فرهنگ و هنرمعرفی کسب و کار

تفاوت تراریوم تبلیغاتی با دیگر هدایای تبلیغاتی

گلدان تراریوم لایت تبلیغاتی با پایه چوبی

تراریوم‌های تبلیغاتی یکی از ایده‌های بسیار جالب و خلاقانه برای تبلیغات مختلف به شمار می‌آیند و این روش یکی از جدیدترین روش‌های تبلیغاتی در میان بیزینس‌های هستند. خرید تراریوم‌های تبلیغاتی می‌تواند معانی بسیار زیادی از جمله اهمیت شما به طبیعت و یا بی‌ خطر بودن بیزینس شما برای طبیعت را به مشتریان نشان دهد. اگر مایل به آشنایی بیشتر با روش تبلیغاتی تراریوم هستید حتما تا آخر این محتوا را دنبال کنید.

تراریوم چیست؟

تراریوم (باغ شیشه‌ای) یکی از وسایل تزیینی برای افرادی است که دوستدار نگهداری از گل و گیاه در محیط خانه و یا محل کار خود هستند؛ با توجه به زیبایی بیش از اندازه این نوع تزیینات خانگی، حتما شما یک بار باغ شیشه‌ای یا تراریوم را دیده و یا حتی داشته‌اید ولیکن ممکن است که اسم تراریوم به گوشتان نا ‌آشنا بیاید.

تراریوم‌ها در واقع محفظه هوایی کاملا در بسته و یا مهر و موم شده هستند که دمای محیط این محیط در بسته معمولا با توجه به نوع گیاهی که در درون آن قرار دارد تعیین می‌شود؛ البته لازم به ذکر است که تراریوم‌ها هم به شکل در بسته و هم به شکل باز وجود دارند.

اگر به انواعی از گیاهان و گل‌های علاقه دارید که مناسب خانه و یا محیط زندگی شما نیستند می توانید در رابطه با محیط مناسب و ویژگی های محیط اصلی رشد گیاه اطلاعات کافی به دست بیاورید و راجع به امکان نگهداری از این گیاه در تراریوم بسته پرس و جو شوید زیرا محیط تراریوم مانند محیط یک گلخانه کوچک عمل می کند و پرورش گیاهان مختلف استوایی،خزه‌ها، سرخس‌ها و… را امکان پذیر می‌سازد.

اکثرا تراریوم‌های کوچک و باز در محیط خانه‌ها استفاده می‌شود و این تراریوم‌های شیشه‌ای برای نگهداری گیاهان معتدل استفاده می‌شوند.

خرید تراریوم با گیاهان با کیفیت

یکی از نکاتی که باید درباره خرید تراریوم تبلیغاتی رعایت کنید، خرید تراریوم با گیاهان با کیفیت است؛ ممکن است تراریوم انتخابی شرکت برای تبلیغات بسیار کوچک باشد و یا از طراحی خاصی برخوردار نباشد ولیکن شما بتوانید با انتخاب گیاه مناسب برای تراریوم ماندگاری و زیبایی این تراریوم را به شدت بالا ببرید.

اگر با ایده استفاده از تراریوم برای تبلیغات موافق هستید بهتر است قبل از اقدام به خرید تراریوم تبلیغاتی، ابتدا راجع به انواع تراریوم‌ها و گیاهانی که مناسب نگهداری در تراریوم هستند اطلاعات لازم را کسب کنید و بعد با چشمی باز اقدام به خرید کنید.

خیلی از شرکت‌ها و مجموعه‌ها بدون توجه به طبیعت اصلی گیاه و تنها به علت زیبایی گیاهان را انتخاب می‌کنند و این کار تنها باعث از بین رفتن سریع گیاه می شود و کاملا جنبه عکس در تبلیغات دارد.

تراریوم زیبا برای تبلیغات

همانطور که گفته شد بسیاری از شرکت‌هایی که از تراریوم‌های تبلیغاتی برای تبلیغات شرکت خود استفاده می‌کنند، تنها ملاکی که در نظر می‌گیرند زیبایی تراریوم است و به همین علت بسیاری از گیاهان و تراریوم‌ها مدت زمان بسیار زیادی دوام نمی‌آورند.

برای جلوگیری از مشکلات خرابی و یا از بین رفتن تراریوم بهترین کار این است که طراحی‌های مختلف و زیبایی را برای خود محفظه  تراریوم طراحی و در نظر بگیریم.

با انتخاب گیاهان مناسب تراریوم می‌توانید از گیاهان ساده تر با طول عمر بیشتر برای تزیین تراریوم استفاده کنید.

