عمومیمعرفی کسب و کار

آسن؛ نماینده فروش کارخانه های معتبر تولید کننده میلگرد

آسن به عنوان یکی از معتبرترین مراجع تامین میلگرد، نمایندگی فروش میلگرد کارخانجات صاحب نام و معتبر ایران است. آسن یک محیط امن، حرفه ای و مورد تایید از نظر خرید مطمئن و مقرون به صرفه می‌باشد که با عرضه مستقیم محصول از شرکت های معتبر فولادی کشور به دست مشتریان موجب می‌شود که تا میلگرد خریداری شده با قیمت اصلی کارخانه به دست مشتری برسد. آسن نمایندگی فروش کارخانه های فولادی مهمی را بر عهده دارد و تامین کننده انواع میلگرد فولادی می باشد. سایت شرکت آسن معتبرترین منبع استعلام برای قیمت انواع میلگرد است. شرکت آسن دسترسی و خرید آسان را برای مشتریان گرامی فراهم کرده و نماینده فروش آهن آلات کارخانه های مختلف فولادی است و به محض سفارش مشتری، محصول خریداری شده در کمترین زمان ممکن بارگیری می شود.

کارخانجات تولید کننده میلگرد شرایط فروش متنوع و مختلفی دارند و محصولات تولیدی خود را در حجم عمده درب کارخانه عرضه می کند. شما می توانید در سایت هر کارخانه، قسمت فروش محصولات را انتخاب کرده و با واحد فروش کارخانه تماس بگیرید. اما در نظر داشته باشید که سفارش میلگرد از کارخانه به طور روزانه عرضه نمی شود، بنابراین در هنگام خرید و سفارش دهی باید به زمان دقیق عرضه و خدمات مورد نظر توجه کنید. برخی کارخانجات تولید کننده، محصولات خود را مستقیم به مصرف کننده نهایی ارائه نمی دهند و بنگاه آهن آلات و فروشندگان مجاز فقط می توانند از کارخانه مورد نظر سفارش میلگرد بدهند.

آسن نماینده فروش میلگرد کارخانه های فولادی بزرگ و برند مانند ذوب آهن اصفهان، فولاد نیشابور، البرز ایرانیان (فایکو)، ظفر بناب، تجارت پردیس آذربایجان، سرمدابرکوه، آناهیتا گیلان و …. است. همکاری مستقیم با این تولید کنندگان نامی و مشهور، فرصتی ایجاد کرده که آسن به عنوان یکی مراکز مورد اعتماد حوزه آهن و میلگرد از نظر کیفیت و قیمت به شمار رود.

برای خرید میلگرد به صورت عمده، بهترین کار این است که این محصول را از کارخانه یا از نمایندگی معتبر خریداری کنید تا بتوانید به نوعی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی داشته باشید. به این دلیل که محصولات کارخانه  های نامبرده کیفیت بالایی داشته و در نتیجه طرفداران زیادی هم در بازار فولاد دارند. اگر قرار است میلگرد را در حجم بالایی بخرید، می‌توانید به صورت مستقیم خرید خود را از دفتر فروش آسن سفارش دهید و در محل مورد نظر تحویل بگیرید. آسن یکی از شرکت‌های معتبر است که می‌تواند به صورت مستقیم و بدون واسطه میلگرد مورد نظرتان تهیه و به آدرس مربوطه ارسال نماید. کارشناسان ما بهترین خدمات و مشاوره را برای مشتریان در نظر خواهند گرفت و در مورد خرید میلگرد ، راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان می‌گذارند.

دکمه بازگشت به بالا