عمومیمعرفی کسب و کار

افزایش ممبر تلگرام رایگان

افزایش ممبر تلگرام رایگان یکی از دغدغه های صاحبان کانال ها و کسب و کارهای تلگرامی است. افرادی که در مرحله ی اول نمی خواهند هزینه های سنگین تبلیغات را بپردازند و در مرحله ی دوم بودجه ی کافی برای خرید ممبر های وقعی و اجباری تلگرام را ندارند. این مقاله به شما 3 راه افزایش ممبر تلگرام رایگان را می آموزد که با استفاده از آن در سریع ترین زمان ممکن میزان قابل توجهی رشد در تعداد اعضای کانالتان داشته باشید.

مخاطبین موبایلتان برای شروع یک کسب و کار با کانال تلگرام کافی نیست

یکی از راه های شروع کانال های کسب و کاری تلگرام استفاده از مخاطبین موجود در گوشی موبایلتان است. اما برای کسب و کار اینترنتی حرفه ای به راه های موثرتری برای افزایش تعداد ممبر ها و اعضا نیاز دارید. فرض کنید با اضافه کردن دوستان و آشنایان ، به یک گروه حدودا 500 تا 1000 نفری رسیده اید و مطالب و پست های مفیدی را در کانال خود قرار داده اید که مرتبط با موضوع کاری شما هستند، اکنون زمان آن رسیده است که راه های جذب حرفه ای و البته رایگان ممبرهای واقعی در تلگرام را بیاموزید و با استفاده از آنها کسب و کار خود را رونق ببخشید.

در صورتی که در ابتدای راه ساخت کانال هستید و نمی خواهید هزینه ی خرید ممبر اجباری تلگرام را بپردازید بهتر است روش هایی را که در این مقاله به آن اشاره می کنیم به صورت کامل بیاموزید و آن ها را امتحان کنید . البته یکی از بهترین راه های افزایش ممبر تلگرام ، خرید ممبر اجباری تلگرام است که باعث می شود در مدت زمان کمی بدون صرف هزینه ی بالا و وقت و زمان طولانی به تعداد کافی ممبر برای ادامه ی مسیر برسید. با این وجود سعی کنید مقاله را تا آخر بخوانید که از روش های مختلف برای افزایش ممبر رایگان استفاده کرده باشید

روش های مختلف برای افزایش ممبر رایگان

1.تبادل لینک در گروه ها و کانال ها بهترین راه برای افزایش ممبر تلگرام رایگان است

بهترین روش رایگان که واقعاً ممبر کانال شما را افزایش می دهد و تأثیر بسیار قوی در افزایش ممبر شما دارد، تبادل لینک های گروه ها یا کانال های تلگرام با یکدیگر است. گروه ها و کانال های زیادی هستند که مانند شما در حال تکامل و جذب اعضا هستند و اعضای آنها تقریباً با تعداد اعضای کانال شما یکسان هستند و مهمتر از همه این که دوست ندارند در ابتدای مسیر برای به دست آوردن تعداد مناسب ممبر مجبور به پرداخت هزینه شوند. و آنها نیز همانند شما میخواهند که مسیر رشد را رایگان طی کنند. می توانید تعداد زیادی از این گروه ها را در مدت زمان کوتاهی پیدا کنید و برای تعامل و تبادل اعضا از طریق تبادل لینک با مدیران آن ها صحبت کنید.

تبادل در تلگرام چیست و چگونه ممبرهای کانال را تبادل می کنند؟

در این نوع روش برای افزایش ممبر رایگان ، کانال مقابل شما به شما یک بنر با توضیحات و عکس و لینک کانال خودش را می دهد که در کانال یا گروهتان منتشر کنید، فرد مقابل نیز همین کار را به صورت موازی برای شما انجام می دهد و شما نیز بنر تبلیغاتی خود را به آن می دهید. این بنرها معمولا حاوی تصاویر و متن های تبلیغاتی و از همه مهمتر لینک کانال هر یک از شما هستند.

این یک معامله دو سر برد است که هر دو کانال می توانند ممبر های یر مشترکشان را به اشتراک بگزارند. اما برخلاف انتظار شما، سود حاصل از این معامله همیشه به طور مساوی تقسیم نمی شود، در این معامله هرکس بنر تبلیغاتی جذاب تری داشته باشد، ورودی بیشتری کسب می کند. هر چه بنر شما جذاب تر و دوستانه تر باشد، قطعا مخاطبین بیشتری از کانال مقابل خواهید داشت و درخواست برای ورود به کانال شما بیشتر خواهد بود. در این نوع تبادل ها تنها عاملی که باعث تاثیرگزاری بیشتر می شود یک بنر جذاب و مخاطب پسند است و اگر بنر شما جذاب و قابل توجه است مطمئن باشید که این روش واقعا راه خوبی برای افزایش ممبر رایگان کانال تلگرام شما است.

2.چالش یا مسابقه تلگرامی برگزار کنید

این یک راه عالی، هیجان انگیز و موثر برای افزایش ممبر تلگرام است

مزیت ایجاد چالش تلگرام:

این روش کاملا بدون هیچ هزینه ای انجام می شود و تعداد اعضای کانال شما را بسیار افزایش می دهد

معایب روش چالش:

فکر نمی کنم مشکل خاصی داشته باشد، اگر مشکلی را می بینید، در قسمت نظرات همین مقاله برای من بنویسید!

اگر اصولی را که به شما گفتم رعایت کنید نتیجه پیشرفت کانال شما شگفت انگیز خواهد بود به این ترتیب ما افراد را به صورت هوشمند تشویق می کنیم که تعداد اعضای کانال را افزایش دهند. خب میخوایم یه مسابقه تلگرامی برگزار کنیم و از همه بخواهیم رایگان شرکت کنن و برنده بشن! چه چیزی بهتر از یک مسابقه رایگان با جوایز عالی؟! حتما چالش هایی مثل مسابقه عکس عاشقانه یا عکی بچه ها را دیده اید؟! در این مسابقه جذاب، عکس فرزندان داوطلبان شرکت کننده در چالش در کانال شما منتشر می شوند و والدین آنها ، از دوستان و آشنایان خود می خواهند که وارد کانال مربوطه (به فرض کانال شما) شوند و عکس فرزندشان را لایک کنند و به آن رای بدهند. هر عکسی که بیشترین لایک را دارد برنده مسابقه شما خواهد بود.

3.استفاده از برنامه های دریافت ممبر به ازای عضو شدن در کانال های دیگران

برخی از وب سایت های اینترنتی مثل کافه اینستا کارشان فروش خدمات شبکه های اجتماعی بدون گرفتن اطلاعات حساب و اکانت شما است. اما برخی از برنامه ها به این شکل عمل نمی کنند. تعدادی از برنامه های موجود در کافه بازار و گوگل پلی به ازای تعداد سکه های شما در پنل کاربریتان به شما امکان ثبت سفارش رایگان و دریافت ممبر می دهند. روش کار این برنامه ها به این شکل است که شما با اعراض هویت و ورود به اکانتتان از طریق این برنامه ها به آنها اجازه می دهید که وارد اکانت شما شوند و به ازای دریافت هر سکه شما باید یک کانال را انتخاب کرده و در آن عضو شوید. در این بین آنها با فروش ممبر کانال تلگرام به درآمد می رسند و شما با گرفتن سکه ی رایگان می توانید تعداد ممبر های خود را افزایش دهید

دکمه بازگشت به بالا