سلامت و تندرستیمعرفی کسب و کارورزشی

خرید مکمل های بدنسازی ارزان و اصل از سایت مکمل پلاس

مکمل های کربوهیدرات در بدنسازی تا حدودی شهرت بدی پیدا کرده اند؛ در واقع محبوبیت زیاد رژیمهای کم کربوهیدرات و کتوژنیک در سالهای اخیر باعث شده است که بسیاری از ورزشکاران از مصرف کربوهیدراتها به طور کلی اجتناب کنند، در حالی که این یک اشتباه بزرگ است! توصیه میشود که بزرگسالان حداقل 130 گرم کربوهیدرات در روز مصرف کنند، اگرچه این مقدار برای رشد توده عضلانی جدی و بهبود تمرین کافی نیست. علاوه بر این، اگر به دنبال افزایش وزن جدی هستید، به کالری مازاد نیاز دارید که مکمل های کربوهیدرات میتوانند برای رسیدن به این هدف کمککننده باشند. یک افسانه رایج در مورد از دست دادن چربی به ویژه در میان زنان این است که کاهش شدید کالری راه خوبی برای بهرهگیری بیشتر از چربی سوزی است؛ اما متخصصان تغذیه معتقدند «رژیمهای سنگین، حداقل در ابتدا کالری را به طور جدی کاهش میدهند و نتیجه میدهند، اما نه برای همیشه.» پس از یک نقطه خاص، محدود کردن کالری به طور قابل پیشبینی منجر به کاهش وزن نمیشود. کارنیتین در واقع مواد مغذی ضروری موجود در بدن است که در حمل و نقل چربی به میتوکندری سلول ،جایی که چربی ها میتواند به انرژی تبدیل بشوند به شما کمک می کند تا در بدن به شکل انرژی آزاد بشوند .ال – کارنیتین می تواند به افزایش سوختن چربی در بدن شما کمک کند ، سطح انرژی شما را بالا ببرد ، وسلامت قلب شما ارتقاء ببخشد.

مصرف سطوح طبیعی کارنیتین برای شما عوارض جانبی ناخوشایندی به همراه نخواهد داشت . بارگیری با کربوهیدرات و افزایش ذخایر گلیکوژن تضمین میکند که بدن شما انرژی کافی برای سختترین تمرینات را نیز دارد و با از بین بردن خستگی شما، میتوانید طولانیتر و سختتر ورزش کنید؛ بنابراین مصرف این مکمل سلامت قلبی، افزایش عضلات و تناسب اندام کلی را افزایش میدهد. 5. مکمل روغن ماهی در بدنسازی چیست؟ مکمل بدنسازی گینر چیست؟ ✔ همواره به این نکته توجه داشته باشید که داشتن هولگرام دلیل بر اورجینال بودن مکمل بدن سازی و غذایی نیست . در مکمل های کربوهیدرات باید به دنبال چه چیزی باشید؟ در ادامه مطلب مزایایی که مکمل های کربوهیدرات میتوانند برای علاقهمندان مصمم به تناسب اندام ایجاد کنند خواهیم گفت. این بدان معناست که اگرچه آنها با موادی طراحی شدهاند که واقعاً میتوانند به شما کمک کنند تا چربی بسوزانید، اما نمیتوانند جایگزین یک رژیم غذایی سالم و برنامه ورزشی شوند، پس انتظار معجزه نداشته باشید. این نوع مکمل ها نیز از ترشح کورتیزول در بدن ممانعت می کنند که از عوامل بسیار موثر در جذب چربی ها به شمار می آیند.

مکمل ورزشی مکمل پلاس کربوهیدرات میتوانند از تحلیل رفتن عضلات در زمان رژیم غذایی یا زمانی که در حال استراحت هستید، جلوگیری کنند. در حالی که برخی دیگر مواد معدنی یا ویتامین بیشتری به ورزشکاران میرسانند. این دو ویتامین می توانند به طور مستقیم بر سلامت استخوان ها و تقویت سیستم ایمنی بدن اثر بگذارند و این امر نقش بسیار مهمی در بدنسازی دارد. اما اگر میخواهید در زمان کاهش وزن نیز، حجم عضلات خود را افزایش دهید، مکمل BCAA گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. اسیدهای چرب امگا-۳ موجود در ماهیهای آب سرد برای کاهش التهاب، افزایش سلامت قلب و عروق، افزایش کارآیی قلب در حین ورزش، کنترل سطح لیپید خون و اخیراً، افزایش سوختوساز چربی و لاغری بسیار مفید است. اغلب مکمل های مخصوص چربی سوزی حاوی یک یا چند نوع از این مواد می باشند. امگا 3 به عنوان «اسیدهای چرب ضروری» در نظر گرفته میشود، بنابراین مکمل روغن ماهی یک مکمل ضروری در بدنسازی است؛ چه بخواهید عضله بسازید، چربی بسوزانید یا سلامت کلی را تقویت کنید. چربی سوزها علیرغم نامشان چربی نمیسوزانند، بلکه سعی میکنند متابولیسم شما را افزایش دهند، میزان چربی جذبشده توسط روده را کاهش دهند و اشتهای شما را سرکوب کنند.

بدنسازان می توانند برای افزایش بازدهی در تمرینات و داشتن قدرت کافی برای انجام حرکات انفجاری با وزنه های سنگین از کراتین استفاده کنند. برخی از مطالعات نشان میدهند که بتا آلانین قدرت را افزایش نمیدهد، بلکه به ورزشکار اجازه میدهد تا قبل از احساس خستگی، برای مدت طولانیتری با ظرفیت خود عمل کند. آمینواسیدهای موجود در این مکمل زود جذب و زودهضم بوده و علاوه بر مفید بودن برای ورزشکاران باعث افزایش قدرت سیستم ایمنی، کاهش فشارخون، کاهش استرس و بهبود عملکرد کبد میشود. اما برای بالابردن میزان جذب و اثرگذاری هرچه بیشتر، در کارخانه میکرونیزه میشود. کافئین یکی از این مواد است که بدون وارد کردن کالری بیشتر، به افزایش میزان انرژی بدن کمک می کند. طبیعتا وجود بیش از حد این هورمون ها در بدن سبب ایجاد طاسی خواهد شد. کالری را به اندازه کم کنید: هدف شما از یک رژیم غذایی هدفمند باید این باشد که بیشترین میزان کالری را که میتوانید، بخورید در حالی که مقداری وزن هم کم کنید. چندین چربی سوز طبیعی که گفته شد به شما کمک میکند تا به همراه رژیم و ورزش منظم چربی بیشتری بسوزانید. احتمالاً در مورد مکمل چربی سوز بدنسازی شنیدهاید، قرصهایی که میتوانند باعث شوند چربی بدن شما مانند بستنی در یک روز گرم تابستان آب شود، درست است؟

لینک خرید مکمل ورزشی اصل: https://mokamelplus.ir

دکمه بازگشت به بالا