جامعهمعرفی کسب و کار

لیست قیمت اجاره ماشین در کیش

اجاره ماشین در کیش

اجاره ماشین در کیش، یک قرارداد رسمی بین شرکت رنت کار در کیش و یک اجاره کننده است که طی آن فرد اجاره کننده مدت مشخصی یک ماشین را از شرکت اجاره میکند و پس از پایان مدت اجاره ماشین به شرکت بازگردانده میشود. فرایند اجاره ماشین در دیگر شهر های ایران هم وجود دارد اما در کیش به علت اینکه منطقه آزاد است و واردات ماشین های خارجی و آمریکایی و لوکس آزاد است(البته ماشین های آمریکایی از سال ۲۰۱۶ و ورود تمامی خودرو ها از سال ۲۰۱۸ ممنوع شد) و همچنین هزینه تاکسی برای مراجعه به چندین مکان تفریحی در روز به صرفه نیست اغلب مسافران تمایل به رنت خودرو در کیش دارند.

همچنین یکی از لذت های جزیره کیش رانندگی در آن است. اجاره خودرو در کیش شرایطی دارد که تمام آنها در قرارداد رسمی ذکر میشود مثل پرداخت وجه ضمانت بابت ماشین که پس از بازگرداندن ماشین به فرد عودت میشود. جزیره زیبای کیش قوانین راهنمایی و رانندگی متناسب با خود را دارد که نیاز به پیروی از آنها هست مثل رعایت حق تقدم در میدان ها و زدن راهنما و رعایت حقوق عابر پیاده و غیره. شرکت ما دارای بیش از ۲۰ نوع ماشین در سبک های مختلف است که به ۵ دسته اصلی ( اقتصادی، اسپرت، شاسی بلند، لوکس، ون ) تقسیم میشوند.

مسافران میتوانند از ۱۰ صبح تا ۹ شب با توجه به نیاز خود ماشین مورد نظر را رزرو کنند و در محل اقامت خود و یا فرودگاه تحویل بگیرند، برای تحویل خودرو در فرودگاه مبلغ یک روز کرایه را به شرکت پرداخت میکنید و پس از آنکه پرواز شما در کیش فرود آمد، در بیرون از فرودگاه خودرو را تحویل گرفته و قرارداد همان جا تنظیم میگردد و مابقی کرایه و همچنین ضمانت خودرو دریافت میگردد. شرکت ما با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و همچنین ضد عفونی کامل داخل و خارج خودرو ضامن سلامتی شماست. امید است در آینده نزدیک ویروس کرونا از بین رفته و جهان به آرامش قبلی خود بازگردد.

تحویل و دریافت خودرو در هر نقطه ای که شما هستید

 • تحویل در فرودگاه
 • تحویل در هتل
 • تحویل در محل اقامت
 • تحویل خودرو از ۸ صبح تا ۱۰ شب
 • تضمین فنی تمامی خودرو ها
 • اجاره ماشین در کیش با بهترین قیمت

چطور برای اجاره ماشین در کیش، یک مؤسسه رنت کار مجاز و معتبر پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن شرکت رنت کار معتبر و خوش‌نام ویژگی‌های زیر را در نظر بگیرید:

۱.شرکتی را انتخاب کنید که مجوز رسمی فعالیت از منطقه آزاد کیش داشته و عضو مجمع رنت کاران باشد. اگر با این شرکت‌ها به مشکل مالی برخور کردید به سادگی می‌توانید شکایت خود را از انجمن رنت کاران کیش پیگیری کنید.

۳.این شرکت‌ها حتما دفتر فیزیکی دارند. هرگز از افراد شخصی و در خیابان ماشین رنت نکنید.

۴.کیفیت و سطح خدمات شرکت را اولویت انتخاب‌تان قرار دهید.

