سلامت و تندرستی

برگزاری مراسم سوگواری کارکنان وزارت بهداشت برای خادم‌الرضا(ع)؛ شهید آیت‌الله رئیسی

مراسم گرامیداشت و یادبود خادم الرضا (ع)، شهید آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی و هیات همراه امروز با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نمازخانه این وزارتخانه برگزار شد.

به گزارش امروزنگار به نقل از وبدا، در این مراسم، به ویژگی های مدیریتی و اخلاقی شهید آیت الله رئیسی اشاره و برای تعجیل در ظهور امام عصر (عج) دعای فرج قرائت شد.

در مراسم یادبود خادم الرضا(ع)؛ شهید آیت الله رییسی، پس از مداحی و ذکر سجایا و خدمات آن شهید والامقام، وزیر و کارکنان وزارت بهداشت برای رئیس جمهور فقید محبوب و مردمی خود سوگواری کردند.

دکتر سید محمد پورحسینی، مشاور و مدیرکل حوزه وزارتی، دکتر حسین فرشیدی، معاون بهداشت، دکتر سعید کریمی، معاون درمان، دکتر بهروز رحیمی، معاون توسعه و مدیریت و منابع، دکتر عباس شیراوژن، معاون فرهنگی و امور دانشجویی، دکتر عباس عبادی، معاون پرستاری، دکتر نیکنام، دستیار ویژه وزیر و مدیرکل همکاری های بین الملل، دکتر مجید احمدی، سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و نیز تعداد کثیری از مدیران و کارکنان وزارت بهداشت حضور داشتند.

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم پزشکی

نوشته‌هایم به طور خلاقانه، با جذابیت و همراه با مطالعات علمی تهیه می‌شوند. هدفم جلب توجه شماست و شما را در دنیایی از اطلاعات جذاب و پر رمز و راز پزشکی به سفری هیجان‌انگیز دعوت کنم.
دکمه بازگشت به بالا