عمومیمعرفی کسب و کار

ترانسفر فرودگاه امام با ون تشريفاتی

ترانسفر فرودگاهی با تاکسی فرودگاه های ویژه و انواع خودروهای تشریفات

در جهت تکمیل سرویس Door To Door مجموعه تشریفات اختصاصی تهران رنت ون به مسافرین محترم، بخش ترانسفر فرودگاهی راه اندازی شد. در این راستا مسافرین محترم می توانند در کنار استفاده از خدمات CIP در فرودگاه های مختلف داخلی و خارجی از ترانسفر فرودگاهی استفاده کنند. سرویس با خودروهای متنوع ( تاکسی و خودروهای تشریفات) فرودگاه به داخل شهر و یا از داخل شهر به فرودگاه انجام می شود. تیم رزرو ترانسفر فرودگاهی تهران رنت ون سعی کرده با در نظر گرفتن استانداردهای مناسب در شهرهایی که امکان ارائه سرویس باکیفیت فراهم هست, به مسافرین خود ارائه خدمت کند.

همه تلاش ما ارائه سرویس مناسب و تجربه ای متفاوت در سفرهایتان است. در این مسیر در همه ی مراحل در کنار شما هستیم. راننده های موجه و آراسته مجموعه تهران رنت ون با شما قبل و بعد از سفرهایتان همراه خواهند شد، تا با آسودگی و اطمینان شما و خانواده هایتان را به مقصد برسانند. بزودی امکان رزرو آنلاین سرویس ترنسفر فرودگاهی تهران رنت ون به صورت مجزا بر روی سایت فراهم می شود. همچنین در حال حاضر برای شهرهایی که خدمات CIP فعال است, مسافر می تواند به صورت همزمان به صورت آنلاین هر دو سرویس را رزرو کند. در حال حاضر در تعدادی از شهرهای دیگر ایران این خدمات فراهم است.

تاکسی فرودگاه مهرآباد

ترانسفر فرودگاه بین المللی مهرآباد با خودروهای تاکسی تویوتا کمری، تویوتا Rav4 و ون ویژه فرودگاه با راننده های مجرب از سرویس های متمایز در دسترس می باشد. جهت انتخاب نوع خودروی مورد نیاز خود از لیست زیر ترانسفر مورد نظر را انتخاب و با ما در تماس باشید.

تاکسی فرودگاه امام خمینی

خودروهای به روز تاکسی تویوتا کمری، تویوتا Rav4 و ون ویژه فرودگاه با کادری مجرب در به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشند. نرخ خدمات در جدول زیر بر اساس مسیرهای داخل شهر تهران تعیین شده است. جهت رزرو تاکسی فرودگاه امام با ما در تماس باشید.

لازم به ذکر است نرخ های اعلامی در جدول زیر برای مسیرهای داخل شهر تهران تعیین شده است. جهت استعلام نرخ شهر کرج، لواسان یا دماوند و سایر شهرها با ما در تماس باشید.

اجاره ون برای ترانسفر فرودگاهی

اگر به مقصدی می‌روید که با فرهنگ، آب و هوا و محیط آن آشنا نیستید و نیاز به یک راننده کارآزموده و متخصص در گردشگری دارید، اجاره ون با راننده گزینه بسیار خوبی است. برای اجاره ون مسافرتی می‌توانید از ون‌های h350 استفاده کنید که سقف بلندی داشته و سیستم تهویه مناسب دارند.

فواید تاکسی ون فرودگاه

آیا تعداد چمدان‌های سفری شما زیاد است؟ آیا تعداد افرادی که قرار است با آن‌ها سفر کنید از 3 نفر بیشتر است و فضای یک تاکسی معمولی برای شما تنگ و کوچک است؟ آیا می‌خواهید با آرامش بیشتر و در فضایی بزرگ و راحت تا فرودگاه بنشینید؟ در چنین شرایطی می‌توانید از تاکسی‌های ون فرودگاه امام استفاده کنید. تاکسی ون فواید و مزایای بسیاری به همراه دارد که به شما کمک می‌کند تا زمان رسیدن به مقصد فرودگاه امام، بر روی صندلی‌هایی نرم و راحت استراحت کنید. از دیگر فواید تاکسی ون فرودگاه می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • هزینه کرایه کمتر
  • ایمنی بالای خودرو
  • مصرف پایین سوخت
  • راحتی و آسایش مسافران
  • هزینه تعمیرات کمتر و مقرون به صرفه‌تر در مقایسه با تاکسی معمولی

توجه داشته باشید که هزینه اجاره تاکسی ون فرودگاه امام با تغییر موارد زیر، می‌تواند تغییر کند:

  • افزایش و یا کاهش مدت زمان اجاره ون
  • تغییر نوع خودرو از معمولی به تشریفاتی و یا بالعکس

از درب منزل یا مبدا دلخواه به مقصد انتخابی

شاید بتوان گفت که یکی از بهترین و مهم‌ترین مزایایی که تاکسی ون فرودگاه امام دارد، امکان رزرو این تاکسی‌ها از درب منزل به مقصد دلخواه و انتخابی خود شماست. تاکسی ون دربستی در زمان مقرر در مبدا انتخابی مسافر حاظر می شود و مسافران را تا مقصد همراهی می کند.

