عمومیمعرفی کسب و کار

یه حمام سریع و جذاب با اسکراب بدن پرله سوآ

اسکراب های توپی بافت خیلی جالبی دارند به ظاهر جامد هستند ولی با فشاری اندک دست بافت آن ها باز و کرمی میشوند و به راحتی میتوانید برای کل بدن ازآن ها استفاده کنید،کافی است روی پوست مرطوب شده یک عدد اسکراب توپی را له کنید و ۲،۳ دقیقه دورانی روی پوست خود ماساژ دهید بعد آبکشی کنید.با این کار کل پوسته های ضخیم و ریز و خشکی ها و پوست های مرده بدن از بین رفته و پوست شما با روغن های موجود در اسکراب ها تغذیه ، نرم و لطیف میشود .

شما میتوانید با کمک مشاوران پرله سوآ، نوع پوست خود را بشناسید و بر اساس نوع پوست خود، محصول پوستی متناظر با آن را انتخاب کنید.مشاوران پرله سوآ، شما را تا رسیدن پوستی شفاف همراهی خواهند کرد.

برای نتیجه بهتر میتوانید ده دقیقه قبل از استفاده از اسکراب توپی ها از نمک حمام پرله سوآ استفاده کنید.مزیت اسکراب های توپی بدن نسبت به اسکراب های شیشه ای که با قاشق استفاده میشوند مدت زیاد تاریخ مصرف آن هاست و اینکه با رسیدن آب به آن ها خراب نمیشوند و خیلی ساده و راحت می توان از آن ها استفاده کرد.اسکراب های توپی بسیار به صرفه هستند.برای هر بار استحمام شما فقط یک عدد اسکراب توپی نیاز دارید که حجم اسکراب توپی ۲۵۰گرم و برای مصارف بیشتر ۵۰۰ گرمی هم تعبیه شده اند.

A quick and attractive bath with continuous body scrub

ترکیبات اسکراب توپی مخصوص بدن

نمک دریایی، روغن بادام شیرین، روغن زیتون، روغن اسنشیال لیمو، روغن اسنشیال علف‌لیمو، ژل آلوئه‌ورا و روغن نارگیل و ویتامین ای با اسانس هندونه و توت فرنگی.

مزایای استفاده از اسکراب توپی بدن

منافذ باز پوست فقط روی صورت نیستند و روی تمام بدن ما منافذ باز وجود دارد. این یعنی پوست بدن ما هم مثل پوست صورت نیازمند نگهداری و مراقبت است. پوست بدن گاهی دچار لک ، گاهی تیرگی و گاهی نیز پوسته پوسته میشود.یکی از راه های درمان مشکلات پوستی بدن و جلوگیری از بروز آنها اسکراب کردن است. اسکراب کردن یکی از واجبات روتین های مراقبت از پوست است. اسکراب کردن باعث شادابی و ریکاوری پوست ما میشود و کمک میکند تا پوست ما نرم و یک دست باشد.

طریقه مصرف اسکراب توپی بدن

برای روشن شدن نواحی تیره بدن و لایه برداری پوست کافیست توپ اسکراب را روی پوست خود که از قبل مرطوب کرده اید فشار دهید و به آرامی ماساژ دهید. بعد از ماساژ کافیست به مدت  ۲ الی ۳  دقیقه اسکراب روی پوست استراحت کند سپس بشوئید و آبکشی کنید.

اسکراب چیست ؟

اسکراب نوعی کرم است که دارای دانه های کوچیک است و تمام کار پاکسازی را این دانه ها انجام می دهند.این دانه ها بسیار طبیعی هستند در بعضی از اسکراب ها که طبیعی می باشند.پوست گردو و هسته میوه برای پاک شدن پوست وجو دارد.فرق اسکراب با کرم های لایه بردار در این است که در اسکراب دانه های ریز است که این دانه ها باعث پاکسازی پوست بدن می شوند.و این دانه ها حاوی مواد تغذیه کننده و آبرسان و مرطوب کننده هستند.

