جامعهمعرفی کسب و کار

4 نکته: چگونه در سفر بهترین غذا را پیدا کنیم؟

ما به دلایل مختلف آسایش خانه را برای سفر ترک می کنیم. برخی از ما خواهان استراحت در محل کار برای استراحت هستیم، برخی دیگر مشتاق یادگیری و تجربه فرهنگ های مختلف هستیم. غذا جزء ضروری هر سفر یا سفر است. صرف نظر از هدف سفر یا بودجه شما، پیدا کردن غذای خوب در کشورهای خارجی گاهی اوقات می تواند چالش برانگیز باشد. نکات ما را برای یافتن بهترین غذا هنگام سفر ببینید. آموزش زبان آلمانی

4 نکته: چگونه در سفر بهترین غذا را پیدا کنیم

1) قبل از رفتن تحقیق کنید

عادات غذایی ما و انواع غذاهایی که از آن لذت می بریم برای ما معمول است، با این حال، آنها می توانند بسیار متفاوت از کشورهای دیگر باشند. قبل از رفتن، مطمئن شوید که در مورد غذاها و فرهنگ های کشوری که بازدید می کنید مطالعه کنید.

ممکن است متوجه شوید که نوع غذاهایی که در کشور سرو می شود و زمان و مکان غذا خوردن ممکن است آن چیزی نباشد که در خانه به آن عادت دارید.

به عنوان مثال در استرالیا، ناهار اغلب در یک کافه خورده می شود و بسیاری از کافه ها ساعت 4 بعد از ظهر بسته می شوند، بنابراین اغلب دشوار است که آشپزخانه را بعد از ساعت 4 بعد از ظهر هنوز غذا یا قهوه سرو می کند.

در اسپانیا، شام را قبل از ساعت 8 شب نمی خورید زیرا بیشتر مکان ها تا دیروقت باز نمی شوند. هنگام صرف غذا در ایالات متحده، به یاد داشته باشید که انعام 15 تا 25 درصد در بالای کل صورت حساب انتظار می رود.

در تایلند، کل کشور در خیابان های خود غذا می خورند، زیرا بسیار مقرون به صرفه است و غذا فوق العاده است. به همین دلیل، پخت و پز در خانه در این کشور غیر معمول است.

شایان ذکر است که اگر در ماه رمضان به خاورمیانه سفر می کنید، توجه داشته باشید که اکثر مکان های غذایی در ساعات روز بسته خواهند شد.

2) از یک محلی برای توصیه کمک بخواهید

یکی از بهترین راه‌ها برای یافتن غذاهای محلی عالی در هر مقصدی این است که از کسی که در آنجا زندگی می‌کند بپرسید. به سادگی از یک راننده تاکسی یا مسئول پذیرش خود برای توصیه بخواهید. اگر به دنبال طعم و مزه محلی هستید، از آنها بخواهید به شما پیشنهاد دهند که کجا غذا بخورند، زیرا گاهی اوقات یک مسئول پذیرش ممکن است به جای غذاخوری ساده که در آن ناهار خود را می خورند، به شما یک رستوران شیک نشان دهد.

3) از منو به زبان دیگر نترسید

به زبان صحبت نمی کنید؟ مشکلی نیست بسیاری از رستوران ها ممکن است منوی انگلیسی داشته باشند یا کارکنان منتظر بتوانند برای شما ترجمه کنند. اگر اینطور نیست، Google Translate می تواند کمک کند. برنامه را در تلفن خود در خانه دانلود کنید و سپس بسته زبان کشوری را که قرار است از آن بازدید کنید (یعنی ایتالیایی) را انتخاب کنید و آن را برای استفاده آفلاین دانلود کنید.

هنگامی که در یک رستوران هستید می توانید به سادگی جمله ای را برای ترجمه بنویسید: “می توانم لطفا محبوب ترین غذا را سفارش دهم؟” یا “چه چیزی را توصیه می کنید؟”

همچنین می‌توانید با ویژگی دوربین روی منو حرکت کنید و منو روی صفحه نمایش شما ترجمه می‌کند، شگفت‌انگیز است.

حالا شما چند زبانه هستید! اگر گوشی هوشمند ندارید، به سادگی به ظرف غذاخوری دیگری اشاره کنید تا همان را سفارش دهید. برخی از بهترین غذاهایی که در ویتنام و چین خورده ام به این ترتیب سفارش داده شده اند.

4) به بازار محلی بروید – محصولات تازه پیدا خواهید کرد و معمولاً غذاهای ارزان و خوشمزه را در همان نزدیکی پیدا می کنید

هیچ چیز مثل رفتن به بازار محلی نیست. نه تنها یک راه عالی برای تعامل با مردم محلی است، بلکه می توانید محصولات فصلی تازه ای را که باید بخورید، ببینید. گوجه فرنگی تازه و قارچ پورسینی در ایتالیا، میوه های استوایی در تایلند، بهترین ماهی تن در جهان در ژاپن یا ماهی تازه در یونان، در میان دیگر غذاهای شگفت انگیز یونانی. آموزش زبان انگلیسی

معمولاً می توانید برخی از فروشندگان مواد غذایی محلی را در نزدیکی بازارها پیدا کنید… سلام، لانگوهای سرخ شده در مجارستان یا کباب مرغ در ترکیه.

 

دکمه بازگشت به بالا