عمومیمعرفی کسب و کار

همه چیز درباره پروژه نیکان چیتگر (منطقه 22 تهران)

پروژه نیکان چیتگر دارای چه ویژگی هایی است؟

پروژه نیکان با دسترسی آسان به بزرگراه های تهران و همچنین امکانات گردشی بسیار آینده دارترین منطقه در تهران است پروژه نیکان در 6 بلوک 12 طبقه احداث می شود. یکی از آینده دار ترین مناطق شهر تهران منطقه 22 واقع در املاک چیتگر می باشد. در این منطقه پروژه های بسیاری ساخته و یا در حال احداث می باشند. یکی از زیباترین پروژه های مسکونی در این منطقه پروژه نیکان می باشد که دارای ویژگی های منحصر به فردی است.

در منطقه 22 شهر تهران قرار گیری چندین جاذبه برتر این شهر باعث جذابیت و البته آینده ای خوش بینانه برای این منطقه  شده است. کوه دماوند، دریاچه خلیج فارس، باغ ملی گیاه شناسی و…. از جمله جاذبه های جذاب این منطقه تهران می باشد. در این قسمت از شهر تعاونی های بسیاری اقدام به احداث پروژه های مسکونی، تجاری، اداری و یا حتی تفریحی نموده اند که از مهم ترین این پروژه ها می توان به این موارد اشاره نمود.

    پروژه نارنجستان

    پروژه سروستان

    پروژه دارایی

    برج مرجان

    برج تجاری لکسون و ….

اما یکی از زیباترین پروژه های احداث شده و در حال بهره برداری پروژه نیکان می باشد که دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد.

پروژه نیکان

به نقل از گــروه سـرمایه گذاری مرواریــد؛ تعاونی های بسیاری در املاک چیتگر اقدام به احداث پروژه نموده اند که با تحویل دادن پروژه های خود اعتبار خود را به اثبات رسانده اند. تعاونی نمونه رسا یکی از معتبر ترین تعاونی ها در این املاک است. ساخت چندین پروژه در این منطقه از جمله پروژه آرتمیس از نمونه کارهای این تعاونی می باشد. این تعاونی با دارا بودن بیش از 20 تعاونی معتبر از جمله تعاونی ثمین اقدام به احداث پروژه نیکان در این منطقه نموده است. این پروژه با ویژگی های خاصی طراحی و ساخته شده است که به بررسی آن می پردازیم.

محل دقیق پروژه

آدرس پروژه نیکان در مناطق 22 گانه شهر تهران عبارتند از: اتوبان خرازی، خیابان اردستانی، خیابان دانش، شهرک مروارید شهر.  به علت وجود جاذبه های طبیعی و گردشی در این منطقه می توان آینده ای بسیار خوشبینانه برای این قسمت از شهر تهران در نظر گرفت.

راه های دسترسی به پروژه نیکان

برای رسیدن به  این منطقه می توانید از اتوبان خرازی، اتوبان حکیم، آزادراه تهران – کرج و یا آزادگان استفاده نمایید. اما برای افرادی که علاقمند به استفاده از ناوگان عمومی هستند این مژده را می دهیم که متروی وردآورد تنها 1000 متر با پروژه نیکان فاصله دارد. دسترسی آسان و ساده این پروژه به تمامی آزادراه های تهران به این منطقه امکانات زیادی بخشیده است.

جاذبه های مجاور به پروژه

همان طور که گفته شد در این منطقه از تهران وجود کوه های البرز و پارک جنگلی چیتگر به همراه دریاچه خلیج فارس آینده ای امیدوار کننده را برای ساکنان آن به همراه دارد. اما این مناطق تنها جاذبه های این قسمت از شهر تهران نیست. وجود بزرگترین شهر بازی سرپوشیده به نام هزار و یک شهر، بازار بزرگ ایران مال، باغ ملی گیاه شناسی و.. از بهترین و زیباترین جاذبه های گردشی در نزدیکی پروژه نیکان است.

 معرفی پروژه مسکونی نیکان

برای معرفی این پروژه ابتدا لازم است که از مساحت آن مطلع شوید. مساحت زیر ساخت پروژه چیزی حدود 20 هزار متر می باشد. پروژه در 6 بلوک 12 طبقه که به صورت تجاری و مسکونی خواهد بود در حال احداث است. واحدهای این بلوک ها از 80 متر تا 120 متر متفاوت است. تعاونی ثمین مجری این پروژه ساخت این بلوک ها را در طی 3 سال به سرمایه گذاران آن نوید داده است.