از قدیم گفته‌اند هیچ چیزی بی‌حکمت نیست؛ این شامل تعرفه رنت خوردو در کیش هم می‌شود. اگر مؤسسه‌ای خدمات ویژه به مسافرها ارائه کند، در نتیجه هزینه بیشتری دریافت خواهد کرد.

به عنوان مثال؛ شرکت‌های معتبر فقط بدنه خودرو را به شما اجاره می‌دهند و تمامی مشکلات فنی را بر عهده می‌گیرند. این موضوع به خصوص زمانی اهمیت پیدا می‌کند که ماشینی مدل بالا و لوکس اجاره کنید و در مدت زمان کرایه برایش ایراد فنی پیش آید. اگر از شرکت غیرمجاز خودرو را اجاره کرده باشید باید از خیر پس گرفتن ودیعه ضمانت بگذرید و شاید هم مجبور به پرداخت مبالغی سنگین برای تعمیرش شوید.

۵.در سایت‌های آنلاین و شبکه‌های اجتماعی مختلف مثل اینستاگرام درباره‌ی شرکت مدنظرتان جستجو کنید. بررسی کامنت‌های مسافرها و توریست‌های کیش هم منابع خوبی برای پیدا کردن رنت کاران با انصاف و خوش‌نام هستند.

۶.این شرکت‌ها قبل از تحویل خودرو، با تمامی مسافرها قرارداد رسمی امضا می‌کنند. این قرارداد در سربرگ شرکت تهیه شده و همینطور مورد تأیید انجمن رنت‌کاران کیش است.

۷.همه ماشین‌هایی که اجاره می‌دهند دارای دفترچه رنت است.

شرایط اجاره ماشین در کیش

پس از اینکه شرکت رنت کار مناسب را انتخاب کردید و از حسن اعتبارش مطمئن شدید، می‌توانید با ارائه مدارک زیر ماشین دلخواه‌تان را اجاره کنید:

 • گواهینامه معتبر رانندگی
 • ضمانت نقدی بین 2 تا 10 میلیون تومان(کرایه ماشین در کیش بدون نیاز به چک است و مبلغ ضمانت هم پس از تحویل خودرو به شما بازگردانده می‌شود. البته ممکن است این مبلغ با توجه به نوع و مدل ماشین فرق کند. مثلا خودروهای بنز و مازراتی دارای بالاترین مبلغ ضمانت برای رنت معادل 10 تا 30 میلیون تومان هستند.)
 • پرداخت مبلغی برای ضمانت خلافی (بین سیصد تا هفتصد هزار تومان است و حداکثر یک ماه برای کسب اطلاع از میزان خلافی شما نزد موسسه باقی می‌ماند.)
 • از ابتدای سال 1400 طبق دستور منطقه آزاد کیش %9 مالیات مانند سرزمین اصلی روی تمامی کسب و کار های جزیره کیش اعمال می شود.
 • واریز مبلغ اجاره بیست و چهار ساعت برای رزرو خودرو (در صورتی که آن را از قبل و به صورت آنلاین یا غیرحضوری اجاره کنید.)

چطور برای رنت کار درکیش تخفیف بگیریم؟

شرکت ما برای اجاره تمامی خودروها تخفیف 20 درصدی نسبت به تعرفه انجمن رنت کاران کیش در نظر گرفته است. با این حال اگر هر یک از پکیج‌های اجاره خودرو را بیش از 4 روز سفارش دهید، علاوه بر تخفیف بیست درصدی از آفر  منحصر به فرد ما (سرویس CIP رایگان برای دو نفر) بهره‌مند می‌شوید.

اجاره خودرو در فرودگاه کیش

می‌خواهید از لذت رنت کار در کیش بهره‌مند شوید و در کنار آن  هزینه‌های سفرتان را کم کنید؟! یک راهکار ساده برای این منظور وجود دارد. این جمله را به خاطر بسپارید: «رنت کار از فرودگاه، هزینه بر تر است!»

