ورزشی

OCA و میزبان شرایط سختی برای تعیین زمان بازیها در سال آینده دارند

فخری: OCA و میزبان شرایط سختی برای تعیین زمان بازی های سال آینده دارند

پیمان فخری گفت: با توجه به تماس هایی که در چند ماه گذشته با کمیته برگزاری بازی ها برای دریافت دفترچه کووید 19 داشتیم و همیشه قول چند ماه دیگر را می دادند یا به ما گفته می شد صبر کنیم، مشخص بود که بازی ها اتفاق افتادن. به تعویق افتاد، اما بزرگترین چالش آنها تاریخ دقیق را تعیین کردند، بنابراین کمی تردید کردند.

به گزارش خبرگزاری امروزنگار، پیمان فخری سرپرست کاروان اعزامی به بازی های آسیایی هانگجو گفت: ما متوجه شدیم که این بازی ها با توجه به شرایط کشور میزبان لغو می شود، اما منتظر بودند این موضوع را مطرح کنند. زمان و مکان مناسب.» به نوعی نتوانستند زمان دقیق اجرای این بازی ها را در سال آینده تعیین کنند.

رئیس مرکز مانیتورینگ تیم های ملی گفت: در واقع باید با فدراسیون های جهانی که در سال آینده مسابقات مهمی مانند سهمیه المپیک پاریس، جام جهانی، جام جهانی، جایزه بزرگ و غیره را دارند رایزنی گسترده ای انجام شود. مسابقات مهم و اغلب در ماه آگوست.”

وی گفت: حتی برای المپیک توکیو که کمیته بین‌المللی المپیک ریاست فدراسیون‌های جهانی را بر عهده داشت، تعیین زمان جدید بسیار سخت بود، بنابراین شورای المپیک آسیا و کشور میزبان به این کار ادامه می‌دهند. بازی های آسیایی سال آینده زمان جدیدی را تعیین می کند. سخت و چالش برانگیز است و برای میزبانی بازی های آسیایی باید بازی های زیادی را جابه جا کنید.

سرپرست کاروان اعزامی به بازی های آسیایی هانگجو در پایان خاطرنشان کرد: کمیته ملی المپیک طبق برنامه و بدون توجه به امکانات حدود 1500 ورزشکار، مسئولان، مربیان و کادر نظارتی از قبل برنامه ریزی شده بود تا اعضای نهایی اعزامی کاروان حضور یابند. در سه پرواز چارتر در سه گروه چارت و بدون نگرانی به بازی ها بروید. در واقع کارهایی که قرار بود به موقع انجام شود طبق برنامه انجام شد اما همانطور که انتظار می رفت مجبور شدیم بازی ها را در میزبان به تعویق بیندازیم، اردوهای آماده سازی بازی های آسیایی هانگزو پس از هماهنگی با فدراسیون ها به تعویق می افتد.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا