اقتصادیعمومیمعرفی کسب و کار

دانلود کتاب حقوق بین الملل عمومی دکتر ضیایی بیگدلی pdf

دانلود کتاب حقوق بین الملل عمومی دکتر ضیایی بیگدلی pdf

کتاب حقوق بین الملل عمومی ۱ بیگدلی pdf ، حقوق بین‌الملل عمومی، به بررسی روابط میان کشورها و سازمان‌های بین‌المللی می‌پردازد. کتاب حاضر از جمله منابع درسی حقوق بین الملل عمومی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد با گرایش های حقوق بین الملل، حقوق عمومی، حقوق بشر و حقوق تجارت بین الملل است. این کتاب از معتبرترین و پرفروشترین منابع حقوقی است. بالا بودن سطح علمی – آموزشی کتاب ؛ ساده نویسی به همراه حفظ سطح بالای علمی مطالب ، کتاب را برای آموزش تسهیل کرده است.

 

 

دانلود کتاب حلیه القرآن سطح 2 ، اگر همت دانشمندان مسلمان در تدوین علم تجوید نبود و توسط قاریان هر زمان سینه به سینه و از نسلی به نسل بعدی انتقال نمی یافت با صرف نظر از تلاش دشمنان در تحریف عمدی قرآن، تغییر تدریجی گویش مردمان می توانست الفاظ قرآن را در گذر زمان نامفهوم و در نهایت ساختار لفظی محکم و ((غیرذی عوج)) آن را دستخوش تحریف غیر عمدی سازد.

تربیت بدنی عمومی 1 ابوالفضل فراهانی pdf ، این اثر مطابق سر فصل شورای عالی برنامه ریزی در شش فصل به صورت خود آموز تدوین شده است. در فصل اول شمابا اصول فلسفه وهدف های تربیت بدنی آشنا میشوید .فصل دوم کتاب به معرفی اجزا وعوامل آمادگی جسمانی در ارتباط با سلامت عمومی و مهارت های ورزشی میپردازد .در فصل سوم تغذیه ومنابع انرژی در ورزش های مختلف به بحث گذاشته شده است. فصل چهارم و پنجم به ترتیب به مباحث وضعیت وترکیب بدنی دو مشخصات کلی تمرین حرکات نرمشی و تقویتی اختصاص داده شده است پس از فراگیری موضوعات عمومی وپایه در پنج فصل اولیه کتاب در فصل آخر روش های خود آزمایی و ارزشیابی قابلیت های جسمانی را فرا خواهید گرفت.

دکمه بازگشت به بالا