عمومیمعرفی کسب و کار

کفپوش چوبی چیست؟

چوب گروهی از محصولات است که هم مدرن، هم طبیعی و هم زیبایی است، با مدل هایش که از گذشته تا به امروز باقی مانده و دائماً تجدید می شوند. کفپوش چوبی یک محصول کف پوش است که به راحتی در بسیاری از مکان ها قابل استفاده است. این محصولات کفپوش برای هر فضا گروه های محصول متفاوتی دارند. اینها؛

کف پوش پارکت لمینیت آرتا

کفپوش پارکت لمینت آرتا، کفی است که اطراف یک صفحه الیاف با چگالی بالا (HDF) (تخته فیبر چگالی بالا) ضد آب و چسبانده شده ساخته شده است. این طبقه از چهار لایه مجزا تشکیل شده است. لایه رویی یک لایه شفاف، سایشی و مقاوم در برابر مواد شیمیایی است که ما آن را پولیش می دانیم. این شامل چندین لایه ملامین در پرس است که تحت حرارت و فشار زیاد اعمال شده به صفحه پرکننده HDF ساخته شده است. لایه سطحی با چوب یا بافتی به نام “رجیستر شده برجسته” پوشیده شده است.

زیرلایه لایه ای است که الگوی زمین در آن قرار دارد. این لایه حاوی چوب واقعی یا سطحی است که با تکنیک های پیشرفته چاپ تولید شده و با رزین ملامینه پوشانده شده است. لایه سوم ضخیم ترین لایه است و از صفحه پرکننده HDF تشکیل شده است. این بشقاب از مخلوط الیاف چوب تشکیل شده است که از قسمت های مختلف درخت به دست می آید. این لایه که ساختار بسیار همگنی دارد در ساختار خود حاوی چسب است. در برابر رطوبت و حرارت بسیار مقاوم است. لایه نگهدارنده که لایه زیرین است نیز مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارد. هنگامی که نصب به درستی انجام شود، عیوب سطحی مانند منحنی ها و شیب ها رخ نمی دهد.

کفپوش لمینت

کفپوش لمینت یک ماده طبیعی است که از 100% چوب تشکیل شده است. لایه ها با زوایای قائم به یکدیگر چسبانده شده و سطح صیقلی می شود. از آنجایی که قطعات به صورت صیقلی تولید می شوند، ممکن است به مرور زمان نیاز به لایه برداری و استفاده از پولیش باشد، اگرچه پس از اولین تخمگذار نیازی به این کار نیست. با توجه به ساختاری که دارد، یک انتخاب کفپوش با دوام و طبیعی است. هر قطعه دارای فرورفتگی ها و برآمدگی های ویژه ای است که روی هم قرار می گیرند، که چیدمان را آسان تر می کند. در محلی که مورد استفاده قرار می گیرد می توان آن را با چسبندگی به کف نصب کرد و یا ترجیحاً با سیستم شناور نصب شود.

با توجه به ساختار درخت اجازه حرکات طبیعی را می دهد و در نتیجه از ترک خوردگی و باز شدنی که ممکن است در اثر اختلاف دما و تغییرات فصلی ایجاد شود جلوگیری می شود.

پارکت جامد

پارکت جامد، ترجیح داده شده ترین ماده کفپوش، یک ماده با ماندگاری طولانی، مقاوم در برابر حرارت و عایق صدا است که می تواند کیفیت خود را برای سالیان طولانی با سطح 6 میلی متری روی آن حفظ کند. این ماده که با کنده های کشنده از خاور دور و آفریقا تولید می شود، با استفاده از درختان سخت و برگی مانند افرا، راش، ساج، مرباو، گردو، ساپله، دوسی، ایروکو، ونگه، بامبو و جاتوبا ساخته می شود.

