سلامت و تندرستیمعرفی کسب و کار

خواص روغن خراطین برای الات تناسلی

روش‌های بزرگ کردن آلت تناسلی کدامند؟ آیا شما هم نگران سایز آلت تناسلی خود هستید؟روغن خراطین چیست؟ احتمال اینکه افراد مختلف در مورد سایز و اندازه آلت تناسلی‌شان دغدغه داشته باشند بسیار زیاد است. امروزه یکی از رایج‌ترین مسائل جنسی که بسیاری از مردان با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند، نگرانی در مورد اندازه آلت تناسلی و کوچک بودن آن است. به همین جهت افراد به دنبال روش‌هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی خود هستند.

البته در بسیاری از موارد فقط خود فرد فکر می‌کند که آلت او اندازه مناسبی ندارد. یعنی برخلاف تصور خود فرد ممکن است مطابق با گفته‌های متخصصین اورولوژی سایز آلت او مناسب باشد. پروفسور کوان ویلی، مشاور مسائل جنسی می‌گوید «مردانی که در مورد کوچک بودن اندازه آلت خود نگرانی دارند، بهتر است قبل از استفاده از  هر یک از روش‌های درمانی حتماً به مشاور مراجعه کنند». علاوه بر این بیشتر این روش‌های درمانی غیرمؤثر، از نظر مالی هزینه‌بر و در مواردی آسیب‌زننده هستند.

بزرگ کردن آلت تناسلی چیست؟

ترس از اینکه آلت تناسلی شما آنقدر کوچک است که نمی‌تواند همسرتان را در طول رابطه جنسی راضی نگه دارد، ممکن است به یک ناراحتی دائمی و کاهش اعتماد به نفس منجر شود. اما اکثر مردانی که فکر می‌کنند آلت تناسلی‌ کوچکی دارند، در واقع در میان افراد با انداره معمولی در نظر گرفته می‌شوند، نه کوچک!بسیاری از مردان تصور اغراق آمیزی از اندازه آلت تناسلی و دارند و به فکر روش‌های افزایش سایز خانگی و شیمیایی هستند. دستگاه تناسلی تناسلی تنها زمانی کوچک در نظر گرفته می‌شود که در هنگام نعوظ کمتر از ۷.۵ سانتی‌متر) باشد. این وضعیتی است که میکروپنیس نامیده می‌شود.

Properties of safflower oil for genitals

اندازه آلت تناسلی مردان چقدر باید باشد؟

مردم معمولا شایعاتی که در مورد طول یا اندازه آلت تناسلی وجود دارد را باور می‌کنند. برای مثال برخی افراد باور دارند که داشتن آلت حدود ۳۰ سانتی‌متری طبیعی است. درحالی‌که طبق تحقیقات به‌طور میانگین اندازه طبیعی آلت تناسلی مرد در حالت نعوظ یا به‌اصطلاح راست شده بین ۱۲.۵ تا ۱۵ سانتی‌متر و در حالت خوابیده بین ۱۰ تا ۱۲ سانتی‌متر است.

خیلی از مردان فکر می‌کنند که برای نیاز به آلت بزرگتر هست. این در حالی است که طبق یک نظرسنجی از بین ۵۲۰۰۰ خانم، بیشتر از ۸۵ درصد از آن‌ها گفتند که با اندازه‌ی معمولی آلت تناسلی شریک جنسی خود  ارضا می‌شوند و به رضایت دست پیدا می‌کنند و نیازی به بزرگتر شدن آلت تناسلی شریکشان ندارند.طبق تحقیقات به‌طور میانگین اندازه طبیعی آلت تناسلی مرد در حالت نعوظ یا اصطلاح راست شده بین ۵ تا ۶ اینج (یعنی ۱۲٫۵ تا ۱۵ سانتی‌متر) است.

قرص گودمن

قرص گودمن یک داروی تجویزی است که برای درمان اختلال نعوظ (ED) استفاده می شود. این یک مهارکننده فسفودی استراز نوع 5 (PDE5) است که به افزایش جریان خون به آلت تناسلی کمک می کند و نعوظ را برای مردان مبتلا به ED آسان تر می کند.

بهترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی چیست؟ (چگونه آلت را بزرگ کنیم)

با توجه به نیاز مردان به افزایش اندازه و بزرگ کردن آلت تناسلی خود، امروزه بستر اینترنت مملو از روش‌های مختلفی برای این هدف است. برخی برای افزایش طول و برخی دیگر برای افزایش ضخامت آلت (افزایش قطر آلت) معرفی‌شده‌اند. اما آیا تمامی روش‌های گفته‌شده مؤثرند؟ در ادامه به معرفی و بررسی رایج‌ترین روش‌های افزایش سایز آلت می‌پردازیم.

