فرهنگ و هنرمعرفی کسب و کار

دانلود رایگان pdf کتاب معجزه شکرگزاری ترجمه نفیسه معتکف

معرفی و دانلود کتاب صوتی معجزه شکرگزاری

تنها کافی است خداوند را برای تمامی نعمت‌هایی که به ما ارزانی داشته، شکرگزاری کنیم. راندا برن در کتاب صوتی معجزه، درمورد تاثیرات فوق‌العاده سپاسگزاری با شما صحبت می‌کند. با شنیدن و دانلود رایگان کتاب صوتی معجزه شکرگزاری و انجام تمرین‌ها و راهکارهای آن، می‌توانید زندگی خود را در جهت مثبتی دگرگون کنید.

درباره کتاب صوتی معجزه:

برای داشتن یک زندگی آرام و شاد نیاز نیست کارهای عجیبی بکنید یا به چیزهای ماورایی روی آورید. تنها چیزی که به آن نیاز دارید نیرویی است که از درون شما برمی‌خیزد و به سمت خالق هستی رهسپار می‌شود. این یک قانون است که اگر آن را عملی کنید آرامشی را که همیشه به آن نیاز دارید، در زندگی پیدا خواهید کرد.

اگر با قانون جذب آشنایی داشته باشید، حتما اسم راندا برن را هم شنیده‌اید. نویسنده کتاب «راز» که با فروش بیش از 19 میلیون نسخه شهرتی عظیم را برای او به ارمغان آورد. این کتاب تنها یک چیز به شما می‌گوید و آن هم این است که به هرچیزی در این جهان فکر کنید، همان را به سمت خود جذب خواهید کرد. حال این نویسنده محبوب در کتاب معجزه (The Magic) پیامی جدید برای شما دارد.

کتاب حاضر درواقع از دل اثر قبلی برخاسته و به نوعی تکمیل کننده آن است. در این کتاب یاد می‌گیرید به هرچه فکرکنید یا درموردش حرف بزنید، حتما به آن خواهید رسید و اگر مرتب شکرگزاری کنید، درهای رحمت و برکت بیشتر به روی شما گشوده می‌شود. جمله شگفت‌انگیزی که برن به شما معرفی می‌کند بسیار ساده است. کافی است هر روز آن را پیش خود تکرار کنید تا شاهد معجزهٔ نهایی آن باشید. آن جمله درخشان هم چیزی نیست جز «خدایا، سپاس‌گزارم».

نویسنده در این کتاب تاکید می‌کند که فقط اینکه آن را تکرار کنید کافی نیست. بلکه باید آن را عمیقا درون قلب خود حس کنید و به آن ایمان بیاورید. با به زبان آوردن نام خداوند و سپاسگزاری از او هر روز بیشتر آرامش و فراوانی را در زندگی خود حس می‌کنید. شاید شکر کردن عملی بسیار ساده و آسان به نظر برسد اما تاثیرات خارق‌العاده‌ای که به دنبال دارد، شما را به فرد دیگری تبدیل می‌کند.

کتاب صوتی معجزه، در طی بیست و شش روز به شما کمک می‌کند تا این کار را به روتین روزانهٔ خود اضافه کنید و زندگی‌تان را تغییر دهید.

لینک دانلود کتاب

در نکوداشت کتاب صوتی معجزه:

– این اثر زندگی شما را به طرزی خارق‌العاده دگرگون می‌کند! (amazon)

کتاب صوتی معجزه مناسب چه کسانی است؟

این کتاب را بیش از همه به افرادی توصیه می‌کنیم که احساس یأس و سرخوردگی می‌کنند، و به دنبال آموزه‌هایی کاربردی برای خروج از این وضعیت‌ می‌گردند. همچنین علاقه‌مندان به موضوع قانون جذب و کتاب‌های خودیاری از شنیدن این اثر لذت خواهند برد.

راندا برن را بیشتر بشناسیم:

راندا برن در ۱۲ مارس ۱۹۴۵ در ملبورن استرالیا متولد شد. او یک مجری رادیویی بود و پس از اینکه چندین شکست متوالی در زندگی شخصی‌اش تجربه کرد، دچار افسردگی شدیدی شد. این افسردگی او را به سمت خواندن کتاب‌هایی مثل «علم ثروتمند شدن» اثری از «والاس واتلز» سوق داد. پس از آن به نوشتن کتابی با موضوع خلق ثروت، سلامتی و عشق در زندگی روی آورد.

با توجه به محتوایی که جمع‌آوری کرده بود، در سال ۲۰۰۶ کار کردن روی کتاب راز را به پایان رساند و آن را منتشر کرد. چاپ شدن کتاب راز همانا و به پا کردن سر و صدا هم همانا! فروش کتاب راندا برن آنقدر زیاد بود که راندا را به فکر ساختن یک فیلم مستند پر و پیمان بر اساس محتوای کتاب انداخت. بعد از اینکه مستند راز ساخته و پخش شد، شهرت راندا از مرزهای استرالیا عبور کرد و به سرعت عجیبی به کشورهای دیگر رسید.

از این‌جا به بعد راندا دیگر یک مجری ساده‌ی برنامه‌های رادیویی یا یک نویسنده‌ی تازه‌کار کتاب نبود، حالا دیگر یک گوینده، برنامه‌ساز، تهیه‌کننده، کارگردان و به طور کلی یک خلق‌کننده به حساب می‌آمد که ثروت خالصش میلیون دلاری شده بود.

