معرفی کسب و کارورزشی

جذاب ترین وسایل بازی فضای باز کودک

خلاقانه ترین وسایل بازی کودکان

همان طور که می دانید، وسایل بازی کودکان مانند سرسره بادی نقش بسزایی در روحیه و رشد آن ها دارند. به همین خاطر شرکت های تولید کننده وسایل بازی کودکان دست به کار شده و تجهیزات پارکی و بازی خلاقانه ای را برای آن ها طراحی کرده اند. تماشای این وسایل هیجان انگیز و خواندن داستان آن ها بی شک برای شما نیز جذاب خواهد بود.

جذاب ترین وسایل بازی کودکان در فضای باز

بازی در کشتی باری

یک کشتی بزرگ غرق شده و در کف اقیانوس، در زیر نور فانوس دریایی جا خوش کرده است. در اطراف این کشتی بزرگ، جعبه های زیادی روی زمین افتاده اند و ماهی ها در حال گشت و گذار هستند. کودکان بین جعبه های آویزان و تخته پاره ها بازی می کنند؛ در داخل بدنه کشتی به ماجراجویی می پردازند و یا سعی می کنند تعادل خود را روی تخته چوب ها حفظ کنند و در زیر نور فانوس دریایی از خطرات اقیانوس می گریزند.

 ماجراجویی با پتزی و دوستانش

یکی از خلاقانه ترین وسایل بازی کودکان بر اساس کارتونی دانمارکی به نام پتزی ساخته شده است. پتزی و دوستانش با هم به کشف سرزمین های جدید می پردازند. در تیوولی کپنهاگ، شما می توانید به این ماجراجویی بپیوندید. پتزی و دوستانش با کشتی خود که مری نام دارد به  یک جزیره رسیده اند و اکنون زمان کشف این منطقه فرا رسیده است. آن ها از تپه ها بالا می روند، می پرند و از آبشار دلپذیر لذت می برند. مری در پشت دوست جدید پتزی، اقای وال، لنگر انداخته و بازدیدکنندگان هنگامی که وال از طریق سوراخ تنفسی بزرگش، آب را بیرون می دهد، خیس می شوند.

قطره های آب در همه جای زمین بازی پخش شده است.شما می توانید در آب کم عمق اطراف مری، از سنگی به سنگ دیگر بپرید و یا از طناب اطراف کشتی آویزان شوید؛ یا اینکه تعادل خودتان را بر روی طناب هایی که در ساحل قرار دارند حفظ کنید و از بشکه ها بالا بروید و در یک قایق بازی کنید.

قورباغه ی غول پیکر

یکی دیگر از جذاب ترین وسایل بازی کودکان در دنیا، قورباغه ای بزرگ است که به دنبال برکه خود می گردد. او تلاش می کند تا با زبان بلند خود مگس ها را شکار کند. پس مراقب باشید که خورده نشوید چون ممکن است شما را با یک پروانه اشتباه بگیرد! کودکان می توانند به داخل آب بپرند و در میان نیلوفرهای آبی شنا کنند؛ یا اینکه سعی کنند روی آب قایق سواری کنند. اگر نمی خواهید خیس شوید، می توانید فقط بر روی نیلوفرهای آبی بپرید، از تار عنکبوت ها بالا رفته یا در کابین روی پل راه بروید. اگر شما خیلی شجاع باشید، می توانید سعی کنید به پشت قورباغه بپرید و از زبان او بیرون بیایید.

صخره نوردی بر روی اژدها

اژدهای بزرگی در پارک Mulighedernes آلبر زندگی می کند که دستگیره های مخصوص صخره نوردی کودکان در همه جای بدنش، نصب شده است. کودکان می توانند به آسانی از آن بالا رفته و یا از طناب ها و میله هایی که قسمت های مختلف بدن این اژدها را به هم متصل می کنند آویزان شوند و به تفریح و گشت و گذار بپردازند. فقط مراقب باشید، چون این اژدها خیلی خشمگین است!

خرید وسایل بازی فضای باز کودک

تجهیزات و وسایل بازی فضای بازی کودک معمولاً مناسب خانه های حیاط دار ، ویلا و مکانهای بازی کودک مانند مهدکودک ها می باشد. تحقیقات زیادی در ارتباط با نقش بازی در پرورش جسم و روح کودکان انجام شده که نشان دهنده نتایج سازنده بازی های سالم در سلامت جسمی و ذهنی کودکان و رشد اجتماعی آنها بوده است. بازی در فضای باز یکی از بهترین انواع بازی برای رشد کودک است. بازی در فضای آزاد همواره مورد توجه کودکان بوده و از جذابیت خاصی برخوردار است.

بازی در فضای باز باعث ایجاد شرایط بازی های گروهی و شکل گیری شخصیت اجتماعی کودکان می شود. استفاده از وسایل بازی فضای باز فرصتی برای ارتباط کودکان با طبیعت و بازی های آزادگونه را فراهم می کند. در صورت وجود شرایط ، استفاده از این وسایل می تواند باعث رشد شخصیتی، حرکتی و مهارتی کودکان شود. در اینجا شما را با فروشگاه های اینترنتی فروش این نوع وسایل و تجهیزات بازی کودک در فضای باز آشنا می کنیم.