انواع این روش‌ها به‌طورکلی به دودسته تقسیم می‌شوند:

روش‌های غیر جراحی (Non-sergical) روش‌های جراحی (Sergical)
قرص و آمپول جراحی برای افزایش طول و قطر اندام تناسلی
دستگاه مکنده
تزریق ژل
آویزان کردن وزنه
جلق

بهترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی چیست؟

حجم دهنده فوری آلت + بهترین داروی افزایش سایزآلت برای افزایش سایز آلت تناسلی که در بیشتر موارد به دلیل موارد ژنتیکی است، از روش‌هایی مانند پمپ آلت تناسلی، دستگاه وکیوم، پی شات، امواج ضربه‌ای و تزریق چربی استفاده می‌شود. با این حال، اثربخشی این روش‌ها با روش علمی اثبات نشده است. استفاده سرخود از داروهای تجویز نشده و مکمل‌های غذایی نیز کار خطرناکی است. در ادامه روش‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که با مشورت پزشک می‌توانند اثربخش باشند.بهترین قرص و آمپول بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی مردان چیست؟ (بهترین قرص افزایش سایز اندام تناسلی در داروخانه)

روغن خراطین

روغن خراطین نوعی روغن است که از کرم خاکی Eisenia fetida تهیه می شود. این کرم ها به دلیل توانایی شان در بازسازی بافت های آسیب دیده شناخته شده اند و روغن آنها قرن هاست که در طب سنتی استفاده می شود.

در اینجا چند مورد از فواید روغن خراطین آورده شده است:

 • ممکن است به بهبود زخم ها و سوختگی ها کمک کند.
 • ممکن است چین و چروک را کاهش دهد.
 • ممکن است حجم لب ها را افزایش دهد.
 • ممکن است رشد مو را تقویت کند.

قرص‌های بیگ پنیس

قرص بیگ پنیس مکمل‌هایی هستند که ادعا می‌شود اندازه آلت تناسلی مرد را افزایش می‌دهند. با این حال، هیچ مدرک علمی برای حمایت از این ادعا وجود ندارد. در واقع، بسیاری از محصولات و روش‌هایی که برای افزایش اندازه آلت تناسلی تبلیغ می‌شوند، بی‌اثر یا حتی خطرناک هستند.برخی از قرص‌های بیگ پنیس حاوی موادی هستند که ممکن است جریان خون را به آلت تناسلی افزایش دهند، مانند سیلدنافیل یا تادالافیل. با این حال، این مواد فقط در صورتی می‌توانند نعوظ را در مردانی که دچار اختلال نعوظ هستند، بهبود بخشند. آنها اندازه آلت تناسلی را در حالت شل یا نعوظ افزایش نمی دهند.

مواد دیگری که معمولاً در قرص های بیگ پنیس یافت می شوند عبارتند از:

 • گیاهان و مکمل های گیاهی، مانند ماکا، جینسینگ و خارخاسک
 • اسیدهای آمینه، مانند ال آرژنین و ال کارنیتین
 • ویتامین ها و مواد معدنی، مانند روی و منیزیم

کشنده های آلت تناسلی (Extenders)

این دستگاه از کشش و انقباض طبیعی برای کشیدن و بزرگ کردن آلت استفاده می‌کند. در یک مطالعه گزارش‌شده که بعد از ۳ ماه استفاده از دستگاه کشنده آلت، طول آلت افراد حاضر به‌طور میانگین بیش از ۱٫۵ سانتی‌متر افزایش پیداکرده است.برای استفاده گسترده از این دستگاه تحقیقات بیشتری لازم است. استفاده از کشنده‌های آلت تناسلی می‌تواند دست‌وپا گیر و دشوار باشد. همچنین کشیدگی اگر از یک حدی بیشتر شود، منجر به کبودی، آسیب عصبی و ایجاد لخته‌های خون در سیاهرگ‌های آلت می‌شود.

داروهای بزرگ کننده

داروهای بزرگ کننده، هیچ دارویی که توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) برای افزایش اندازه آلت تناسلی تأیید شده باشد وجود ندارد. برخی از داروها وجود دارد که می توانند برای درمان اختلال نعوظ (ED) استفاده شوند، مانند سیلدنافیل (ویاگرا)، تادالافیل (سیالیس) و وردنافیل. (لویترا). با این حال، این داروها اندازه آلت تناسلی را افزایش نمی دهند، فقط به مردان کمک می کنند تا نعوظ قوی تری داشته باشند.

تزریق ژل و فیلر، بهترین ژل افزایش سایز اندام تناسلی چیست؟

برای افزایش کلفتی و ضخامت آلت، برخی از پزشکان از فیلرها استفاده می‌کنند. مشابه مصرف فیلرها در تزریق ژل لب و گونه است. برای مثال ژل‌های ژوویدرم یا رستیلن که جزو ژل‌های بر پایه اسید هیالورونیک هستند را گاها برای کلفت کردن آلت نیز استفاده می‌کنند.از این روش به‌عنوان آمپول بزرگ کننده سایز آلت یا ژل بزرگ کننده آلت نیز یاد می‌شود.  این مواد معمولا حدود۶ ماه باقی می‌مانند و پس از آن جذب بدن می‌شوند. اطلاعاتی مبنی بر مناسب بودن این روش در دسترس نیست و نمی‌توان آن را تأیید کرد.

Vimax

قرص وایمکس یک مکمل غذایی است که ادعا می شود اندازه آلت تناسلی مرد را افزایش می دهد. این محصول حاوی مخلوطی از مواد گیاهی و اسیدهای آمینه است که گفته می شود جریان خون را به آلت تناسلی افزایش می دهد و رشد بافت را تحریک می کند.

با این حال، هیچ مدرک علمی برای حمایت از این ادعاها وجود ندارد. در واقع، یک مطالعه نشان داد که قرص وایمکس هیچ تاثیری بر اندازه آلت تناسلی ندارد.علاوه بر این، Vimax ممکن است خطرناک باشد. این محصول حاوی موادی است که می تواند با داروهای دیگر تداخل داشته باشد یا عوارض جانبی ایجاد کند. به عنوان مثال، yohimbe، یکی از مواد تشکیل دهنده Vimax، می تواند باعث اضطراب، بی خوابی و افزایش فشار خون شود.

اگر در نظر دارید مصرف Vimax را شروع کنید، مهم است که ابتدا با پزشک خود صحبت کنید. آنها می توانند به شما کمک کنند تا خطرات و مزایای بالقوه این محصول را درک کنید.در اینجا چند نکته برای کمک به شما در انتخاب آگاهانه در مورد قرص های افزایش سایز آلت تناسلی آورده شده است:

 • به یاد داشته باشید که هیچ مدرک علمی برای حمایت از ادعای افزایش اندازه آلت تناسلی وجود ندارد. قرص ها
 • از مصرف هر محصولی که حاوی مواد خطرناک است خودداری کنید.
 • قبل از شروع مصرف هر مکمل جدید با پزشک خود صحبت کنید.

 روش‌ های جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

نمونه‌هایی از جراحی که برای افزایش طول یا ضخامت آلت تناسلی انجام می‌شود عبارت‌اند از:

 • بریدن رباط تعلیق: پرکاربردترین روش جراحی برای بلند کردن آلت تناسلی شامل بریدن رباط تعلیقی است که آلت تناسلی را به استخوان شرمگاهی متصل می‌کند
 • تزریق چربی
 • پیوند بافت
 • کاشت آلت تناسلی.

جراحی برای افزایش طول

آلت تناسلی با یک بافت فیبری محکم و سخت به‌وسیله یک رباط (لیگامنت) نگه‌دارنده به لگن متصل می‌شود. به بیانی دیگر این بافت بخشی از بدنه آلت را به‌صورت پنهان درون بدن شما نگه می‌دارد. با جراحی و برش رباط کشش آلت به درون بدن کاهش می‌یابد و (ازنظر تئوری) منجر می‌شود بخش بیشتری از بدنه آلت قابل‌مشاهده شود.برای جلوگیری از اتصال مجدد رباط و برگشت سایز آلت به قبل از جراحی، فرد متقاضی احتمالا باید تا حدود ۶ ماه روزانه از دستگاه‌های کشنده آلت یا آویزان کردن وزنه استفاده کند.

جراحی برای افزایش قطر و کلفتی آلت

تکنیک اصلی در جراحی برای زیادشدن قطر آلت تناسلی، برداشتن چربی از دیگر نقاط بدن و تزریق آن به بدنه آلت است. هدف از این کار کلفت کردن آلت است، اما این راهکار جوابگو نیست و مورداستفاده قرار نمی‌گیرد.در تکنیک جدیدتر این روش از بافت افراد مرده برای پیوند استفاده می‌کنند. روشی که در بسیاری از جراحی‌های ترمیمی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این روش ماندگاری بیشتری دارد و نتایج بهتری نیز ایجاد می‌کند.

روش‌های دیگری نیز در بحث جراحی وجود دارند. مثلا در افراد چاق و دارای اضافه‌وزن، چربی موجود در بخش انتهایی یا ریشه آلت را با روش لیپوساکشن (حذف چربی) از بین می‌برند. لازم به تذکر است که هیچ‌گونه عمل جراحی برای افزایش سایز آلت نباید بدون مشورت با پزشک باشد. در ضمن برای عمل جراحی افزایش سایز نیز باید به دکتر اورولوژیست مجرب مراجعه کنید.برخی پزشکان هر دو جراحی افزایش طول و کلفت کردن آلت را یکباره انجام می‌دهند و برخی دیگر آن‌ها را در مراحل جداگانه پیشنهاد می‌کنند.

سیالیس

قرص سیالیس(تادالافیل) تنها دارویی است که می تواند برای درمان هر دو مورد اختلال نعوظ و علائم پروستات بزرگ شده استفاده شود. شما همچنین می توانید این دارو را به طور منظم (روزانه) مصرف کنید تا دائماً تحت تأثیر آن باشید.

دکمه بازگشت به بالا