سلامت و تندرستیمعرفی کسب و کار

دستگاه لیزر کندلا+ عوارض، مزایا و ویژگی ها

لیزر مو یکی از دغدغه‌های افراد است که اگر دستگاه و کلینیک مناسبی را برای آن انتخاب نکنن، ممکن است با عوارض جبران ناپذیری در ازن زمینه مانند لکه‌های پوستی مواجه شوند. شناخت دستگاه لیزر کمک می‌کند تا باتوجه به نوع ضخامت پوست خود بهترین نوع آن را برای از بین بردن موهای زائد انتخاب کنید. دستگاه کندلا یکی از انواع آن است که در سطح جهانی محبوبیت و تاثیرگذاری خاص خود را دارد. در این مقاله به‌منظور بالابردن و اطلاعات و آشنایی شما، به آنالیز دستگاه کندلا پرداخته شده است تا انتخاب بهتری برای لیزر مو داشته باشید.

معرفی دستگاه کندلا

دستگاه کندلا (Candela) یکی از انواع دستگاه لیزر است که دارای دقت و سرعت قابل قبولی برای لیزر مو، جای جوش، خط بخیه و حتی روشن کننده بیکینی است. از طرفی اغلب برای درمان ضایعات عروقی و از بین بردن ضایعات رنگدانه‌ای مانند جای تتو مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه الکس کندلا از طریق ساطع کردن پرتو نو و نفوذ آن به عمیق‌ترین قسمت پوست عمل لیزر را انجام می‌دهد که البته این فرایند به صورت کنترل شده صورت می‌گیرد تا آسیبی متوجه پوست شما نشود. قبل از انجام فرایند لیزر اسپری خنک کننده‌ای برای کم کردن درد ناشی از لیزر بر روی پوست شما اسپری می‌شود که به در خواست خودتان زمان آن می‌تواند 20 الی 30 دقیقه قبل از شروع لیزر مو باشد.

انواع دستگاه کندلا

دستگاه کندلا انواع مختلفی دارد که به شرح زیر هستند.

  1. AlexTriVantage: این نوع دستگاه، اولین دستگاه لیزر کندلا کیو سوئیچ شده بوده و از فناوری مدرن لیزر-پلمپ-لیزر برخوردار است. این فناوری بسیار مناسب برای از بین بردن انواع خالکوبی با رنگ‌های مختلف است که این کار را بدون محدودیت انجام می‌دهد.
  2. Vbeam: دستگاه لیزر بسیار امن بوده و یک لیزر رنگی پالسی مناسب برای درمان پاتولوژی‌های عروقی به حساب می‌آید. از این نوع دستگاه کندلا می‌توان با خیالی راحت برای درمان تمام ضایعات عروقی صورت استفاده کرد.
  3. GentleLase Pro-U: این نوع دستگاه به عنوان لیزر مو در سطح استاندارد شناخته می‌شود که دارای ویژگی‌های عالی مانند راندمان و سرعت بالا و همچنین، سیستم خنک کنندگی دینامیک داخلی است. اغلب آرایشگران این دستگاه لیزر را در سالن‌های خود داشته و مورد استفاده قرار می‌دهند.
  4. PicoWay: دستگاه PicoWay دارای 3 طول موج پیکوثانیه‌ای همراه با قابلیت کسری و غیر کسری از Syneron Candela است. این نام همیشه آشنا و قابل اعتماد بوده است. دستگاه لیزر PicoWay از پالس‌های انرژی کوتاه پیکوثانیه‌ای برای انجام فرایند لیزر استفاده می‌کند که با همین شیوه می‌تواند رنگدانه‌ها را به درات ریز تجزیه و از بین ببرد.

برای مطالعه کامل این مقاله به دستگاه لیزر کندلا+ عوارض، مزایا و ویژگی ها مراجعه نمائید.

آتوسا خوش خواهد

من آتوسا، خبرنگاری که تعهدی عمیق به خدمت به مردم دارم. در این سایت، با تمرکز بر مسائل مهم اجتماعی و اقتصادی، تلاش می‌کنم تا صدای گروه‌ه‌های نادیده گرفته شده را به گوش شما برسانم و برای ایجاد عدالت و برابری در جامعه تلاش کنم.
دکمه بازگشت به بالا