تراریوم‌هایی با طراحی ساده و زیبای زیادی برای خرید وجود دارند، ولیکن کسانی که قصد خرید تراریوم تبلیغاتی را دارند با کمی جست و جو می‌توانند طراحی‌های بسیار خلاقانه و زیبایی را برای تراریوم‌ها پیدا کنند.

قیمت تراریوم تبلیغاتی

تراریوم‌های تبلیغاتی با توجه به اینکه چگونه ساخته شده‌اند و از چه نوع شیشه، چوب، خاک، کود، نوع گیاه و… برای تولید این تراریوم‌های تبلیغاتی استفاده شده است دارای رنج قیمت‌های مختلفی هستند.

لازم به ذکر است که بسیاری از شرکت‌ها از چندین نوع تراریوم کوچک برای تبلیغات استفاده می‌کنند و همچنین از تولیدی‌های اصلی ساخت تراریوم‌های تبلیغاتی خرید می‌کنند تا قیمت‌های مناسب ترین برای تبلیغات خود خرج کنند.

البته خرید تراریوم تبلیغاتی می‌‌تواند برای شما خرج زیادی داشته باشد و یا شاید بسیار به نفع شما تمام شود، در هر حال تراریوم‌های تبلیغاتی یکی از جذاب ترین ایده‌های تبلیغاتی هستند‌.

تراریوم ‌و یا محفظه های نگهداری از گیاهان دارای رنج قیمت‌های مختلفی است به طوری که ممکن است برای هر تراریوم از ۱۵،۰۰۰ تومان تا ۱۳۰،۰۰۰ تومان هزینه بردارد.

تراریوم تبلیغاتی ارزان

یکی از بهترین ایده‌های تبلیغاتی برای شرکت‌های خوش ذوق، استفاده از تراریوم‌های تبلیغاتی است. بسته به نوع شرکتی و بزرگی اسپانسری که می‌خواهید برای همکاری به خود جذب کنید می‌توانید هزینه‌ها و مبلغ بیشتری برای تبلیغات تخصیص دهید. استفاده از ایده‌های جالب برای طراحی تراریوم و اختصاص دادن مکانی برای جایگاه آرم تبلیغاتی شرکت خود می‌تواند بسیار در جلب توجه افراد کمک کند.

از آنجایی که هزینه تراریوم‌های تبلیغاتی بسیار زیاد است، پیدا کردن تراریوم تبلیغاتی ارزان قیمت به شدت دشوار است ولیکن مسلما هم در وب سایت‌های مختلف و هم در گلخانه‌های مختلف مکان‌های مناسب برای خرید تراریوم تبلیغاتی ارزان قیمت پیدا می‌شود.

تراریوم‌ها دارای رنج قیمت بسیار وسیعی هستند و حتی اگر کوچک‌ترین خلاقیتی در طراحی تراریوم‌ها وجود داشته باشد این قیمت به راحتی ده برابر می‌شود و حتی دیگر به اندازه تراریوم نیز بستگی ندارد به همین علت ممکن است شرکت‌هایی که بودجه‌های اندکی برای تبلیغات خود در نظر گرفته‌اند، برای خرید دچار مشکل شوند.

خرید تراریوم تبلیغاتی آنلاین  

خرید تراریوم تبلیغاتی یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی است زیرا این ایده زیبا و نو علاوه بر اینکه دارای معانی زیبایی است، می‌تواند دکوری با قیمت مناسب باشد. افراد بسیار زیادی از تراریوم‌های تبلیغاتی شیشه‌ای کوچک برای تبلیغ استفاده می‌کنند.

راه‌های بسیار زیادی برای خرید تراریوم‌های تبلیغاتی وجود دارد، شما می‌توانید این تراریوم‌ها را از گلخانه‌های مختلف خریداری و یا سفارش دهید‌؛ البته راه ها و روش‌های آنلاین برای خرید تراریوم وجود دارد و شما می‌توانید از سایت‌ های مختلف  این تراریوم‌ها را خریداری کنید.

امکان پیدا کردن تولیدی تراریوم‌ها نیز حتی اگر آنلاین باشد امکان پذیر است، پس تراریوم‌های ارزان قیمت نیز در بازار آنلاین پیدا می‌شود.

سخن پایانی 

خرید تراریوم‌های تبلیغاتی یکی از هوشمندانه ترین کار های تبلیغاتی است، زیرا مانند فرستادن گلدان به عنوان تبلیغات می‌باشد با اینکه دارای قیمت بسیار کمتر و مناسب‌تری است؛ به علت قرار گیری تراریوم در ویترین و در دید بودن آن جنبه تبلیغاتی دو چندان می‌شود، به همین علت این روش تبلیغاتی توصیه می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا