اقتصادی

واریز ۸۷۴ میلیارد تومان عوارض ارزش افزوده به حساب شهرداری‌های مازندران

امروزنگار/مازندران مدیر کل امور مالیاتی استان مازندران گفت: در ۹ ماهه سال جاری مبلغ ۸۷۴ میلیارد تومان عوارض ارزش افزوده به حساب شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و عشایر استان واریز شد.

 محسن اسلامی امروز، ۳ بهمن در هشتمین جلسه شورای معاونین اداره کل امور مالیاتی مازندران، اظهار کرد: این واریزی‌ها مسئولیت سنگینی را به عهده شهرداری‌ها قرار می‌دهد که در عمران و آبادانی و فرهنگ سازی مالیاتی نقش مهمی داشته باشند..

مدیرکل امور مالیاتی مازندران افزود: در ۱۰ ماهه سال جاری مبلغ ۶۹۰۰ میلیارد تومان مالیات وصول شده است که رشد ۴۲ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است. 

این مسئول تصریح کرد: رؤسای امور باید تا جایی که قانون اجازه می‌دهد در بحث ماده ۲۳۸ با مؤدی برای تعیین میزان مالیات حقه دولت به توافق برسند و نگذارند پرونده‌ها به هیئت‌ها انتقال پیدا کند.

اسلامی، خواستار سرعت بخشیدن به رسیدگی پرونده‌های مالیاتی مخصوصا ۱۰۰ پرونده مهم عملکرد و ارزش افزوده را با توجه به زمان باقی مانده تا پایان سال را مورد تاکید قرار داد.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا