عمومیمعرفی کسب و کار

بهترین روش ادکلن زدن

 عطر زدن روی مو

فوت و فن درست عطر زدن برای ماندگاری بیشتر عطر بر پوست های چرب بهتر وزمان بیشتر می ماند  عطر بر پوست های چرب بهتر و در مدت زمان بیشتر می ماند.یک متخصص پوست و مو گفت:4 نوع پوست چرب، خشک، نرمال و مخلوط وجود دارد که عطر بر پوست های چرب بهتر و در مدت زمان بیشتر می ماند.مصرف عطر می تواند موجب بروز حساسیت در افراد شود و یک درصد از افرادی که از عطر استفاده می کنند احتمال بروز درماتیت پوستی زیاد است. نوع پوست بر بوی عطر تأثیر می گذارد و برای هر پوستی باید عطر مناسب را انتخاب کرد. 4 نوع پوست چرب، خشک، نرمال و مخلوط وجود دارد که عطر بر پوست های چرب بهتر و در مدت زمان بیشتر می ماند.درصد بسیار کمی از مردم در اثر استعمال عطر دچار برلوک درماتیت می شوند

برای ماندگاری بیشتر عطر

قبل از عطر زدن، حمام کنید. پوست اگر مرطوب باشد عطر بیشتری جذب می کند. پس اگر شب حمام می کنید بدانید که اگر عطر بزنید به اندازه صبح ماندگاری نخواهد داشت. چون صبح، پوست تان خشک می شود. در نقاطی که ضربان وجود دارد، لوسیون بمالید. نقاط ضربان دار پشت مچ، خمیدگی آرنج، پشت گردن، پشت زانوها و پشت مچ پا هستند. لوسیون نباید معطر باشد، در غیر این صورت باید عطری مشابه عطر شما داشته باشد. یک تا دو دقیقه صبر کنید تا لوسیون خشک شود. عطر را روی نقاط ضربان دار اسپری کنید. حتی اگر عطر بسیار ملایم است، روی هر نقطه یک بار اسپری کنید. هیچ کس از کسی که زیادی بوی عطر بدهد خوشش نمی آید. به عطر خود اعتماد داشته باشید.

عطر نقش اساسی در حس دیگر افراد به شما و به یاد ماندن شما در ذهن آنها دارد. به این ترتیب، عطر بخشی جدایی ناپذیر از سبک شخصی شما و چیزی است که می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید. با این حال، اگر می خواهید ادکلن شما جذابیت شما و یا اعتماد به نفس شما را افزایش دهد، ابتدا باید نحوه استفاده صحیح از آن را بدانید. فروشگاه عطر الیسا بزرگترین مرجع تخصصی خرید در ایران می باشد که می توانید با دریافت ضمانت،ادکلن اورجینال خود را به صورت اینترنتی خریداری نمایید .

استفاده از ادکلن میلانو مردانه هنری است که می توانید به سرعت به آن مسلط شوید. تنها چیزی که لازم است راهنمایی صحیح در مورد نحوه انتخاب یک عطر عالی، مکان و زمان استفاده از آن، میزان استفاده و نحوه نگهداری آن است. خوشبختانه، ما همه پاسخ ها را داریم و در این مقاله درباره نحوه ی صحیح استفاده از عطر صحبت خواهیم کرد . اکثر مردان  و زنان ادکلن را اشتباه استفاده می کنند.دانستن نحوه استفاده از ادکلن یک هنر است که اگر به درستی انجام نشود، می تواند منجر به استفاده بیش از حد عطر یا بویی شود که تقریباً بلافاصله محو می شود.

علاوه بر این، اکثر افراد برای انتخاب رایحه شخصی خود تلاش زیادی نمی کنند. اگر به درستی برنامه ریزی شود، ادکلن می تواند بخش مهمی از استایل شخصی آنها باشد. یک ادکلن خوب می تواند به شما احساس جذابیت و اعتماد به نفس بیشتری بدهد و به شما کمک می کند در مقابل اطرافیانتان ظاهری آراسته و جذاب داشته باشید. اگر استفاده ازعطر بسیار مهم است، چرا فقط 36 درصد از مردان به طور منظم از ادکلن استفاده می کنند؟ فقدان آموزش ممکن است نقش زیادی داشته باشد. اگر نمی‌دانید چگونه ادکلن را به درستی خریداری، استفاده و نگهداری کنید، ادامه مطلب را بخوانید. سایت بیز پلاس را دنبال کنید .