این جمله بر اساس تجربه مسافرها و گردشگرهای جزیره ساخته شده است. اما فسلفه پشت آن چیست؟

بیشتر مسافران ترجیح می‌دهند از اولین لحظات ورود به جزیره، ماشین اختصاصی خود را سوار شوند. در این صورت در هزینه جابه‌جایی و ترانسفر به هتل یا محل اقامت‌شان هم صرفه‌جویی می‌شود. برای همین به سراغ شعبه‌های رنت کار مستقر در فرودگاه می‌روند. غافل از این که چندین برابر صرفه‌جویی مدنظرشان باید در آنجا خرج کنند.

شعبه‌های اجاره خودرو در فرودگاه بین‌المللی جزیره، به خاطر پرداخت هزینه‌های مربوط به مالیات گردشگری، تعرفه‌های بالاتری نسبت به سایر مؤسسه‌های اجاره خودرو در کیش دارند. بنابراین فاکتور نهایی مشتریان هم تحت تأثیر این موضوع قرار گرفته و افزایش چشمگیری پیدا می‌کند.

اما ترفندی آسان برای حل این مشکل وجود دارد. شما می‌توانید خودروی مورد نظرتان را از سایت‌های رنت خودرو با خدمات آنلاین سفارش دهید و محل تحویل خودرو را فرودگاه بین‌المللی کیش انتخاب کنید.

  با همین روش راحت به محض اینکه هواپیمای‌تان روی جزیره مرجانی فرود بیاید، ماشین دلخواه‌تان برای استارت زدن شما لحظه شماره می‌کند.

اجاره خودرو کروک در کیش

طبق آمارهای جهانی، میزان اکسیژن هوای کیش بالاتر از بسیاری شهرهای دنیا است. با اجاره خودرو کروک در کیش می‌توانید تنفس هوای پاک و خنکی نسیم در جزیره مرجانی را مهمان ریه‌هایتان کنید. ماشین کروک در دو مدل شورولت کامارو و فورد موستانگ ارائه می‌شود که قیمت اجاره‌ی روزانه آن‌ها به ترتیب یک میلیون پانصد هزارتومان و یک میلیون و هشتصد هزار تومان است.

اجاره ماشین در جزیره کیش سابقه طولانی داشته و همیشه مشتریان ثابت خود را دارد. راحتی در رفت و آمد برای تفریح، گشت و گذار و یا خرید از بازارها از مزیت های رنت کار در کیش است. شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت دارند که پیدا کردن آنها کار سختی نیست. اما دقت کنید که حتما شرکت اجاره دهنده خودرو مجوز رسمی داشته باشد.

ممکن است تصور کنید اجاره خودرو از افراد متفرقه جلوی بازارها یا در خیابان راحتر بوده و دردسری نداشته باشد و یا حتی ارزانتر باشد. اما همین قضیه ساده می تواند مشکلات جدی برای شما درست کند. مشکلاتی مانند عدم بازگشت وجه ضمانت، گرفتن ودیعه بیشتر، مقصر دانستن شما برای خسارتی که به خودرو نزدید، در دسترس نبودن اجاره دهنده در زمانی که احتیاج دارید و … . پس حتما با تحقیق کامل ماشین اجاره کنید و از حدود قیمت ها با خبر باشید.

رنت و اجاره انواع ماشین های لوکس و معمولی در کیش

رانندگی با خودروهای پر شتاب روز دنیا و تجربه رانندگی با جدیدترین مدل های ماشین ، یکی از بهترین تفریحاتی است که میتوان در جزیره کیش داشت. در جزیره زیبای کیش اجاره ماشین های روز خارجی کار سختی نیست و میتوانید با پرداخت هزینه مناسبی اقدام به اجاره خودرو کرد و ماشین لوکس مورد نظرتان را سوار شوید. لذت گشت دور جزیره با ماشین لوکس رویایی ، تکرار نشدنی ترین خاطرات را برایتان رقم میزند.

