اقتصادیمعرفی کسب و کار

وام سیم‌کارت، گامی نوین در دنیای تسهیلات

وام سیمکارت، راه حلی خلاقانه و آسان برای دریافت پول

در دنیای پرمشغله امروز، نیاز به نقدینگی همواره امری ضروری و گاه چالش‌برانگیز بوده است. در این میان، وام سیم‌کارت به عنوان روشی نوین و آسان، دریچه‌ای نو به سوی رفع نیازهای مالی گشوده است.

سیم‌کارت، ضمانتی ارزشمند برای دریافت وام

وام سیم‌کارت با تکیه بر ارزش ذاتی سیم‌کارت‌های همراه اول، راه حلی منحصر به فرد ارائه می‌دهد. دارندگان سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول می‌توانند با استفاده از این طرح، بدون نیاز به ضامن و چک، وام دریافت کنند.

فرایندی ساده و سریع

دریافت وام سیم‌کارت به سادگی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. متقاضیان تنها با مراجعه به شرکت‌های ارائه دهنده این طرح و ارائه مدارک هویتی و سیم‌کارت خود، می‌توانند نسبت به دریافت وام اقدام کنند.

مزایای وام سیم‌کارت

 • عدم نیاز به ضامن و چک
 • فرایند ساده و سریع
 • ارائه وام تا سقف 80% ارزش سیم‌کارت
 • قابلیت دریافت وام در کوتاه‌ترین زمان ممکن

گامی در جهت رفاه و آسودگی خاطر

وام سیم‌کارت با ارائه راه حلی آسان و سریع برای دریافت پول، گامی در جهت رفاه و آسودگی خاطر جامعه برداشته است. این طرح نوین، فرصتی مغتنم برای دارندگان سیم‌کارت‌های همراه اول فراهم کرده تا در مواقع نیاز، به نقدینگی مورد نیاز خود دست یابند.

ستایشی از خلاقیت و نوآوری

خلاقیت و نوآوری در ارائه طرح وام سیم‌کارت، ستودنی و قابل تقدیر است. این طرح نشان‌دهنده تلاش و دغدغه‌مندی افراد و شرکت‌هایی است که در جهت رفع نیازهای جامعه گام برمی‌دارند.

آینده‌ای روشن در انتظار وام سیم‌کارت

با توجه به مزایای فراوان و استقبال گسترده از وام سیم‌کارت، می‌توان پیش‌بینی کرد که این طرح در آینده‌ای نه چندان دور، به یکی از رایج‌ترین روش‌های دریافت وام تبدیل خواهد شد.

وام سیم‌کارت، گامی مثبت در مسیر پیشرفت

ارائه طرح‌های نوین و کارآمد مانند وام سیم‌کارت، گامی مثبت در مسیر پیشرفت و توسعه جامعه محسوب می‌شود. بدون شک، این طرح در تسهیل امور مالی و رفع نیازهای ضروری افراد نقشی مؤثر ایفا خواهد کرد.

در شرایط کنونی دریافت وام و پیدا کردن ضامن کاری سخت و غیر ممکن به نظر می رسد. از این رو یافتن راه هایی برای اخذ وام که نیاز به چک و ضامن ندارد، بسیار کار گشا خواهد بود. شخص به جای انتظار در صف های طولانی بانک ها می‌ تواند با در دست داشتن کارت ملی، وام سیمکارت دریافت کند.

اهمیت وام سیمکارت بدین جهت هست که شخص برای دریافت آن لازم نیست ضامن داشته باشد و درواقع خود سیمکارت به عنوان ضامن، برای دریافت وام محسوب می شود. این وام، برای اشخاصی که، نیاز فوری به دریافت پول دارند بسیار مفید خواهد بود، چرا که در ظرف 30 دقیقه می توان این وام را دریافت کرد. نحوه دریافت این وام بسیار ساده است و شاید بتوان وام سیمکارت را، ساده ترین و راحتترین روش دریافت وام دانست.

به جهت اهمیت این موضوع، در این مقاله، به این پرسش که وام سیمکارت چیست؟ پاسخ داده می شود. سپس نحوه ثبت نام تسهیلات سیم کارت، شرایط دریافت، مدارک لازم برای دریافت آن، زمان بازپرداخت، مزایای دریافت این وام توضیح داده خواهد شد.

وام سیمکارت چیست؟

وام سیم کارت روشی برای اخذ وام است که نحوه ثبت نام تسهیلات سیم کارت، بدون ضامن و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. چنانچه شخص، سیمکارت همراه اولی دارد که متعلق به تهران است و کد یک، دو یا سه در ابتدای آن قرار گرفته،‌ بیشترین مبلغ وام را دریافت می کند، چرا که این خط ها از لحاظ مبلغی بسیار ارزشمندند و قطعا شخص به هر موبایل فروشی که مراجعه کند، مبلغ بالایی برای خرید آن می پردازد.