کفپوش بامبو

پارکت های بامبو به عنوان بهترین جایگزین برای پارکت های جامد در نظر گرفته می شوند. بامبو، ماده اولیه این پارکت های دوستدار محیط زیست، ماده ای است که به راحتی رشد می کند و منابع فراوانی دارد. بنابراین ساختاری طبیعی و دوستدار محیط زیست دارد. پارکت های بامبو که به راحتی اجرا می شوند و ارزان قیمت هستند با 6 لایه تکنولوژی UV پولیش می شوند و با چسب ها و پولیش های اورتان غیر سمی و پایه آب تولید می شوند و به این ترتیب عایق در برابر رطوبت هستند.

برخلاف پارکت های سنتی، نیازی به سنباده و صیقل دادن ندارد، حداقل انتشار را در برابر کثیفی و گرد و غبار ایجاد می کند و ضد باکتری است. بر خلاف کفپوش لمینت در تماس با آب ترک نمی کند و متورم نمی شود.

پارکت کف اسپرت

بر روی کف بتنی موجود یک سد رطوبتی پلی اتیلن 2 میلی متری گذاشته می شود که برای جذب ضربه 100*50 لت کاج بر روی گوه های لاستیکی 19 میلی متری با فاصله محوری 25-30 سانتی متر تک لایه 10-12 میلی متر گذاشته می شود. OSB ضخیم یا شمارنده آب روی آن قرار می گیرد و در نهایت روی آن، پارکت جامد به ضخامت 20-22 میلی متر یا 14 میلی متر از درختان افرا یا بلوط با سطح آماده صیقلی ثابت و به روش نیلینگ متقاطع صاف می شود. قرنیزهای چوبی با سوراخ های هوا در فواصل 15-20 سانتی متر برای اطمینان از گسترش سیستم، یعنی گردش هوا استفاده می شود. این سیستم در برابر محیط های مرطوب مقاوم بوده و در رده سخت ترین چوب قرار می گیرد.

ویژگی های کفپوش چوبی بیرونی

کفپوش های چوبی سهولت استفاده را افزایش می دهند، ظاهری گرم تر می دهند، شیک هستند و گزینه های رنگ و بافت را افزایش می دهند. در سال های اخیر، استفاده از آن برای بسیاری از مکان ها ترجیح داده شده است. چند نکته در مورد استفاده از کفپوش های چوبی در فضای باز. میست کفپوش چوبی یک محصول 100% طبیعی است که از درختان مختلف خاور دور بدست می آید. این یک گروه محصول مناسب برای باغ و همچنین کنار استخر و سونا است. آب را جذب می کند و از لیز شدن آن جلوگیری می کند و مطلقاً تحت تاثیر آب قرار نمی گیرد و آسیب نمی بیند.

 • کفپوش چوبی یک سیستم کف برای نصب آسان و بدون دردسر است.
 • ترکش ایجاد نمی کند، می توانید با پای برهنه با خیال راحت روی آن راه بروید.
 • شما می توانید این محصول کفپوش را به هر رنگی که می خواهید رنگ آمیزی کنید.
 • محصولی است که هم در برابر آب و هم در برابر ضربه های سخت بسیار مقاوم بوده و عمر مفید بالایی دارد.
 • به راحتی می توان آن را جدا کرد و در مکان دیگری نصب کرد.
 • این محصولی است که نیازی به نگهداری مکرر ندارد. نگهداری یک بار در سال کافی خواهد بود.
 • کفپوش چوبی به دلیل طبیعی بودن محصولی سازگار با محیط زیست است.
 • آنها محصولات کفپوشی هستند که در برابر همه رویدادهای طبیعی مقاوم هستند. شما می توانید از محصولات
 • کفپوش چوبی نه تنها به عنوان سیستم کف، بلکه به عنوان یک ابزار دکور نیز استفاده کنید.
 • تمیز کردن سیستم کف چوبی آسان و بدون زحمت است.
 • این یک محصول سیستم زمینی است که در سطح پیشرفته در ساخت و ساز استفاده می شود.
 • یک گروه کالایی است که در شکل و اندازه دلخواه قابل تولید است.
 • نیازی به رنگ ندارد، اما در صورت تمایل می توان آن را به هر رنگی رنگ کرد.
دکمه بازگشت به بالا