مولفه های ضروری جهت خرید اسباب بازی برای فضای باز

جست و خیز و تحرک یکی از فاکتورهای اساسی برای رشد کودک و نوجوان محسوب می شود. یکی از راهکارهای اساسی برای تحقق این مهم ترغیب کودکان به استفاده از اسباب بازی های مناسب برای فضای باز است. با این وجود بهتر است اسباب بازی برای آنها خریداری کنید، که نه تنها سرگرم کننده هستند و می توانند کودکان شما را به بازی کردن در فضای باز تشویق کنند، بلکه مزایای دیگری نیز برای رشد جسمی و ذهنی آنها داشته باشند. به همین جهت خرید اسباب بازی برای محیط بیرون از خانه باید با توجه به برخی از فاکتورهای اساسی انجام گیرد. فاکتورهایی همچون؛ امنیت لازم، کیفیت مطلوب، سرگرم کننده بودن، مفید و کاربردی بودن، قیمت مناسب داشتن و غیره.

لیست پیشنهادی جهت خرید اسباب بازی برای محیط بیرون از خانه

اگر در جستجوی یافتن بهترین اسباب بازی ها برای فضای باز هستید که کودکان می توانند با آنها بازی کنند در حالی که نه تنها از وقت خود در خارج از خانه لذت می برند بلکه در نتیجه ی استفاده از این اسباب بازی ها قابلیت ها و توانایی های آنها رشد کند، لازم است به هنگام خرید حتما به لیستی که در این محتوا جمع آوری کرده ایم توجه کنید. چرا که همه‌ی این اسباب بازی ها امکان بازی نامحدود را به کودکان میدهند بدون اینکه آنها از بازی خسته شوند و یا ماهیت اسباب بازی ها برای کودکان تکراری شود. همچنین هر کدام از این اسباب بازی ها مزایایی دارند که به روش های منحصر به فردی توانایی شناختی و جسمی کودک شما را بهبود می بخشد.

خرید اسباب بازی برای کشف محیط پیرامون

لازم است بسیاری از والدین بدانند که نگه داشتن یک کودک در خانه در تمام اوقات شبانه روز نه تنها غیر ممکن است، بلکه یک روش غیر اصولی و ناسالم می باشد. چرا که این امر می تواند به سلامت کودکان و نوجوانان صدمه بزند و یا روند طبیعی رشد آنها را مختل کند. بنابراین بازی در فضای باز بیشتر از بازی فضای بسته می تواند برای کودکان و نوجوانان مثمر ثمر باشد.

هنگامی که کودک در فضایی بیرون از محیط بسته ی خانه شروع به فعالیت و بازی می کند، وسعت دید بیشتری می یابد، فضای بیشتری دارند و امکان گشت و گذار در محیط بزرگتری را خواهند داشت. در نتیجه‌ی این امر شرایط جست و جوی بیشتر، کشف بهتر محیط پیرامون، امکان یافتن رابطه منطقی میان عوامل مختلف، آزمایش و خطا و غیره را می یابند. بنابراین با خرید اسباب بازی برای فضای باز و علاقه‌مند کردن آنها به بازی در محیط ها و فضای های بزرگتر می توانید به آنها در تحقق این مهم کمک کنید.

تضمین سلامت جسم کودک

کودکان و نوجوانان در حال رشد به دوزهای سالم نور آفتاب نیاز دارند. به این معنی که بدن آنها برای حفظ سلامت و نیروی بیشتر نیازمند قرار گرفتن در معرض نور آفتاب است. بنابراین آنها باید بازی های اسرارآمیزی را که مربوط به بیرون از فضای خانه و محیط های بسته است تجربه کنند. اسباب بازی های زیادی به این منظور ساخته شده اند که به آنها کمک می کند ساعت های طولانی از روز خود را در معرض نور آفتاب قرار گیرند و مشغول بازی شوند. این اسباب بازی ها به اندازه ی کافی برای آنها سرگرم کننده و جذاب هستند. اسباب بازی هایی همچون؛ انواع سطل دریایی، قایق بادی، حلقه شنا، توپ ساحلی، اسکوپ بال، تنی بال، فلت بال و غیره نمونه هایی از این اسباب بازی ها هستند.

هنگامی که کودکان در سواحل، پارک ها، حیاط خانه، زمین بازی و غیره به بازی می پردازند و سرگرم می شوند. آنها ساعت های متمادی از طول روز خود را به بازی زیر نور آفتاب سپری می کنند بدون اینکه متوجه گذر زمان شوند. بنابراین به اندازه‌ی کافی می توانند از تابش نور آفتاب و هوای تازه استفاده کنند. پس نه تنها برخی از موارد لازم بدن مثل ویتامین D، آنها تامین می شود بلکه با استشمام هوای تازه و سالم از سلامت جسمانی و ریوی کافی برخوردار خواهند شد.

دکمه بازگشت به بالا