مزیت و فایده اسکراب چیست ؟

اسکراب یه نوع لایه بردار است که باید بسیار ملایم باشد . اسکراب سلول های مرده را احیا می کند.و پوست را تغذیه می کند روی پوست بدن کثیفی ها و چربی وجود دارد که منافذ سطح پوست را می بندداین کثیفی ها و چربی ها بعد از حمام نیز از روی پوست پاک نمی شوند.و باید با لایه برداری و اسکراب آن را برداشت.اسکراب باعث لایه برداری پوست می شود و بهتر پس از استفاده از اسکراب از کرم های مرطوب کننده ، کرم و سرم هایی که حاوی ویتامین سی هستند.

و ضد چین و چروک می باشند استفاده کنید.در نتیجه اسکراب پوست شما را براق ، شاد و درخشان می کند.اسکراب بدن باعث ترمیم و بهبود بافت پوست بدن می شود .پس از استفاده از این اسکراب پوست شما دچار هیچگونه حساسیتی نمی شود .این اسکراب بدن باعث تمیز شدن عمقی پوست بدن می شود .و اگر پوست بدن ما پوسته پوسته باشد این اسکراب بدن سبب آبرسانی و رفع پوسته های آن می شود .

از اسکراب چندبار در هفته و چند دقبقه باید استفاده کرد ؟

شما باید هفته ای یکبار و به مدت چند دقیقه از اسکراب استفاده کنید بهتر است.آخر حمام و هنگام آب کشی اسکراب روی پوست خود بزنید زیرا آخر حمام منافذ پوست شما همچنان باز است.و برای لایه برداری و احیا سلول های مرده بهترین زمان است .افرادی که دارای پوست خشک می باشند باید دو هفته یکبار از اسکراب استفاده کنند .افرادی که دارای پوست چرب هستند باید هفته ای یک یا دوبار از اسکراب استفاده کنند.

آیا همه می توانند از اسکراب استفاده کنند ؟

بله همه افراد می توانند از اسکراب استفاده کنند ولی کسانی که دارای پوست حساس هستند بهتر است.از مدل دانه دار استفاده نکنند قبل از اینکه از اسکراب استفاده کنید پوست خود را بشناسید .کسانی که دارای پوست چرب هستند باید حتما از اسکراب استفاده کنند .اسکراب جوش ها و آکنه را از بین نمی برد و فقط لایه برداری می کند.اگر میخواهید پوستی بدون لک و چین و چروک داشته باشید باید همه محصولات مراقبت از پوست را استفاده کنید.

چرا همه افراد باید از اسکراب استفاده کنند ؟

پوست اصلی ترین لباس  بدن ما است ولی متاسفانه ما خیلی اوقات اصلا از پوست خود مراقبت نمی کنیم و به آن اهمیت نمی دهیم این اشتباهی که در رابطه با پوست می کنیم.پس از گذشت مدت زیادی پوست ما آسب میبیند و آنجا هست که تصمیم می گیریم از پوست خود مراقبت کنیم.اما خب پیشگیری خیلی بیشتر نتیجه می دهد یکی از کارهایی که باید برای پوست خود انجام دهیم پاکسازی و تمیز کردن پوست خود است .

شستشو پوست یکی از مراحل تمیز شدن پوست است شما باید همه مراحل پاکسازی پوست را در نظر بگیرید.شما پس از اینکه تمام مراحل را انجام دادید مرحله آخر استفاده از اسکراب است ، با اسکراب کردن کثیفی هایی که در عمق پوست شما است از بین می رود.

طرز استفاده از اسکراب بدن

این اسکراب را روی بدن مرطوب داخل حمام به مقدار مناسب روی بدن قرار دهید سپس روی کل بدن ماساژ دهید.و بعد با آب بشویید ، پوست را حس کنید نرم و لطیف می شود .اسکراب پوست حساس شما را تغذیه می کند ، پوست خشک شما را مرطوب می کند و پوست آسیب دیده بدن شما را آبرسانی می کند.اگر شما دنیال یک لایه بردار نهایی هستید که برای همیشه از دست پوستی خشک و دارای چربی خلاص شوید من به شما به شدت این لایه بردار را پیشنهاد می کنم.

در این روش درمانی سریع ، برجستگی و آسیب های پوستی برطرف می شوند .این محصول برای همه نوع پوست قابل استفاده است ولی اگر پوست شما دارای حساسیت است حتما دقت کنید .این اسکراب به شل شدن سلولهای مرده پوست و اتصال رطوبت به پوست برای ظاهر نرم و نرم کمک می کند. پوست را تسکین ، آرام و شاداب می کند.

دکمه بازگشت به بالا