 • شرایط اسان و مناسب اجاره خودرو های لوکس و لاکچری کیش
 • تحویل در محل مورد نظر شما
 • تمامی ماشین های برای شما عزیزان ضد عفونی شده و کارواش و بنزین پر تحویل داده میشود
 • داری مجوز اجاره اتومبیل از سازمان منطقه ازاد کیش دارای قرار داد هولوگرام دار و معتبر
 • تنوع بالا خودرو ها اجاره ای کیش با تخفیف باورنکردنی را از ما بخواهید

لطفا توجه داشته باشید قیمت ها بر اساس مدل ماشین و رنگ ماشین ممکن است متفاوت باشد.

توضیحات و قوانین اجاره ماشین در کیش

یکی از جذاب ترین امکانات کیش اجاره دادن ماشین های لوکس به گردشگران می باشد که باعث میشود علاقه مندان به انواع خودروهای لوکس حداقل برای چند روز رویای خود را به واقعیت تبدیل کنند. شما میتوانید با قیمتی مناسب اخرین مدل ماشین خارجی را در اختیار داشته و رانندگی کنید. برای استفاده از تمام امکانات کیش و تجربه تفریحات متنوع جزیره نیاز هست که ماشینی داشته باشید تا به راحتی به نقاط مختلف شهر رفته و از سفر لذت ببرید.

مدارک لازم جهت اجاره و کرایه ماشین در کیش

 1. اصل گواهینامه معتبر
 2. کارت شناسایی معتبر
 3. یک فقره چک به ارزش خودرو یا وجه نقد به عنوان ضمانت

پس از ارائه مدارک مورد نیاز و امضای قرارداد به مدت حداقل یک شبانه روز ، شما میتوانید از میان مدل های اعلام شده در لیست اتومبیل های شرکت ارائه دهنده ، خودرو مورد نظر خود را انتخاب کنید. قیمت اجاره ماشین ها بسته به نوع و مدل آن ها متفاوت می باشد.

نمونه مواردی که در قرارداد اجاره ماشین ذکر شده است :

