سلامت و تندرستیمعرفی کسب و کار

جراح پستان

عوارض جراحی ماموپلاستی

عمل مامووپلاستی نیز مانند هر جراحی دیگری، با عوارض خاص خود همراه است که این عوارض عبارتند از:

کاهش یا از بین رفتن حس نوک سینه که می تواند دائمی یا موقت باشد(عدم حس در نوک سینه اغلب با گذشت زمان بهبود می یابد

آلرژی به نوار، مواد بخیه و چسب، فرآورده های خونی، داروهای موضعی یا مواد تزریقی

از دست دادن بالقوه، جزئی یا کلی نوک پستان و آرئول

آسیب به ساختارهای عمیق تر سینه

نامنظم بودن شکل ظاهری سینه ها

چه افرادی کاندید مناسبی برای عمل ماموپلاستی هستند؟

اشخاصی که سایز سینه‌هایشان برابر نیست و سینه‌های آن‌ها تقارن ندارد.

بانوانی که دوره‌ی بارداری و شیردهی را سپری کرده‌اند و همین امر، موجب افتادگی سینه ها شده است.

بانوانی که سایز سینه‌های آن‌ها نسبت به سایز معمول بسیار بزرگ‌تر است و این بزرگ بودن باعث کاهش اعتماد به نفس و اختلال در زندگی روزمره از جمله معذوریت از انجام فعالیت‌‎های ورزشی و اجتماعی شده است.

خدمات پیشروترین پلتفرم سلامت دیجیتال در ایران

با استفاده از خدمات پذیرش۲۴ قادر خواهید بود در کمترین زمان و بدون دغدغه ای جز بیماری، اولین نوبت خالی پزشک مورد نظر خود را ثبت نمایید و در زمان مقرر به مطب پزشک مراجعه نمایید. لازم به ذکر است، می‌توانید میانگین زمان انتظار در مطب جهت ویزیت را در صفحه پزشک مورد نظر خود مشاهده کنید که این مقدار، کمتر از زمان انتظار در حالت عادی و بدون دریافت نوبت اینترنتی است.

دهی و مشاوره آنلاین دکترهای جراحی پستان

دکترهای جراحی پستان چه خدماتی ارائه می دهند؟

و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. جراحی پستان از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی پستان در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای جراحی پستان نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر جراحی پستان و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. جراحی پستان در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان جراحی پستان در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی پستان یک دکتر جراحی پستان خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر جراحی پستان خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای جراحی پستان (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای جراحی پستان ایران، می‌توانید به لیست دکترهای جراحی پستان در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای جراحی پستان نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای جراحی پستان در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای جراحی پستان در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای جراحی پستان در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای جراحی پستان که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در جراحی پستان را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در جراحی پستان به شرح زیر است:

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای جراحی پستان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای جراحی پستان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

کرونا بهتر است این کار به صورت غیرحضوری انجام شود.

با استفاده از خدمت می‌توانید بدون مراجعه حضوری به مراکز درمانی، نوبت خود را رزرو کنید. خدمات جامع پذیرش۲۴ در حوزه سلامت در تلاش است تا تجربه درمان خوبی را برای تمام بیماران رقم بزند.

جلوگیری از عوارض احتمالی ماموپلاستی

اولین و مهمترین کار برای جلوگیری از عوارض ماموپلاستی، انتخاب پزشکی است که جراح سینه باشد و در این امر تخصص و تجربه کافی داشته باشد. مراکز بسیار زیادی وجود دارد که عمل ماموپلاستی را یکی از خدمات اصلی و تخصصی خود می‌دانند، اما این عمل در آن مراکز توسط پزشکانی انجام می شود که مهارت و دانش کافی را در این امر ندارند و می توانند فرد را با عوارضی بیش از آنچه روتین است مواجه کنند. به همین علت توصیه می شود در انتخاب جراح نهایت دقت را داشته باشید و بهترین راه نیز تحقیقات گسترده از افرادی است که قبلا این عمل را انجام داده اند.

روش دیگری که می‌تواند به کاهش و جلوگیری از عوارض و خطرات ماموپلاستی کمک کند، رعایت نکات و اصول بهداشتی قبل و بعد از عمل است. این نکات را معمولا پزشک برای هر بیمار به طور جداگانه مشخص می­کند تا بتوان بهترین نتیجه را عمل ماموپلاستی دریافت کرد. همچنین توصیه می کنیم برای جلوگیری از خطرات احتمالی بعد از ماموپلاستی ، در صورت ایجاد هر علائمی که عادی نبوده و نگران کننده می باشد سریعا با پزشک خود تماس بگیرید. از جمله این موارد می‌توان به درد در ناحیه قفسه سینه، تنگی نفس، افزایش ضربان قلب و… اشاره نمود.

کاهش عوارض ماموپلاستی با این اقدامات

عمل جراحی ماموپلاستی به مجموعه روشهایی گفته می شود که با انجام جراحی، به منظور افزایش زیبایی سینه، و رفع برخی عیوب مانند عدم تقارن و افتادگی پستان ها ، همچنین باز گرداندن حالت طبیعی از دست رفته سینه ها در اثر افزایش سن یا شیردهی انجام می شود.

به صورت عمده اندام سینه را به دو دلیل اصلی جراحی می کنند. یا برای درمان بیماری های سینه، یا برای اهداف زیبایی و بهبودی شکل ظاهری سینه ها. بسته به اینکه قصد شما از جراحی سینه کدامیک از موارد فوق است، معیارها برای انتخاب بهترین جراح پستان می تواند کمی متفاوت باشد. هرچند به صورت کلی معیارها تا حد بسیار زیادی مشترک هستند.

امروزه تعداد جراحانی که ادعا می کنند بهترین جراح سینه هستند کم نیست. به همین دلیل هم آشنایی با روش های مناسب برای تشخیص بهترین جراح اهمیت دو چندان پیدا کرده است. چراکه در خیلی از موارد این ادعاها بیشتر از اینکه واقعی باشند، تبلیغاتی هستند. بنابراین چنانچه قصد انجام هرگونه جراحی پستان را دارید مطالعه این مقاله می تواند نه تنها برای شما مفید، بلکه ضروری باشد.

دکمه بازگشت به بالا