ورزشی

یک بارسایی رونالدو را به مسی ترجیح داد

به گزارش خبرگزاری امروزنگار؛ آلوز و رونالدو سال های زیادی را به عنوان رقیب در هر دو تیم سپری کردند، بارسلونا و رئال مادرید در زمین مسابقه مقابل هم قرار گرفتند.
این دو بازیکن دیگر در این دو باشگاه حضور ندارند و سال های پایانی فوتبال خود را دور از لالیگا سپری می کنند اما آلوز در گفتگو با روزنامه اسپانیایی مارکا به تمجید از رونالدو پرداخت.
این بازیکن برزیلی در این مصاحبه به خبرنگار مارکا گفت: من عاشق کریستیانو هستم. ما دیگر در بارسا یا رئال نیستیم و می توانم به راحتی صحبت کنم زیرا به نظر می رسید همیشه آن آزادی عمل را نداشتم. کریستیانو یک نمونه بسیار خوب برای همه ما بازیکنانی است که از استاندارد بالایی برخوردار نیستیم. او با سخت کوشی و تلاش به ما نشان داد که می تواند مقابل بهترین ها رقابت کند.”

بازیکن بارسلونا رونالدو را به مسی ترجیح داد

وی با اشاره به درگیری با رونالدو گفت: برای او احترام زیادی قائل هستم و این فرصت را داشتم که این را به او بگویم. زمانی بود که به او سلام کردم و او به خاطر رقابت دو تیم به من توجهی نکرد. این یک جنجال بود که هرگز منتشر نشد. اما در رختکن مراسم توپ طلا دعوای مختصری داشتیم. من به همه سلام کردم و او به من توجهی نکرد.
آلوس با اشاره به روحیه قوی این بازیکن گفت: با او موافقم زیرا هر کاری در زندگی ام انجام دادم با تلاش بود. به عنوان یک بازیکن، من به کریستیانو بیشتر از مسی نزدیک هستم و این به خاطر تلاش است، نه استعداد. لئو با این استعداد متولد شد و این در سطحی است که فقط او می تواند به آن دست یابد.

بیشتر بخوانید:

251254

دکمه بازگشت به بالا