 • کیلومتر قابل استفاده در هر شبانه روز 200 کیلومتر میباشد و بابت هر کیلومتر اضافه برابر اجاره بهاء محاسبه و دریافت میگردد.
 • مستأجر اقرار نموده که دارای گواهی نامه معتبر بوده و متعهد به رعایت کلیه قوانین راهنمایی و رانندگی و انتظامی جزیره کیش میباشد و در صورت تخلف و توقیف خودرو موظف به جبران کلیه خسارت و اجاره بهاء می باشد و در صورت ارتکاب هرگونه عمل خلاف شرع و قانون ، عدم رعایت شئونات اسلامی (جابجایی حیوانات و یا حمل و نگهداری مواد مخدر و مشروبات الکلی) با مورد اجاره و نتیجتاّ ارجاع موضوع به مراجع انتظامی و قضایی پاسخگویی آن رأسا با مستأجر بوده و مستأجر متعهد است در صورت تاخیر سریعأ موجر را مطلع و نسبت به تحویل خودرو یا جبران خسارت ناشی از توقیف احتمالی در پارکینگ اقدامات لازم را صورت دهد. بدیهی است در صورت توقف خودرو توسط مراجع ذیربط به ازای هرروز توقف برابر اجاره بها از مستأجر دریافت خواهد شد.
 • عین مستأجره برابرمقررات قانونی نزد مستأجر امانت بوده و مستأجر موظف است بدون تعدی و تفریط از مورد اجاره استفاده و برابر تعاریف این قرارداد نسبت به همکاری و سپس تحویل آن در انقضای مدت موجر اقدام نماید.
 • مستأجر موظف است از مورد اجاره استفاده نماید و حق انتقال منافع مورد اجاره را در هیچ شرایطی به غیرندارد و در صورت واگذاری خودرو به غیر و بروز خسارت مستأجر متعهد به جبران کامل خسارت وارده به خودرو به انضمام کاهش ارزش خودرو که ناشی از سانحه ایجاد شده می باشد، خواهد بود.
 • مستأجر می بایست در صورت بروز هرگونه خسارت فنی و یا وقوع هرگونه حادثه خودرو را متوقف و مراتب را به پلیس و موجر اطلاع داده و از تعمیر و یا جابجایی خودرو بدون هماهنگی موجر خودداری نماید.ضمنأ ورود خودرو به هرگونه خاکی و کنار ساحل ممنوع می باشد.
 • تمدید قرارداد باید با موافقت شرکت بوده و مستأجر می باست اتومبیل را در صورت عدم استفاده در پارکینگ اَمنی پارک نماید و متعهد خسارت احتمالی می باشد.
 • پرداخت کلیه جرائم و تخلفات منظوره در طول قرار داد بعهده مستأجر بوده و شرکت در این خصوص تکلیفی نخواهد داشت، بدیهی است تسویه حساب نهایی با ارائه برگ عدم خلافی از راهنمایی و رانندگی امکان پذیر خواهد بود.
 • انجام هرگونه حرکات نمایش از قبیل دریفت، درگ یا دست بردن در سیستم فنی (باز کردن گاز اتومبیل های اسپورت) ممنوع بوده و به نسبت خسارات وارده شامل جریمه و خسارت می گردد.
 • سرعت مجاز طبق تابلوهای نصب شده در خیابانها بوده و بستن کمربند ایمنی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی الزامی است.
 • موجر مسئول اشیاء بجا مانده در اتومبیل نبوده و مستأجر در طول مدت اجاره مسئول نگهداری اجناس خود در خودرو می باشد.
 • رعایت نظافت بیرونی و درونی خودرو بعهده مستأجر و استنکاف از این امرموجب اخذ مبلغ 40 هزار تومان بابت هزینه کارواش می باشد.
 • استعمال دخانیات در داخل خودرو اکیدا ممنوع می باشد و در صورت بروز خسارت در این خصوص خسارت دریافت می گردد.

مشکلات اجاره ماشین در کیش

یکی از موارد دیگری که باید قبل از اجاره خودرو مد نظر داشته باشید ، هزینه بنزین هست. هزینه بنزین ماشینی که اجاره میکنید به عهده خود شما می باشد. جزیره دارای سه پمپ بنزین در مناطق فارور و گلدیس ئ درخت سبز می باشد. مبلغی اضافه بر هزینه اجازه خودرو از شما به امانت گرفته میشود تا اگر احیانا جریمه ای دریافت کردید از این مبلغ کم شود و حداکثر یک هفته پس از اجاره ماشین در صورت عدم خلافی مبلغ امانتی شما بازگردانده میشود.

وجه نقد از ۳ میلیون تومان الی ۷ میلیون تومان بسته به نوع ماشینی که انتخاب می کنید می باشد که این مبلغ در زمان عودت خودرو به شما استرداد خواهد شد فقط مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به عنوان خلافی ماشین به مدت یک ماه به صورت امانت نزد رنت کار مانده که پس از یک ماه به صورت اتوماتیک آن مبلغ عودت خواهد شد.

اجاره این خودرو ها بدون راننده می باشد . می توانید آنها را از قبل رزرو کنید تا در زمان رسیدن به فرودگاه ، اتومبیل به شما تحویل داده شود و از همان لحظه در اختیار شما قرار گیرد و بتوانید با اتومبیل خود وارد جزیره شوید و به محل اقامت خود بروید. در جزیره نظارت بر روی شرکت های ارائه دهنده اتومبیل به قدری دقیق و منظم است که می توانید با خیال راحت این اتومبیل ها را کرایه کرده و استفاده نمایید ، پس نگران پرداخت وجه ضمانت یا چک تضمین به این شرکت ها نباشید و همه چیز با قرار داد انجام خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا