جامعهمعرفی کسب و کار

مناطق رو به رشد مازندران

آشنایی با مناطق رو به رشد مازندران میتواند یکی از مهمترین علم هایی باشد که یک سرمایه گذار املاک، باید حتما با آنها آشنا باشد. چرا؟ چون سرمایه گذاران همیشه باید به دنبال بهترین مناطق به جهت سرمایه گذاری باشند تا بتوانند سود بالایی را از خرید و فروش های خودشان، به دست بیاورند. جالب است بدانید که سرمایه گذاران همیشه بر این باورند که اگر در ساخت و سازهای خودشان، 70 درصد سود نکنند، انگار ضرر کردند؛ پس باید نکات مختلفی را بررسی کنید که یکی از این نکات، میتوانید انتخاب مناطق رو به رشد مازندران باشد.

معرفی 3 تا از مناطق رو به رشد مازندران

وقتی صحبت از مناطق رو به رشد میشود، قطعا منظور ما شهرهایی به مانند چالوس، نوشهر یا … نیست. چون این شهرها، پیشرفت کردند و الان در حال پیشرفت بیشتر هستند. درواقع منظور ما از مناطق رو به رشد مازندران، مناطقی است که پیشرفت های زیادی نداشتند و الان در حال طی کردن مراحل برای رسیدن به رونق میباشند.

حالا چرا ما قصد معرفی این مناطق رو داریم؟ چون با هزینه بسیار کمتر در مقایسه با شهرهایی مثل چالوس، زمین هایی با متراژ بیشتر خریداری کنید که بعد از مدتی هم سودهای بسیار بیشتری را میتوانید به دست بیاورید.

در ادامه به معرفی سه تا از بهترین این مناطق میپردازیم که اتفاقا هر سه، همسایه همدیگر هم هستند.

1. شهرستان محمودآباد

اولین گزینه از مناطق رو به رشد مازندران، مربوط به شهرستان محمودآباد میشود. شاید همه شماها، اسم شهرستان محمودآباد را شنیده باشید؛ محمودآباد درواقع یک شهرستان ساحلی به شمار میرود که دو جنگل را نیز در خودش دارد.

آب و هوای این شهرستان بسیار فوق العاده است که جمعیت های کمتری هم درمقایسه با شهرهایی به مانند چالوس، نوشهر، تنکابن و … دارد.

از حدود 5 سال پیش تا به الان، سرمایه گذاران زیادی به سمت این شهرستان آمدند که ساخت و سازهای زیادی را نیز در این شهرستان انجام دادند که همین ساخت و سازها باعث شده تا راه برای سرمایه گذاران بعدی که شما هستید، باز شود.

جالب است بدانید که روستاهایی در شهرستان محمودآباد وجود دارند که حتی ارزش بیشتری برای سرمایه گذاری در مقایسه با خود شهر محمودآباد دارند. برای مثال خرید زمین در چهارمحل اهی محمودآباد یکی از بهترین گزینه های برای سرمایه گذاری در محمودآباد است.

2. شهر سرخرود

شهر سرخرود درواقع بخشی از شهرستان محمودآباد به شمار میرود و به این دلیل که به جمعیت قابل قبولی دست پیدا کرد، باعث شده تا آن را به عنوان یک شهر بشناسند. ولی همچنان زیرمجموعه شهرستان محمودآباد است.

سرخرود هم به مانند محمودآباد، یک شهر ساحلی به شمار میرود که البته باید بدانید که از لحاظ شهرسازی، پیشرفته تر از شهرستان محمودآباد است.

ولی متاسفانه سرخرود، هیچ جنگلی ندارد و نزدیک ترین جنگل به شهر سرخرود، همان جنگل های محمودآباد است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از شهر سرخرود، میتوانید به سایت شهرداری سرخرود مراجعه کنید.

3. شهرستان فریدونکنار

فریدونکنار هم یکی دیگر از مناطق رو به رشد مازندران به شمار میرود که همسایه شهر سرخرود است؛ یعنی اینکه محمودآباد، سرخرود و فریدونکنار، هر سه جزو همسایه های یکدیگر هستند.

فریدونکنار هم به مانند شهرستان محمودآباد، یه شهرستان ساحلی به شمار میرود که معمولا به ماهی و صیادانش، شهرت زیادی دارد. این شهرستان هم یک منطقه عالی برای سرمایه گذاری به شمار میرود. چرا؟

چون طبق اخبارهایی که به دست ما رسیده، فریدونکنار به زودی، منطقه آزاد میشود و حتی بعضی ها هم گفتند که این موضوع تایید شده و در مرحله اجرایی است؛ حالا ما هم اصلا کاری به شایعات نداریم و اصلا میخواهیم مباحث مربوط به منطقه آزاد شدن فریدونکنار را کنار بگذاریم.

تقاضا در شهرستان فریدونکنار، بسیار زیاد است که همین تقاضاهای زیاد باعث میشود که فریدونکنار، تبدیل به یک منطقه عالی برای سرمایه گذاری باشد.

از سمت دیگر، مراکز تفریحی تجاری و همچنین شهرک های بسیار حرفه ای به مانند خزرشهر در این شهرستان طراحی و اجرایی شده که همه این موضوعات باعث شده تا بر روی تقاضاها، تاثیرات مثبتی بگذارد.

در کل پیشنهاد میکنیم که اگر قصد سرمایه گذاری در حوزه املاک را دارید، حتما شهرستان فریدونکنار را هم جزو لیست خودتان قرار دهید.

جمع بندی درباره مناطق رو به رشد مازندران

شهرستانهای بسیار بیشتری وجود دارند که ما میتوانیم آن را جزو مناطق رو به رشد مازندران معرفی کنیم. ولی واقعیتش این است که این سه موردی که در بالا معرفی کردیم، از بقیه بهتر هستند و گزینه ای بهتر از این سه مورد وجود ندارد.

ولی یادتان باشد که نباید تحقیقات شما، فقط به یک مقاله ختم شود؛ پس سعی کنید که همچنان برای پیدا کردن بهترین شهرستان به جهت سرمایه گذاری، تحقیق کنید.

دکمه بازگشت به بالا