مزیت مهم این وام این است که، شخص می تواند به اندازه ۹۰ درصد مبلغ سیمکارت خود وام دریافت کند. این در حالی است که سیمکارت شخص قطع یا ضبط نمی شود و می‌ تواند، به صورت روزمره از آن استفاده نماید. تنها با قرار دادن سند سیمکارت به عنوان ضمانت در کمتر از یک ساعت می توان، از این وام سیمکارت بهره مند می شد.

وام سیمکارت فرصتی استثنایی برای دریافت وام ضروری است، بدون اینکه شخص سرمایه ای را در بانک ذخیره کرده باشد. مدت باز پرداخت اقساط بین ۴ تا ۲۴ ماه در نظر گرفته می شود که با توجه به قوانین هر شرکت متغیر است. سود این وام بسیار کم و در حد ۳ درصد است. از این رو شخص مبلغی تقریبا معادل با ارزش سیمکارت خود را پرداخت خواهد کرد.

به این ترتیب در مدتی کمتر از یک ساعت وام دریافت خواهید کرد. متقاضی برای گرفتن وام سیمکارت‌، باید سند خود را به نام شخص وام دهنده انتقال داده و به اندازه ارزش آن وامی با سود پایین دریافت می کند. مبلغ مشخص شده در زمان مقرر به حساب کارت بانکی شخص واریز می شود. این واریزی توسط شرکت ها انجام می شود.

قابل ذکر است این وام تنها به سیمکارت همراه اول متعلق به تهران تعلق می گیرد و سیمکارت های ایرانسل، تالیا، رایتل و شهرستان حتی با شرایط رند بودن یا بالا بودن ارزش آن مشمول دریافت این وام نیستند.

Vamesimcart.com

شرایط دریافت وام سیم‌کارت

هر مجموعه برای اختصاص بودجه محدود خود به اشخاص خاص، شرایطی را برای نحوه دریافت تسهیلات سیم‌کارت مقرر کرده است. خط سیم‌کارت شخص پس از ارزش‌گذاری، در رهن شرکت قرار می‌گیرد. به این منظور، لازم است که شرایط عمومی مشخصی رعایت شود.

نکات قابل توجه:

 • امکان دریافت چندین بار وام روی یک سیم‌کارت وجود دارد. همچنین پس از اتمام اقساط، تمدید وام نیز امکان‌پذیر است.
 • در صورت تسویه زودتر وام، سیم‌کارت سریع‌تر به نام فرد بازگردانده می‌شود.

شرایط دریافت تسهیلات سیم‌کارت:

 1. ارزش سیم‌کارت باید بالای 4 میلیون تومان باشد. البته این شرط برای خطوط با کد 1 و 2 صدق نمی‌کند، چرا که این خطوط همیشه ارزشمند هستند.
 2. تغییر نام و انتقال سند در 6 ماه گذشته انجام نشده باشد.
 3. تعویض سیم‌کارت در 3 ماه گذشته انجام نشده باشد.
 4. سیم‌کارت متعلق به تهران باشد و با شماره 0912 آغاز شود.

محدودیت‌های طرح:

متأسفانه این طرح شامل تمام افراد جامعه نمی‌شود و هرچه قیمت سیم‌کارت بالاتر باشد، فرد مقدار وام بیشتری دریافت می‌کند.

مزایای وام سیم‌کارت:

 • مناسب برای شرایط ضروری
 • شخص در واقع سیم‌کارت خود را در رهن شرکت می‌گذارد و بدون فروش چیزی، پولی دریافت می‌کند.

امنیت طرح:

با توجه به اینکه شرکت‌های معتبر و خاصی این وام را عرضه می‌کنند، نگرانی از دست رفتن سیم‌کارت وجود ندارد. حتی اگر مبلغ وام زودتر فراهم شود، فرد می‌تواند آن را تسویه کرده و سند را به نام خود بزند.

آیا به دنبال دریافت وام فوری و بدون دردسر هستید؟

وام سیمکارت راه حلی آسان و سریع برای نیازهای نقدی شماست. با مراجعه به سایت vamesimcart.com می‌توانید از شرایط و نحوه دریافت وام سیمکارت مطلع شوید. همچنین می‌توانید با شماره‌های تماس درج شده در سایت ارتباط برقرار کرده و از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب ما بهره‌مند شوید.

مزایای دریافت وام سیمکارت:

 • فوری و بدون نیاز به ضامن: وام سیمکارت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به ضامن و چک و سفته به شما پرداخت می‌شود.
 • سود کم: وام سیمکارت با سود کم و شرایط بازپرداخت آسان ارائه می‌شود.
 • مناسب برای همه: وام سیمکارت برای همه افراد با هر نوع شغلی قابل دریافت است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، همین امروز به سایت vamesimcart.com مراجعه کرده و یا با شماره‌های تماس ما ارتباط برقرار کنید.

دکمه بازگشت به بالا