سلامت و تندرستیمعرفی کسب و کار

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر یا سی سی کا، کدام بهتر است؟

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر یا سی سی کا، کدام بهتر است؟ تردید در انتخاب، زمان خرید دستگاه تصفیه اب خانگی فقط برای شما اتفاق نیفتاده است و زمان خرید دستگاه تصفیه آب فراب کالا معمولاً همه مشتریان در انتخاب خود شک دارند اینکه کدام دستگاه تصفیه آب را بخریم ؟ قیمت کدام مناسب تر است؟ اصل است یا تقلبی ؟ و دوراهی هایی از این قبیل آنقدر در ذهنتان جولان می هد که ممکن است شما را کلا از خیدتان پشیمان کند. اما بهرت است با داشتن اطلاعات کافی در این زیمنه پیش بروید و با اطمینان خاطر خرید کنید. در ادامه اطلعات مفیدی در این زمینه ارائه می شود.

خرید بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی

معمولاچالش یافتن بهترین برند پیش روی همه خریداران دستگاه تصفیه آب است . اگر چه نمی­توان گفت تنها برند می­تواند ضامن کیفیت و اصالت کالا باشد، اما تجربه نشان داده است برندهای معتبر درصد خرابی کمتری نسبت به برندهای متفرقه دارند.  دستگاه های ساخت تایوان که تحت لیسانس آمریکا هستندهمیشه در بازار حرف اول را میزنند.

 معمولا فروشندگان دستگاه های تصفیه آب دستگاه های خود را تایوانی معرفی می­کنند اما به دلیل وجود مونتاژهای مختلف از برندهای معروف مراقب باشید سرتان کلاه نرود. در کنار برندهای تایوانی، تصفیه کننده های ایرانی هم ردیف با بهترین برندها وجود دارند که میتوانید با آسودگی خیال بابت اصالت، این دستگاه ها را خریداری نمایید.

از میان پرفروش ترین برندهای دستگاه تصفیه آب دستگاه های سافت واتر، cck و ادنسه را می توان نام برد. معمولا مشتریان زیادی در خرید دستگاه تصفیه اب خانگی خود میان دو برند معروف سافت واتر و سی سی کا تردید دارند با دانستن ویژگی های هر کدام از این دستگاه ها انتخاب برایتان راحت تر خواهد شد.

معرفی و خرید دستگاه تصفیه آب سافت واتر

دستکاه تصفیه اب برند سافت واتر از بهریتن برند های موجود در بازار است . معمولا این برند در مل های 6 تا مرحله ای وجود دارد. به تبع هرچه مراحل فیلتراسیون بیشتر باشد درصد سلامت و خاصیت اب بیشتر شده و شما می بایست هزینه بیشتری نیز بپردازید.

مکانیزم تصفیه اب دستگاه های تصفیه اب خانگی سافت واتر اسمز معکوس است که امروزه بهترین نوع روش تصفیه اب به شمار می رود. اینکه دستگاه تصفیه اب چند مرحله را انتخاب کنید بسته به نیاز شما ، بودجه شما و کیفیت اب منطقه شما می تواند متفاوت باشد.

دستگاه های تصفیه آب سافت واتر دارای طول عمر بالایی بوده و ظرفیت تصفیه اب آن ها در طول شبانه روز مقدار مطلوبی است. مدل 8 فیلتره دستگاه های سافت واتر با افزودن خاصیت قلیایی به اب باعث شده است تا در یان زمینه از برند های دیگری چون cck  عقب نماند.

معرفی و خرید دستگاه تصفیه آب cck

دستگاه تصفیه آب تایوانی برند cck ، مانند سافت واتر از سیستم اسمز معکوس برای تصفیه اب  بهره میگیرد. Cck از معتبر ترین برند های موجود در بازار است که در مئل های 6 تا 8 فیلتره وجود داشته و به دلیل القايی خاصیت قلیایی و ضد سرطانی به اب در میان مشتریان مورد استقبال قرار گرفته است.

جنس بدنه دستگاه های تصفیه اب cck  از استیل بوده که و این مساله داشتن طول عمر بالای این برند را ضمانت می کند.  هنگام خرید دستگاه تصفیه ابcck  اصلا نگران ظرفیت تصفیه اب دستگاه نباشید، چرا که معمولا برند Cck  جز برند هایی است که بیشترین ظرفیت تصفیه اب را دارند و می توانند نیاز چندین خانوار را برطرف نمایند.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر یا cck ؟

با تفاسیر و اطلاعاتی که در مورد دستگاه های تصفیه اب سافت واتر و cck  مطرح شد اینگونه عنوان میشود که انتخاب هر کدام از این برند ها تفاوت چندانی نداشته و تنها در جنس بدنه و ظرفیت  تفاوت هایی وجود دارد. آنچه معمولا برای مشتریان مهم است کیفیت اب تصفیه شده در پایان کار است که هر دو برند آب را با کیفیت عالی برای شما تصفیه میکنند.

 آنچه توصیه میشود این است که در هنگام خرید دستگاه تصفیه اب خانگی مراقب باشید که مونتاژ های اصل و با کیفیت این برند ها را خریداری نمایید.

از کجا دستگاه تصفیه اب خانگی بخریم؟

برای در امان ماندن از شر فروشندگان و مونتاز های بی کیفیت دستگاه های تصفیه اب که از اعتبار یک برند فقط یک نام برچسب مانند را به خود اختصاص داده اند بهتر است خرید خود را از مراکز معتبر حوزه تصفیه آب انجام دهید. چرا که  استفاده مونتاژ های بی کیفیت دستگاه های تصفیه نه تنها به افزایش کیفیت اب آشامیدنی کمکی نمیکند بلکه باعث بروز بسیاری از بیماری های دیگر نیز می شود و سلامت شما را به خطر می اندازند.

فراب کالا بهترین و برترین عرضه کننده بدون واسطه دستگاه های تصفیه آب خانگی مرغوب با بهترین قیمت و در کنار آن گارانتی و خدمات پس از فروش، می تواند عالی ترین پیشنهاد برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی فراب کالا شما باشد. سایت فر اب کالا و مشاوران همواره آنلاین آن آماده پاسخگویی به تمامی سوالاات مشتریان در زمینه تصفیه آب و مشاوره خرید هستند.

منبع: فراب کالا

دکمه بازگشت به بالا