شما با رزرو تاکسی ون فرودگاه می‌توانید سفری راحت، سریع و اقتصادی را تجربه کنید.

ون ارزان فرودگاه امام (با بهترین قیمت)

مسافرانی که می‌خواهند سفرهای داخلی و یا خارجی را با هواپیما و از طریق فرودگاه امام خمینی یا مهرآباد داشته باشند، به دنبال راهی هستند که اقتصادی‌ترین خرج و مخارج را برای سفرشان داشته باشند. اگر قصد دارید قبل از پرواز با تاکسی و با کرایه‌ای مقرون به صرفه به فرودگاه بروید، بهتر است تا از تاکسی ون فرودگاه اما استفاده کنید.

این نوع از تاکسی‌های فرودگاه بهترین و مناسب‌ترین قیمت را دارند و برای سفرهای دسته جمعی یا حتی تکی مناسب است. به جای آنکه از تاکسی‌های تلفنی و یا اینترنتی گران قیمت برای رفتن به فرودگاه استفاده کنید، کافی است تا از طریق یک تماس تلفنی و یا پر کردن فرم اینترنتی؛ تاکسی ون‌های فرودگاه را برای خودتان رزرو کنید.

چرا تاکسی ون دربستی؟!

اگر یک تاکسی از نوع ون معمولی و یا تشریفاتی را به صورت دربستی رزرو کنید، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ یا اینکه چرا باید تاکسی ون رزرو کنیم تا به فرودگاه مهرآباد یا امام برویم؟ دلایل زیر بیانگر این هستند که چرا باید تاکسی ون دربستی فرودگاه امام را انتخاب کنیم:

    برای مسافران با تعداد بالا و بار زیاد

سفر های دسته جمعی با اعضای خانواده یا دوستان نزدیک تجربه‌ای لذت بخش و وصف نشدنی است که باید حداقل یک بار آن را در زندگی خود آن را تجربه کنید. در هنگام مسافرت‌های گروهی با دوستان نزدیک یا خانواده، باید ساک و چمدان های زیادی را با خود حمل کنید. این امر باعث افزایش حجم بار و وسایل شما می‌شود. اگر در چنین شرایطی قصد رزرو تاکسی معمولی را داشته باشید، هم تعداد خودروی بیشتری نیاز دارید و هم ممکن است با کمبود فضای خالی مواجه شوید.

مطمئناً باید در سفرهای گروهی در هزینه‌های خودتان صرفه جویی کنید. به همین علت می‌‌توانید برای تعداد بارهای زیادتان و یا تعداد همسفران بالای خودتان، تاکسی ون اینترنتی فرودگاه امام را به صورت دربستی رزرو کنید.

تاکسی ون یکی از ارزان ترین روش‌ها برای حمل و نقل ساک و چمدان ها و مسافران است که گنجایش حداقل 15 چمدان و ظرفیت 10 مسافر را دارند. ضمن اینکه این خودروهای بزرگ، آرامش را در مسیر خانه تا فرودگاه برای مسافران رقم زده و تجربه خوشایندی را برای آن‌ها به همراه خواهد داشت.

    امکان مسافرت به صورت خصوصی

تهران رنت ون (تاکسی VIP) جهت فراهم کردن رفاه حال مسافران عزیز، یک موقعیت ویژه؛ یعنی امکان سفر به صورت خصوصی به همراه تاکسی ون دربستی را فراهم کرده است. اگر شما قصد دارید تا به صورت خصوصی و در یک فضای راحت و ایمن تا فرودگاه امام سفر کنید، می‌توانید به صورت اینترنتی و از طریق فرم اینترنتی تاکسی VIP؛ درخواست خودتان را در این وبسایت ثبت کنید. تاکسی ون فرودگاه امام از مدرن‌ترین خودروها و با امنیتی بسیار بالا به مقصد خود اعزام شوید.

    رزرو تاکسی ون فرودگاه امام

رزرو کردن تاکسی فرودگاه امام امر سخت و دشواری نیست. شما برای ثبت درخواست ون برای فرودگاه، می‌توانید با شماره‌های تماس تاکسی VIP که در وبسایت هستند تماس بگیرید. همچنین امکان رزرو ون اینترنتی تهران هم برای شما فراهم شده که می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای مناسب؛ به سمت مقصد انتخابی خودتان حرکت کنید.

“رزرو تاکسی ون فرودگاه امام فقط مختص به سفر از درب منزل به فرودگاه نبوده و امکان رزرو از فرودگاه به مقصد انتخابی شما نیز وجود دارد. تنها کافی است در فرم اینترنتی و یا حین تماس تلفنی با کارشناسان تاکسی VIP، مبدا و مقصد انتخابی خودتان را مشخص کنید.”

دکمه بازگشت به بالا