عمومیمعرفی کسب و کار

کدام شرکت ها در منطقه 1 تهران به طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی می پردازند؟

همان طور که میدانید ما مدت بسیار زیادی از زندگی روزمره و عمر خود را در بخش های داخلی یک ساختمان سپری می کنیم که این فضاها می‌بایستی محیطی آرام را برای ساکنین ایجاد کنند. برای این که زیبایی و تغییرات را در ساختمان ها ایجاد کنیم باید با شرکت دکوراسیون داخلی و شرکت دیزاین در ارتباط باشیم.حال می خواهیم شما را با برندهای معروف دکوراسیون داخلی و بهترین شرکت طراحی دکوراسیون داخلی آشنا کنیم تا با تغییرات اصولی محیطی زیبا و پر از آرامش را برای خود به وجود آورید. شرکت های دکوراسیون داخلی یکی از رایج ترین شرکت های معماری در تهران می باشند.

عوامل مؤثر بر طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی - مهرداد سیویل بلاگ اجرای دکوراسیون داخلی

 طراحی داخلی چیست؟

در اصل طراحی داخلی یا همان طراحی دکوراسیون داخلی، هنر چیدمان داخل فضای ساختمان است. طراحی داخلی امروزه به صورت یک حرفه تخصصی و هنری در دنیای صنعتی شناخته می شود. دیزاینر با هدف بهینه سازی بخش های داخلی ساختمان، یک فضایی را بر پایه سلامت روحی و زیبایی شناختی سازه برای فرد یا افرادی که داخل آن زندگی می‌کنند، ایجاد می کنند.

طراح دکوراسیون داخلی کیست؟

طراح دکوراسیون داخلی کسی است که در این شغل وظایف گوناگونی را بر عهده می‌ گیرد. از وظایف طراح دکوراسیون داخلی می توان به برنامه ریزی، تحقیق، هماهنگی، مدیریت پروژه‌ هایی که در دست دارد، ایجاد و تولید برخی لوازم، طراحی کردن، بازرسی و نظارت بر انجام پروژه و کیفیت آن ها و همچنین ارتباط با مشتری‌ ها اشاره کرد.

عوامل تاثیر گذار در دکوراسیون داخلی

فاکتور های مهمی که در دکوراسیون داخلی تاثیر دارند، به صورت زیر بیان می شوند:

 1. پلان و نقشه های ساختمان
 2. عناصر بصری
 3. نور
 4. تناسب رنگ
 5. نقاط کانونی

طراحی انواع دکوراسیون داخلی

بعضی از انواع طراحی دکوراسیون داخلی را به صورت زیر بیان می کنیم:

 1. دکوراسیون داخلی منزل
 2. داخلی ساختمان
 3. مغازه
 4. منزل کوچک
 5. اتاق خواب
 6. آشپزخانه
 7. دفتر کار
 8. اتاق کودک

بهترین طراح رو از کجا پیدا کنم؟

برای اینکه فضای داخلی خانه یا محیط کار را به گونه ای طراحی و اجرا کنیم که بیشترین تاثیر را بر روی افراد داشته باشد باید به علم طراحی دکوراسیون داخلی آگاه باشیم. رنگ، متریال، وسایل، نوع چیدمان و موارد دیگری وجود دارند که همگی آنها در طراحی دکوراسیون داخلی مورد توجه خاصی قرار میگیرند.

نحوه به کارگیری اصولی هر یک از مواردی که در بالا به آنها اشاره شد نیازمند فرد با تجربه در این زمینه میباشد. اما از کجا میتوان از فرد یا افرادی برای طراحی دکوراسیون داخلی اصولی بهره مند شد؟ لازم به ذکر است که این افراد به تنهایی کار نمیکنند و به عنوان یک تیم و مجموعه در شرکت دکوراسیون داخلی فعالیت میکنند.

شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی زیادی وجود دارند که در شهرهای مختلف به فعالیت میپردازند. اما شرکت های طراحی داخلی در تهران از مزیت های بیشتری برخوردار هستند.شرکت ویستا آرشیتکت با داشتن منابع انسانی متخصص، استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همینطور تجربیات ارزنده مشاوران و مهندسان خود، همواره سعی در اجرای بهترینها را دارد.

مزایای شرکت های معماری و دکوراسیون در تهران چیست؟

مشتریان و کارفرمایان متعدد

 یک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در تهران به دلیل اینکه از سفارشات بیشتری برای طراحی برخوردار است در نتیجه تجربه بالاتری نیز در این زمینه دارد. تجربه بالاتر در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی، نتیجه و خروجی بهتری را در بر خواهد داشت.

تجربه کاری زیاد با سلیقه های مختلف

در شرکت بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی در تهران از جدید ترین متد ها و روش های روز دنیا و اروپا استفاده میشود که باعث زیبا تر شدن دکوراسیون میشود.

آشنایی بیشتر با اصول کار

همانطور که میدانید بیشتر ادارات در تهران واقع شده اند و از این رو طراحی دکوراسیون داخلی در تهران از اهمیت بالاتری برخوردار است. اگر به ادارات و سازمان خصوصی و دولتی که در تهران واقع شده اند سری بزنید متوجه خواهید شد که از بهترین اصول طراحی برای این ساختمان ها استفاده شده است که نمونه آن در شهرستان ها و دیگر شهر ها کمتر دیده میشود.

برای بهره مندی از خدمات شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی در تهران بهتر است قبل از هر اقدامی ابتدا بررسی هایی را انجام دهید تا نسبت به شرکت اطمینان لازم را به دست آورید.

راهکار اطمینان به یک شرکت معماری

مشاهده نمونه کارها و بررسی مدت زمان فعالیت شرکت از جمله بررسی هایی میباشد که میتوانید نسبت به یک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در تهران انجام دهید. شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا از جمله مجموعه های فعال در امر طراحی دکوراسیون ، طراحی نما ، دکوراسیون مغازه ، بازسازی ساختمان و همچنین طراحی دکوراسیون داخلی در تهران می باشد.

از همان ابتدا که انسان برای راحتی و آسایش خود در جهان، به دنبال سرپناهی بوده است،‌ همواره زیبایی و کیفیت آن را مد نظر داشته است. انسان از گذشته تا به امروز برای راحتی و رفع نیازهای خود خانه اش را تزئین می کرده تا بتواند با خیالی آسوده و راحت به سایر امور زندگی بپردازد. از این رو، علم، درباره طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی خانه آن ها، در درون و بیرون زندگی شان موج می زده و ما در دور و طراف خود شاهد این نوع طراحی ها هستیم.

طراحی دکوراسیون داخلی می تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. یک طراحی خوب می تواند حال شما را در هر لحظه از روز خوب نگه دارد و البته یک طراحی بد می تواند حتی حس های خوب شما را هم به احساس بدی تبدیل کند.

به همین خاطر باید در هنگام طراحی داخلی ساختمان به نکات بسیاری توجه کنید تا بتوانید احساس بهتری داشته باشید. اما سوال این جاست که برای داشتن یک طراحی داخلی ساختمان خوب و ایده آل، چه نکاتی را باید در نظر داشته باشیم؟ آیا می توان به تنهایی و به خوبی این کار را انجام داد؟ برای پاسخ دادن به این سوالات با ما همراه باشید.

اصول مهم در طراحی داخلی ساختمان

طراحی داخلی ساختمان از یک سری اصول و قواعد پیروی می کند که ما قصد داریم در ادامه مطلب به این موارد بپردازیم پس با ما همراه باشید:

فرم خانه شما در طراحی داخلی ساختمان

فرم خانه در طراحی داخلی می تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. به عنوان مثال طراح داخلی به سبک کلاسیک مناسب خانه های نسبتا بزرگ است و به کار بردن آن ها در خانه های کوچک از زیبایی این سبک و همچنین خانه‌‌ی شما می کاهد.

برخی خانه ها ممکن است دارای نقشه ای مستطیلی باشند، برخی مربعی و برخی ال L مانند، که هر کدام از آن ها سبک طراحی داخلی ساختمان خودشان را می طلبند. به همین دلیل است که طراحی داخلی اهمیت زیادی دارد. چرا که با در نظر گرفتن فرم خانه می توانید بهترین طراح را برای آن انتخاب کنید.

رنگ در طراحی داخلی

همان طور که می دانید یکی از اجزای مهم در طراحی دکوراسیون داخلی رنگ می باشد. استفاده از رنگ های مناسب در طراحی داخلی ساختمان می تواند به طور کلی نما و جلوه‌ی خانه‌ی شما را تغییر دهد. سیستم کاری شرکت ساختمانی ایریا ، به نحوی است که در پروژه های اجرایی که به مجموعه ما سپرده می شود، تمام طراحی های مورد نیاز پروژه بصورت کاملاً رایگان انجام شده و به کارفرما ارائه می شود.

به عنوات مثال شما می توانید برای بزرگ تر جلوه دادن خانه‌ی خود، از رنگ های روشن مانند سفید یا کرمی استفاده کنید. شاید برایتان سوال باشد برای هر سبک از طراحی داخلی و برای هر اندازه ای از خانه چه رنگ هایی مناسب است؟ رنگ های مناسب خانه های مختلف عبارت هستند از:

 • خانه های کوچک: رنگ های روشن مانند سفید، کرمی، نسکافه ای روشن
 • خانه های بزرگ: متناسب با سبک طراحی داخلی آن، می توان رنگ های متنوعی را به کار برد.
 • سبک کلاسیک در خانه: رنگ های سنگین و گرم مناسب این سبک می باشد. مانند کرمی، قهوه ای روشن، نسکافه ای
 • سبک مدرن برای خانه: رنگ های سرد و متین مانند طوسی روشن، سفید

استفاده از رنگ های خاص و مناسب برای هر فضا می تواند جلوه‌ی بهتری به خانه‌ی شما بدهد. بنابراین توجه کردن به رنگ مناسب هر فضا می تواند بسیار مهم باشد. توجه کنید که بهتر است رنگ دیوارهای خانه را با وسایل آن ست نکنید.رنگ ها در واقع از سه قسمت اصلی تشکیل شده اند که یکی از این آن ها درخشندگی بوده و دیگری فام و سومی پرمایگی رنگ است.

دکمه بازگشت به بالا