم که هرگز ما را تنها نمی گذارند.

وی ادامه داد: این تیم همه تیم های گروه را شکست داد و امروز فکر می کنم همه بازیکنان ما مصمم بودند تا با اختلاف زیادی بازی را ببریم که برای کسب جایگاه خوب در گروه پیروز شدیم.

گارد گرگان برداس همچنین با اشاره به باخت مقابل الریاضی در دیدار اول گفت: مقابل الریاضی یک سری مشکلات مانند مصدومیت از بینی محمد جمشیدی، مصدومیت پری پتی از ناحیه کشاله ران و همچنین دیر رسیدن به لبنان وجود دارد. شرایط تیم برای بازی مناسب نبود البته باز هم بد نبودیم اما امروز کیفیت و سطح بالای تیم گرگان را نشان دادیم.

وی درباره برنامه های شهرداری گرگان برای ادامه مسابقات نیز گفت: روز دوشنبه در لیگ ایران با تیم اراک دیدار داریم که تیم خوبی است. ما قدم به قدم پیش می رویم و کار سختی داریم. هفته ای دو بازی سخت داریم و انشالله نتایج خوبی می گیریم. در سوپرلیگ غرب آسیا بازی سختی مقابل الریاضی داریم که باید باخت در بازی رفت را جبران کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مصدومیت مچ پایش کاملا برطرف شده است؟ وی تصریح کرد: خوشبختانه مصدومیت خاصی نداریم. در این فصل واقعا تیم ما کامل نبود و مصدومیت ها روی ما تاثیر گذاشته بود اما الان تیم کامل شده و انشالله با تیم کامل نتیجه خوبی می گیریم.

وی همچنین درباره نزدیک بودن بازی در کوارتر اول گفت: تیم عراق از کیفیت بالایی برخوردار است و شکست دادن الریاضی با این اختلاف کار آسانی نیست، در کوارتر اول ضربات زیادی را از دست دادیم اما در سه کوارتر بعدی خوب شوت کردیم.” اگر ضربات ما گل می شد، اختلاف از ابتدا بیشتر بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا