عمومیمعرفی کسب و کار

بهترین نمونه پاورپوینت‌های گزارش عملکرد شرکتی

گزارش عملکرد یکی از بهترین روش‌ها برای ارزیابی روند پیشرفت و انجام وظایف کارکنان یک شرکت است. پاورپوینت گزارش عملکرد شامل مواردی مانند پیشرفت‌ها، دستاوردها و چالش‌های یک پروژه است. در مقاله‌ی امروز مواردی که در پاورپوینت گزارش عملکرد باید لحاظ شوند را بررسی می‌کنیم و در آخر چند نمونه پاورپوینت گزارش عملکرد آماده را معرفی می‌کنیم.

چند نمونه پاورپوینت گزارش عملکرد آماده

در ادامه چند نمونه از پاورپوینت‌های آماده گزارش عملکرد را معرفی می‌کنیم. استفاده از این تمپلیت‌ها تا حد زیادی ساخت پاورپوینت گزارش را پیش می‌برد و فقط نیاز است به جای اطلاعاتی که در این تمپلیت‌ها وجود دارد، گزارشات خود را قرار دهید.

تمام این تمپلیت‌ها از صفحه‌ی قالب پاورپوینت گزارش عملکرد در وبسایت جیب استور انتخاب شده‌اند و بیشتر آن‌ها دارای هزینه‌ کمی هستند. هر کدام از تمپلیت‌ها را که پسندیدید کافی است به لینک قبل مراجعه کنید.

 1. نمونه پاورپوینت گزارش عملکرد طرح اول

این طرح یکی از بهترین تمپلیت‌ها برای ارائه گزارش است که در رنگ بندی مناسب و با استفاده از نمودارهای مختلف، به شما کمک می‌کند بتوانید پاورپوینت گزارش عملکرد مناسبی را برای شرکت طراحی کنید.

 • دارای 55 اسلاید متفاوت
 • دارای رنگ بندی مناسب
 • شماره صفحه دارد

برای تهیه این تمپلیت روی لینکی که در بالا از سایت جیب استور قرار دادیم، کلیک کنید.

 1. نمونه پاورپوینت گزارش عملکرد طرح دوم

طرح بعدی یک تمپلیت با رنگ بندی روشن است که انیمیشن‌ها و ترنزیشن‌های بسیار مناسبی دارد. تعداد اسلاید این تمپلیت از قالب قبلی کمتر است و همچنین نمودارها و اینفوگرافیک‌های کمتری دارد.

 • دارای 21 اسلاید مختلف
 • متحرک و جذاب
 • شماره صفحه دارد
 1. نمونه پاورپوینت گزارش عملکرد طرح دوم

این نمونه پاورپوینت گزارش عملکرد در طرح تیره، طراحی شده و دارای تصاویر، نمودارها و اینفوگرافیک‌های بسیار زیادی است که روند ساخت پاورپوینت ارائه گزارش را تا حد زیادی آسان می‌کند.

 • دارای 50 اسلاید مختلف
 • به طور کامل متحرک و انیمیشن گذاری شده است.
 • دارای اسلایدهای مختلف نمودار، تصاویر و اینفوگرافیک
 1. نمونه پاورپوینت گزارش عملکرد طرح دوم

نمونه پاورپوینت چهارم یک طرح جذاب است که در دو رنگ تیره و روشن موجود است و برای گزارشهای ساده می‌توانید از این طرح استفاده کنید. سبک این طرح نسبت به طرح‌های قبلی ساده‌تر است اما در نوع خود رسمی و جذاب است.

 • دارای 24 اسلاید مختلف
 • به طور کامل متحرک و انیمیشن گذاری شده است.
 • دارای دو رنگ بندی تیره و روشن

در ساخت پاورپوینت گزارش عملکرد چه نکاتی را لحاظ کنیم؟

ساختار منطقی: یکی از مهمترین نکاتی که در پاورپوینت گزارش عملکرد باید رعایت کنید ترتیب منطقی اطلاعات است. چند اسلاید ابتدایی را برای مقدمه کار قرار دهید و سپس به بیان اهداف، پیشرفت‌ها، چالش‌ها و نتایج بپردازید.

استفاده از تصاویر و اینفوگرافیک‌ها: پاورپوینت‌های گزارش عملکرد متن‌ و توضیحات زیادی ندارند و بیشتر با استفاده از اینفوگرافیک‌ها و تصاویر مناسب، فضای اسلایدها را جذاب‌تر می‌کنیم.

استفاده از نمودارها و گزارش‌های مختلف: در یک پاورپوینت گزارش عملکرد حتما نمودارها و گزارشات مختلفی از فروش، درآمد و… وجود دارد پس در زمان ساخت پاورپوینت از نمودارهای مقایسه‌ای، میله‌ای و… استفاده کنید.

نمایش مناسب داده‌های آماری: داده‌هایی که برایتان مهم‌تر است را به صورت بزرگتر و با رنگ مناسب متمایز کنید تا توجه مخاطب به سمت نتایج اصلی جهت‌دهی شود.

دکمه بازگشت به بالا