بین المللی

۳۵ تیم دانشگاه آزاد ایلام به رویداد ملی گام دوم راه یافتند

بهروز ناصری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در ایلام اظهار داشت: رویداد ملی استیج دومین دانشگاه آزاد اسلامی فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردهای بی نظیر دانشگاه و پی بردن به استعدادهای ناب جوانان ایرانی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام ادامه داد: در این راستا 14 گروه پژوهشی و زیرساختی، 13 ایده و استارت آپ و هشت شرکت خلاق و فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام به رویداد ملی فاز دوم دانشگاه آزاد اسلامی و نیاز به فضا پیوسته اند. و بستری برای جوانان و اندیشمندان بیشتر فراهم شده است.

وی گفت: شرایط حساس جهانی و بین المللی و به تبع آن منطقه خاورمیانه و نقش پررنگ ایران اسلامی در تحولات منطقه، دشمنان نظام را به دنبال شیطنت بیشتر با سیاه نمایی که مرحله دوم سعادت است، برانگیخته است. جامعه و به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی باعث اشتغال، تجاری سازی و… رونق اندیشه های ناب جوانان می شود.


بیشتر بخوانید:

مرحله دوم رویداد ملی؛ فرصت های سرمایه گذاری و پشتیبانی فناوری

دانشگاه آزاد آذربایجان غربی با 93 گروه آموزشی راهی مرحله دوم می شود

دانشگاه آزاد بناب 25 گروه فناوری را به رویداد فاز دوم معرفی کرد

شناسایی ۲۵۹ تیم در ستاد مرحله دوم دانشگاه آزاد مازندران


عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: یکی از مهم ترین دستاوردهای رویداد فاز دوم، تجاری سازی ایده ها است و در این راستا دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال ایده پردازی است و رویداد مرحله دوم مهم ترین است. بزرگترین فرصت برای ظهور استعدادهای جوان است.”

ناصری بیان کرد: رویداد مرحله دوم فرصت مناسبی برای توسعه استان ها است و در این راستا قطعا دستاوردهای این رویداد بزرگ در استان ایلام در خدمت توسعه استان خواهد بود. استان ایلام هم اکنون با وحدت مثال زدنی مسئولان یکی از استان های در حال توسعه کشور است و دانشگاه آزاد اسلامی نقش تربیت نیروی فداکار و متخصص مورد نیاز استان و رفع نیازهای علمی و پژوهشی را ایفا می کند. در حال حاضر شکوفا شده و علاوه بر ایجاد خوش بینی و نشاط، در تجاری سازی و ایجاد اشتغال نیز موثر است.

به گزارش خبرگزاری آنا؛ رویداد ملی فاز دوم دانشگاه آزاد اسلامی به منظور معرفی و ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت های دانشگاه در حوزه فناوری و نوآوری با هدف بسترسازی برای ایجاد کسب و کارهای نوپا و دانش بنیان. و فرصت های شغلی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه، تحقیقات و زیرساخت ها، 1000 ایده و کسب و کار راه اندازی و 1000 شرکت فناوری و خلاق برنامه ریزی شده است.

دومین رویداد ملی به مدت چهار روز از هشتم تا یازدهم خرداد ماه 1401 در امام خمینی (ره) تهران برگزار شد و بخشی از فعالیت 40 ساله دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه های مختلف تربیت نیروی انسانی، فرهنگی، یعنی. اقتصاد، علوم پزشکی، علوم مهندسی، علوم انسانی و غیره. پیشنهاد دادن.

انتهای پیام/4117/4062/

دکمه بازگشت به بالا