استانی

۸۵ مورد حادثه و حریق در فرودین ماه در سمنان

به گزارش خبرگزاری امروزنگار در استان سمنان ، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: در اولین ماه سال جدید 44 مورد آتش سوزی و 41 مورد عملیات امداد و نجات در این شهرستان رخ داده است.

در این رابطه اسماعیل پور گفت: ماه گذشته سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان به 1970 تماس تلفنی با سامانه 125 پاسخ داد كه 40 ساعت و 8 دقیقه از آن صرف عملیات اطفا fire و نجات شد. با میانگین زمان رسیدن به محل سقوط 3 دقیقه و 41 ثانیه است.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان همچنین گفت: آتش نشانان در فروردین سال 1400 44 مورد آتش سوزی را تحت پوشش قرار دادند که بیشترین آن (21 مورد آتش سوزی در جاده ها (ساختمان های قدیمی و زباله ها)) بود.

وی همچنین گفت: آتش نشانان شهر سمنان در 41 حادثه نجات جداگانه شرکت کرده و به شهروندان و همکاران کمک کرده و آنها را از خطرات ناشی از آن حوادث نجات دادند. در آسانسورها مردم را در جاهایی گیر بیاورید و حیوانات موذی را صید کنید ، در مراحل بعدی هرکدام با 7 مورد.

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان گفت: سه مورد از این عملیات آتش نشانی و امداد و نجات در خارج از محدوده شهر انجام شده است که به خوبی تحت پوشش نیروهای عملیاتی قرار دارند و تعداد بازماندگان ماه گذشته در این عملیات ها. 45 نفر (“زن و مرد”) هستند که از نیروهای عملیاتی کمک می گیرند.

48

دکمه بازگشت به بالا