سلامت و تندرستیمعرفی کسب و کار

کرم دور چشم سی گل نی نی سایت

انواع محصولات مراقبت چشم

پوست ناحیه اطراف چشم، حساس، نازک و آسیب پذیر است، به همین دلیل به مرور زمان و در اثر عوامل محیطی چین و چروک، پف و تیرگی در اطراف چشم ها مشاهده می شود. گاهی نیز عوامل ژنتیکی در ایجاد مشکل در ناحیه اطراف چشم دخیل هستند، به عنوان مثال حلقه تاریک در اطراف چشم گاهی جنبه ارثی دارد. به هر حال هدف از استفاده محصولات مراقبت پوست ابتدا جلوگیری و سپس کاهش مشکلات ناحیه اطراف چشم است. در بین انواع محصولات مراقبت چشم، کرم دور  چشم کاربرد بیشتری دارد و افراد با توجه به نیاز پوستی و با هدف خاص یکی از اتواع  کرم شب لاکچری کوین را استفاده می کنند.

کرم دور چشم لاکچری کوین بدون ایجاد سوزش و حساسیت، پوست ناحیه اطراف چشم را با مواد مغذی تغذیه می کند و علائمی مانند چین و چروک، پف و تیرگی را نیز کاهش می دهد.  کرم پودر لاکچری کوین پوست این ناحیه حساس را آبرسانی و کمک می کند که پوست بازسازی و ترمیم شود. معمولاٌ در کرم دور چشم مواد سفت کننده مانند کافئین نیز استفاده می شود، سایر مواد تاثیرگذار در سلامت پوست اطراف چشم، شامل رتینوئید، آلفاهیدروکسی اسید، و ویتامین C است.

خرید بهترین محصولات مراقبت دور چشم

پوست اطراف دور چشم حساس و آسیب پذیر است، به همین دلیل اگر کرم دور چشم کیفیت مطلوبی نداشته باشد علاوه بر عدم تاثیر مثبت، باعث ایجاد حساسیت و مشکل می شود. پس هنگام خرید کرم دور چشم ابتدا به سراغ برندهای شناخته شده ای بروید که در امتحان کیفیت، نمره قبولی گرفته اند، همچنین از اصل بودن آن اطمینان پیدا کنید. افراد سودجو انواع کرم دور چشم را با سوء استفاده از نام برندهای مطرح روانه بازار کرده اند. کرم دور چشم تقلبی از مواد نامرغوبی تهیه شده و فرآیند تولید آن ها نیز خلاف ضوابط و مقررات است، به همین دلیل باعث ایجاد مشکلاتی در ناحیه حساس دور چشم می شوند.

بهترین راه برای خرید کرم دور چشم و سایر محصولات مراقبت دور چشم مراجعه به فروشگاه های تخصصی در حوزه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی است. یکی از این فروشگاه های تخصصی، فروشگاه اینترنتی خانومی است که تمامی برندهای شناخته شده و باکیفیت را دور یکدیگر جمع کرده است تا شما به راحتی بتوانید کرم دور چشم دلخواه خود و سایر محصولات آرایشی و بهداشتی را با ضمانت اصالت کالا انتخاب و خریداری کنید.

انواع کرم دور چشم خارجی موجود در فروشگاه خانومی شامل ژاک آندرل، ، کیووی و … است. کرم دور چشم ایرانی با کیفیت را نیز برندهای سی گل، نئودرم، ، ، مای، مدیلن، لامینین، دکتر ژیلا، الی ژن، ترنجان و … تولید کرده اند.

  1. آیا استفاده از کرم های دور چشم لازم و ضروری هستند؟

ناحیه دور چشم امری ضروری است. استفاده از محصولات مراقبت دور چشم سبب می شود تا از شر پف زیر چشم، کبودی و حلقه های تیره، چروک و شل شدن دور چشم خود  خلاص شوید. اما در نظر داشته باشید، محصولی که استفاده می کنید هرگز نباید سنگین باشد.

در این میان انواع تاثیر بسیاری در جلوگیری از ایجاد مشکلات نام برده دارند.

  1. کرم دور چشم چه ویژگی خاصی دارد؟

کرم های دور چشم مخصوص پوست ظریف اطراف چشم ساخته شده اند، بنابراین کاملا لطیف هستند. این کرم ها حاوی چربی بیشتری نسبت به لوسیون های معمولی صورت هستند و دارای ترکیبات مغزی زیادی برای دورچشم هستند. کرم های دور چشم با توجه به مشکلی که در ناحیه دورچشم وجود دارد، انتخاب و استفاده می شوند.

  1. استفاده از کرم دور چشم را از چه سنی باید شروع کرد؟

وقتی صحبت از مراقبت از پوست می شود، هرچه زودتر اقدام کنید، بهتر است. بسیاری از افراد از 30 سالگی استفاده از کرم دور چشم را آغاز می کنند. (یعنی هنگامی که متوجه اولین چین و چروک ناخوشایند گوشه خارجی چشم خود می شوند.) اما بهتر است که از سن 20 تا 25 سالگی، یعنی پیش از ایجاد و مشاهده اولین چین و چروک، استفاده از محصولات مناسب سن خود را آغاز کنید تا از ایجاد چین و چروک جلوگیری کنید.

  1. استفاده از وازلین چه تاثیری در چین و چروک اطراف چشم دارد؟

اغلب خطوط و چروک های ظریف اطراف چشم به خاطر خشکی ایجاد می شوند. وازلین با نرم و لطیف نگه داشتن پوست می تواند از ایجاد خطوط ریز و چین و چروک جلوگیری کند.

5.چرا در برخی از افراد استفاده از کرم زیر چشم سبب سوزش می شود؟

یکی از دلایلی که ممکن است سبب سوزش زیر چشم شما می شود، PH نامناسب محصول است. اگر PH محصول و PH پوست با هم هماهنگ نباشند، پوست تحریک می شود و ممکن است پس از استفاده از کرم دور چشم احساس سوزش کنید.

کرم دور چشم را بر اساس نوع پوست خود انتخاب کنید. اگر پوستی چرب، خشک و یا مختلط دارید ، به دنبال کرم دور چشمی باشید که متناسب با پوست نوع پوستتان است و به این ترتیب از سوزش احتمالی پوست دور چشم خود جلوگیری کنید

دکمه بازگشت به بالا