امکانات پروژه

از بارزترین امکاناتی که مجری این طرح برای سرمایه گذاران آن در نظر گرفته است می توان به این تعداد اشاره نمود:

 • تمام واحدها به صورت دو خوابه در نظر گرفته شده است.
 • هر واحد به طور مستقل دارای یک پارکینگ و انباری اختصاصی می باشد.
 • محل بازی کودکان
 • چند لاین آسانسور پر سرعت
 • محوطه سازی مدرن
 • کارواش اختصاصی برای ساکنان هر بلوک
 • درب و پنجره های ضد سرقت و ضد صدا برای هر واحد
 • سیستم اعلام حریق برای کل مجموعه
 • آنتن، ماهواره؛ جاروبرقی به صورت مرکزی
 • سیستم گرمایش و سرمایش برای هر واحد به طور مجزا
 • استخر و سونا

چگونگی سرمایه گذاری در پروژه

برای این که بتوانید در پروژه نیکان چیتگر سرمایه گذاری نمایید می توانید به تعاونی مجری این پروژه مراجعه و نسبت به سرمایه گذاری در آن اقدام نمایید. اما برای آگاهی اولیه لازم است بدانید که برای هر متر زمین چیزی حدود 5.5 میلیون تومان در نظر داشته باشید. البته فراموش نکنید که برای ورود به پروژه نیکان لازم است که حق امتیازی جداگانه در نظر بگیرید. این مقدار توسط تعاونی مسکن مجری طرح هنگام ثبت نام به شما اعلام خواهد شد.

تعاونی ثمین برای هر واحد حدود 300 میلیون وام انبوه سازی در نظر دارد که توسط اعضا هر ماه به بانک به صورت اقساط پرداخت خواهد شد. با توجه به مطالب گفته شده هر سرمایه گذار برای شروع به سرمایه گذاری باید حدود 150 میلیون تومان در نظر بگیرد. مابقی هزینه ها به صورت اقساط می باشد.

اقساط این پروژه چگونه خواهد بود؟

 سرمایه گذاران می توانند مابقی هزینه ها را به صورت اقساط پرداخت نمایند. این اقساط به این صورت خواهد بود.

    4 قسط که در هر ماه به مبلغ 36 میلیون پرداخت می شود.

    می توان مبلغ قسط ها را تا 24 میلیون کاهش داد اما باید در هر ماه 6 بار این مبلغ پرداخت شود.

    اقساط هزینه ساخت از سال دوم احداث پروژه شروع خواهد شد.

    در اولین سال هر دو ماه 10 میلیون واریز می شود.

    اما این مبلغ در سال های دوم و سوم به صورت پلکانی افزایش یافته و معمولا مقدار اضافه شده درصدی محاسبه می شود.

    این مقدار افزایش توسط تعاونی با پیشرفت کار اعلام می شود.

مزیت سرمایه گذاری در پروژه مسکونی نیکان

این پروژه برای سرمایه گذاران خوش حساب خود مزایایی را در نظر گرفته است. از جمله این مزایا انتخاب واحد دلخواه توسط سرمایه گذار خوش حساب می باشد. این افراد با توجه به سرمایه خود و اقساط پرداختی می توانند واحدهای مسکونی و یا تجاری خود را در طبقات ابتدایی این پروژه انتخاب نمایند.

از دیگر مزایای پروژه نیکان دارا بودن هر واحد مسکونی یک دفترچه مالکیت که به صورت اختصاصی برای سرمایه گذار صادر شده است. این پروژه امکان نقل و انتقال نیز داشته و هر فرد در صورت عدم توانایی پرداخت اقساط خود می تواند زیر نظر تعاونی مجری پروژه نیکان اقدام به فروش و یا تجمیع واحد مسکونی خود با افراد دیگر نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه قرارداد پیش فروش پروژه نیکان از طریق شماره های درج شده در سایت، لطفا با کارشناسان مجرب مسکن صدف تماس گرفته، تا تمامی اطلاعات مورد نیاز جهت پیش خرید این برج ها را در اختیار شما قرار دهند.

قیمت پروژه نیکان

پروژه های لوکس نیکان به صورت تقریبی از متری 5 میلیون تومن شروع شده و بدین صورت نیز افزایش می یابد.  البته این قیمت گذاری با توجه به نوسانات قیمت ارز متغیر است. سرمایه گذاران می توانند مبلغی را بابت پیش پرداخت برای این واحدها پرداخت کنند و سرمایه گذاری بسیار مناسبی را برای خود رقم بزنند.

دکمه بازگشت به بالا