محل های مناسب استفاده و اسپری عطر برروی بدن

برای استفاده صحیح از رایحه، باید بدانید کجا باید ادکلن بزنید. در حالت ایده آل، مردان باید ادکلن خود را روی نقاط نبض یا گرم ترین مناطق بدن خود بمالند. به لطف گرمای خود، این نواحی که شامل گردن، سینه، شانه ها، مچ دست و آرنج داخلی است، می توانند رایحه را به طور موثرتری پخش کنند، به این معنی که عطر کمتری مورد نیاز است. برای هدف قرار دادن این مناطق، فقط یک یا دو مورد را انتخاب کنید که روی آنها تمرکز کنید. به طور خاص، مچ دست و گردن یک ترکیب عالی را ایجاد می کنند. همچنین توجه داشته باشید که زیر بغل و پشت زانو نیز مناطق گرمی هستند، اما معمولا برای ادکلن ایده آل نمی باشند و به دو دلیل بهتر است این کار را انجام ندهیم.

معمولا توصیه می شود که عطر را روی لباس خود اسپری نکنید، و در عوض مناطقی را که در معرض هوا هستند هدف قرار دهید . نقاط نبض گردن و مچ‌ها یا آرنج‌های داخلی، اگر بلوز بدون آستین می‌پوشید. با این حال، تنها استثنا این است که اگر در آب و هوای بسیار گرم هستید  بهتر است عطر را مستقیماً به بدن خود نزنید. همان طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید مناطق پررنگ تر که در تصویر مشخص شده است حرارت بالاتری در بدن دارند . دمای بدن و رطوبت پوست با عطر تلفیق شده و کمک می‌کند نت‌های آن به آهستگی تبخیر شده و در هوا پخش شود. این انتشار آهسته باعث می‌شود در تمام طول روز رایحه عطرتان به خوبی احساس شود.

نحوه استفاده از عطر

ادکلن را بلافاصله بعد از بیرون آمدن از حمام روی پوست تمیز و خشک اسپری کنید.دوش بدن شما را از هر عطر دیگری پاک می کند و منافذ شما را باز می کند که به جذب عطر کمک می کند. پوست خود را کاملا خشک کنید و سپس اسپری نمایید. بطری اسپری را در فاصله 3 تا 6 اینچی (5/7 تا 3/15 سانتی متر) از بدن و پوست خود نگه دارید.اگر بطری را نزدیکتر نگه دارید، خطر استفاده بیش از حد را دارید. ادکلن را به نواحی گرم شده بدن خود بزنید.گرما به پخش عطر در طول روز کمک می کند و به آن اجازه می دهد تا با مواد شیمیایی بدن شما ترکیب شود و بوی خاص شما ایجاد شود. مناطق گرم شده که در بالا نشان داده شده و شامل گردن، قفسه سینه، نقاط نبض، ساعد یا آرنج داخلی شما هستند.

با یک برنامه سبک شروع کنید.اگر در استفاده از عطرها تازه کار هستید، ادکلن را در تمام نواحی گرم شده بدن که در بالا ذکر شد استفاده نکنید. یک منطقه را انتخاب کنید و با یک اسپری بدن ویتابلا شروع کنید. اگر متوجه شدید که بوی شما به سرعت محو می شود، قسمت دیگری را انتخاب کنید و دفعه بعد که استفاده می کنید، ادکلن را در آنجا اسپری کنید. ممکن است بخواهید نظر یکی از دوستان نزدیک یا یکی از اعضای خانواده را بپرسید که آیا این برنامه مناسب است یا خیر و آنها چه قدر رایحه ی عطر شما را حس می کنند ،زیرا ممکن است نسبت به عطرهایی که اغلب استفاده می کنید کور شوید.آیا اصطلاح nose blind یــا ترجمــه تحــت الفظــی آن (بینــی کــور )را شــنیده اید؟

آیا برایتان پیش آمده است که وقتــی مدتــی از بــو یــا صدایــی دور هســتید، مثــلا وقتــی بــه مســافرت می رویــد و ســپس بــه خانــه خــود برمی گردیــد، متوجــه آن بــو یــا صــدا می شــوید و احتمــالاً زمــان زیــادی نخواهــد بــرد تــا شــما مجــددا بــا محرکهــای حســی محیــط خــود ســازگار شــوید و یــک بــار دیگــر نســبت بــه آنهــا “کــور” شــوید.در مورد عطرهایی که استفاده می کنید نیز همین اتفاق می افتند ممکن است پس از مدتی متوجه بوی آنها نشوید . بسته به نوع ادکلنی که می‌خرید، ممکن است نیاز به استفاده مجدد و شارژ آن داشته باشید، مخصوصاً اگر عصرها بیرون می‌روید. هنگام انجام این کار، به سادگی کمی به نقاط نبض خود ضربه بزنید.

دکمه بازگشت به بالا