جامعه

۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس به ظرفیت حمل و نقل پایتخت افزوده می‌شود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پیام نوروزی خود اعلام کرد تا پایان سال 1000 اتوبوس به ظرفیت حمل و نقل اضافه می کنیم.

به گزارش امروزنگار، پرویز سروری وی در پیام نوروزی خود با تبریک عید نوروز سال 1401 را سالی سرشار از موفقیت و پیروزی برای ملت ایران دانست و گفت: امسال مصادف با نام و یاد امام زمان (عج) در ایام ولادت آن حضرت، آغاز و نشانه آن است. ملت آینده ایران سربلند خواهد بود.

وی گفت: دولت امیدوار است در ماه های ابتدایی امسال به سقف بودجه برسد تا بتوانیم اقدامات اساسی را برای کمک به مردم و کاهش قیمت و افزایش خدمات انجام دهیم.

نایب رئیس شورا در توصیه به گزارشی از تحقق شعار 1400 خطاب به مسئولان گفت: دولت جدید اگرچه نیم سال فرصت دارد، اما اقدامات مناسبی برای گشایش کسب و کار و جلوگیری از این موضوع انجام داده است. آثار خوبی دارد و ما در شورای شهر بیشترین تلاش خود را صرف کاهش زمان صدور پروانه کرده ایم که در ابتدا قصد داشتیم در این زمینه به شورا بپیوندیم و در نهایت سال 1400 یک مصوبه تکمیلی دیگر بود. در مورد کاهش صدور مجوز و بوروکراسی ساختمانی ما ابزاری داشتیم و این بدان معناست که مصمم هستیم خدمات آسان تری ارائه کنیم.

سروری سپس درباره برنامه ها و فعالیت های شورا اظهار کرد: این سطح خدمات رسانی 1401 برای کاهش فاصله شمال و جنوب تهران است و توانسته ایم در این مدت کوتاه به بخش قابل توجهی از این برنامه دست پیدا کنیم.

وی افزود: برای تهران که از کمبود تجهیزات حمل و نقل رنج می برد، تا پایان سال 1000 اتوبوس به ظرفیت ناوگان اتوبوسرانی اضافه کرده ایم، بنابراین برای سال 1401 طبق وعده دولت، موضوع حمل و نقل در مترو، اتوبوس ها و تاکسی ها رونق خواهند گرفت و این تلاشی برای کاهش آلودگی و افزایش ظرفیت حمل و نقل عمومی پایتخت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، نایب رئیس شورا در پایان سخنان خود در جمع شهروندان ابراز امیدواری کرد که با تلاش شورا و فعالیت های شهرداری، یک سال را تقدیم کنیم. سرشار از موفقیت و خدمت برای مردم تهران محقق خواهد شد زیرا نمایندگان شما در شورای شهر مصمم به نظارت مستمر و هدایت و حمایت جدی برای تحقق زمینه های تحقق تعهدات بودجه 1401 و شعارهای انتخاباتی هستند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا