بین المللیمعرفی کسب و کار

بهترین سرمایه گذاری در دبی چیست؟

بهترین روش سرمایه گذاری در دبی با سود 5 برابری!

روش‌های سرمایه گذاری در دبی بسیار متنوع است. به‌علاوه رشد و توسعه‌ی روز افزون اقتصادی و ثبات سیاسی در کشور امارات موجب شده تا سرمایه گذاری در این کشور امن و سودآور باشد. دولت امارات هر ساله قوانین بهتری جهت تسهیل روش‌های سرمایه گذاری در امارات وضع می‌کند. تمامی این روش‌ها با درصد اطمینان بالایی به سودآوری منجر خواهد شد. اما به‌منظور نتیجه‌گیری بهتر، کسب اطلاعات جامع و کامل در مورد روند سرمایه گذاری از هر طریق و یافتن بهترین روش ممکن ضروری خواهد بود. اگر می‌خواهید بدانید بهترین روش سرمایه گذاری در دبی کدام است؟ حتماً این مطلب را تا پایان بخوانید و با بهترین روش‌های سرمایه گذاری در دبی آشنا شوید. ما همچنین در مورد معایب و مزایای هرکدام از این روش‌ها صحبت کرده‌ایم.

بررسی بهترین روش های سرمایه گذاری در دبی

دبی کشوری با بیشترین تنوع ملیتی و قوانین سفت و سخت اقتصادی در مدت زمانی نسبتاً کوتاهی توانسته به قطب سرمایه گذاری در جهان تبدیل شود. به احتمال قوی شما هم در مورد جاذبه‌های توریستی این شهر و سیستم مدرن آن شنیده‌اید. این جذابیت‌ها و ده‌ها دلیل دیگر مردم بسیاری را به سرمایه گذاری در این شهر ترغیب می‌کنند. از طرفی دولت‌ها نیز حامی سرمایه گذاران بوده و شرایط را برای یک سرمایه‌گذاری امن و تضمینی فراهم کرده‌اند.

روش‌های متنوعی برای سرمایه گذاری در دبی وجود دارد. از جمله می‌توان به سرمایه گذاری از طُرُق ثبت شرکت، کارآفرینی، خرید اوراق بهادار و سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید ملک اشاره کرد. شما می‌توانید هرکدام از این روش‌ها را انتخاب کنید و از طریق آن، سرمایه‌ خود را تا 5 برابر افزایش دهید. در این مقاله روش‌های فوق‌الذکر را همراه با شرایط، مزایا و معایب‌شان بیان کرده‌ایم.

سرمایه گذاری با خرید ملک در دبی

بازار ملک و صنعت ساخت و ساز در دبی روندی رو به رشد دارد. درصد رشد سالانه بسیار بالا و رشد کشور امارات به طور کلی باعث شده که سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید ملک یکی از بهترین روش‌های سرمایه گذاری در این شهر باشد.

مزایای سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید ملک

گفتیم که خرید ملک یکی از روش های سرمایه گذاری در دبی است. این روش مزایای متعددی برای سرمایه‌گذاران دارد. از جمله می‌توان به کیفیت ساختمان‌های ساخته شده در دبی و همچنین سیستم مالیاتی بسیار منصفانه به خرید ملک در دبی اشاره کرد. از طرفی بانک‌های دبی تسهیلات و وام‌هایی با مبالغ بالا و شرایط آسان در اختیار سرمایه گذاران قرار می‌دهند و همین موارد از دلایل علاقه‌مندی خریداران آمریکایی و اروپایی به خرید ملک در دبی نیز به شمار می‌روند.

یکی دیگر از مزایای سرمایه گذاری در کشور امارات اخذ اقامت امارات با خرید ملک در دبی است. به عبارتی با خرید خانه یا آپارتمان در یکی از مناطق دبی موفق به اخذ ویزای اقامتی 3 ساله یا 10 ساله خواهید شد. ناگفته نماند که متقاضی اقامت امارات باید واجد تمامی شرایط تعیین شده از سوی دولت این کشور را باشد.

معایب سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید ملک

در کنار مزایای خرید ملک و سرمایه گذاری در دبی نباید از معایب آن نیز غافل شد. یکی از این معایب خرید ملک در دبی این است که دولت امارات اقامت دائم را به متقاضیان نمی‌دهد. همچنین باید به آب و هوای شرجی و گرم دبی اشاره کرد که ممکن است با ذائقه و سیستم بدن برخی از افراد سازگار نباشد. البته اگر شما قصد سرمایه گذاری و خرید ملک در دبی را دارید، بهتر است با مراجعه به مطالبی در مورد مزایا و معایب خرید ملک در دبی این موضوع را به صورت جدی‌تر پیگیری کنید.

سرمایه گذاری در دبی با ثبت شرکت

یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در دبی، سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در این شهر است. دبی یک دهکده‌ کوچک ماهیگیری در قرن 19 بود که امروز با تدبیر صحیح و مدیریت متفکرانه به یکی از کلان شهرهای دنیا تبدیل شده است. این شهر رتبه 16 ثبت شرکت‌ها در جهان را به خود اختصاص داده و در منطقه نیز رتبه‌ی اول را در زمینه ثبت شرکت‌ از آن خورده است. پس به طور قطع می‌توان به هر نوع سرمایه‌گذاری از جمله ثبت شرکت و سودآوری چندین برابری در این شهر اعتماد کرد.

مزایای سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در دبی

دبی یکی از کشورهای مناطق آزاد در جهان به شمار می‌رود. مهم‌ترین مزیت ثبت شرکت در دبی امکان مالکیت صد درصدی برای مهاجرین به این منطقه است. به این معنی که برای ثبت شرکت در این منطقه نیازی به شریک محلی نخواهید داشت. هرچند که سیاست‌های دولت امارات امکان ثبت شرکت در دبی با مالکیت صددرصدی در برخی از مناطق را نمی‌دهد. به عبارتی در این مناطق به عنوان یک مهاجر بیش از 49 درصد سهام یک شرکت را نمی‌توانید به نام خود ثبت کنید.

علاوه بر مزیت مالکیت 100 درصدی ثبت شرکت در دبی شما می‌توانید به عنوان صاحب شرکت برای خود و اعضای خانواده‌تان اقامت بگیرید. همچنین می‌توان به بهره‌مندی از تکنولوژی و امکانات رفاهی دبی برای مهاجرین و صاحبان شرکت در آن به عنوان سایر مزایای ثبت شرکت در دبی اشاره کرد.

معایب ثبت شرکت در دبی

در بررسی روش های سرمایه گذاری در دبی به سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و مزایای متعدد آن اشاره کردیم. موردی که به عنوان عیب این روش سرمایه گذاری نامبرده می‌شود، ارزش مالی بسیار بالای آن است. ایراد دیگری که در این باره مطرح است لزوم حضور یک نماینده محلی در دفتر نمایندگی شرکت‌های خارجی است. این مورد برای برخی از سرمایه‌گذاران محدودیت به شمار می‌آید.

پردرآمدترین شغل‌ها در دبی

همانطوری که اشاره کردیم دبی شهری پرجمعیت با رونق اقتصادی روزافزون است. کار کردن یکی از روش های سرمایه گذاری در دبی است. سنین 18 تا 46 سالگی بهترین سن مهاجرت به دبی هستند. البته برای یافتن موقعیت کاری بهتر باید مدرک تحصیلی و رزومه کاری مناسبی داشته باشید. برخی از مشاغل پردرآمد دبی مشاغلی از قبیل مدیر ارشد بازاریابی (CMO)، وکیل، مدیر ارشد مالی (CFO)، مدیر اجرای (CEO) مهندس، برنامه نویس جونیور و سینور، دندانپزشک و موارد بسیار دیگر هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه کافیست بر روی عبارت شغل های پردرآمد در دبی کلیک کنید.

بهترین روش سرمایه گذاری در دبی با بیشترین سود چیست؟

در این مطلب بهترین روش های سرمایه گذاری در دبی از قبیل خرید ملک، ثبت شرکت و کار در دبی را توضیح دادیم. با توجه به وضعیت اقتصادی و سیاسی، امینت و شرایط رو به رشد در دبی هر کدام از روش‌های سرمایه گذاری در این کشور به سودآوری بالا منجر خواهد شد. اگر از آن دسته افرادی هستید که به سرمایه گذاری از طریق خرید ملک یا راه اندازی کار در دبی فکر میکنید، جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید ملک مورد نظر خود میتوانید به وبسایت املاک یونایتد سون مراجعه کنید.

دکمه بازگشت به بالا