راندا برن تصمیم گرفت تا استرالیا را به مقصد آمریکا ترک کند تا در بین مدیران الهام‌بخش، افراد تاثیرگذار و مردمانی که ثروت‌سازی رویایشان است، زندگی کند. در سال ۲۰۰۷ بود که اپرا وینفری مجری مشهور و تاثیرگذار آمریکایی از راندا برن دعوت کرد تا در برنامه‌اش حضور داشته باشد. بعد از اینکه راندا برن در این مصاحبه‌ی تلویزیونی حاضر شد، نام او در آمریکا هم سر زبان‌ها افتاد و کتاب راز هم فروش چند برابری پیدا کرد.

طولی نکشید که کتاب رکورد فروش قبلی‌اش را که نوزده میلیون بود، زد و به فروشی در حدود سی میلیون نسخه در دنیا رسید. کتاب راز تا امروز به پنجاه زبان دنیا ترجمه شده و یکی از مهم‌ترین کتاب‌های قانون جذب به حساب می‌رود.

پس از موفقیت و رکوردشکنی کتاب راز، راندا برن تصمیم گرفت تا درباره موضوعات دیگر مثل جرات‌ورزی در آرزو کردن، معجزه‌هایی که از شکرگزاری به زندگی فراخوانی می‌شود، قدرت درونی و… هم صحبت کند. بنابراین کتاب‌های پرفروش دیگری مثل معجزه شکرگزاری، قهرمان و قدرت را نوشت و همچنین در سال ۲۰۲۰ فیلمی به نام «جرات آرزو کردن» را با حضور ستارگانی مثل کتی هلمز، جاش لوکاس و… را ساخت.

راندا برن در کتاب معجزه شکرگزاری سعی کرده گوشزد کند بابت نعمت‌های زندگیمان شکرگزاری کنیم و از این راه به صلح و آرامش درونی برسیم. او این کار را در قالب یک برنامه ۲۸ روزه یاد داده و تمرین‌هایی برای هر روز گفته است. انجام این تمرین‌ها و داشتن یک لیست نوشته‌شده از همه‌ی چیزهایی که در زندگی ما به خوبی پیش می‌رود، باعث می‌شود دورانی را که زندگی سخت می‌گذرد، راحت‌تر پشت سر بگذارید.

علاوه بر تمام این فعالیت‌ها راندا برن دستی هم بر آتش تولید پادکست دارد و مطالب جدیدی که درمورد قوانین جذب، تمرین‌ها و وقایع جالب مرتبط با آن به ذهنش می‌رسد را با مخاطبان همیشگی خود به اشتراک می‌گذارد. به علاوه راندا با معلم‌های معنوی مثل دیپاک چوپرا، جی شدی و… مصاحبه‌های جالبی داشته که در سایت شخصی‌اش قابل دسترسی است.

از اولین باری که قانون جذب در دنیا مطرح شد، سال‌ها می‌گذرد. هر بار که درمورد آن صحبت به میان می‌آید، عده‌ای درمورد تاثیرات واقعی آن در زندگی‌شان صحبت می‌کنند و عده‌‌ای هم در تقابل با آن قرار می‌گیرند و ممکن است که دلایلی منطقی برای رد کردن این آموزه‌ها هم داشته باشند. به همین دلیل برای درک بهتر موضوع بد نیست که از محتوای یکی از شاخص‌ترین کتاب‌های مرتبط با قانون جذب یعنی راز راندا برن سر در بیاوریم.

اولین موضوعی که در کتاب مطرح می‌شود باور قلبی و ذهنی به قانون جذب است. یعنی اگر فرد به این قانون باور ندارد، نباید انتظار نتیجه‌ای خارق‌العاده از آن هم داشته باشد.

دومین موضوع این است که فرد باید درک کند که در زندگی فعلی‌اش با چه سختی‌هایی مواجه است و قانون راز در چه مواردی می‌تواند زندگی او را ساده‌تر و غنی‌تر کند. در این مرحله فرد یاد می‌گیرد که به پول، سلامتی، عشق و… نیاز دارد و باید دائما به چیزی که نیاز دارد فکر کند؛ نه آن چیزی که ندارد!

در مرحله‌ی سوم قوانین جذب مطرح می‌شوند که فرد از چه طریقی می‌تواند نیازهایش را به زندگی فراخوانی کند و برای رسیدن به خواسته‌هایش باید چه کارهایی انجام بدهد.

مرحله‌ی چهارم فرآیندهایی مطرح می‌شود که راه رسیدن به رویاها را سریع‌تر و راحت‌تر از قبل می‌کند.

مرحله ی پنجم تا هشتم از رازهای مربوط به هر آرزو پرده برداشته می‌شود. مثلا اگر کسی در روابط مساله ندارد، اما برای پول با سختی روبه‌رو است باید از رازهای رسیدن به پول آگاهی پیدا کند. راز زندگی هر فرد با دیگری متفاوت است، بنابراین افراد باید به طور کلی رازهای هر بعد از زندگی را یاد بگیرند و بعد در زندگی خودشان پیاده‌سازی کنند تا بهترین نتیجه را از کتاب بگیرند.

این نویسنده و تهیه‌کننده تلویزیونی با خلق کتاب راز توانست زندگی میلیون‌ها نفر در سراسر جهان را تغییر دهد و مدتی بعد از چاپ آن به شهرتی جهانی رسید. او پس از آن سه کتاب دیگر به رشته تحریر در آورد که همگی آن‌ها نیز جزو کتاب‌های پرفروش بودند. مجله تایم در سال 2007 راندا برن (Rhonda Byrne) را به‌عنوان یکی از بانفوذترین افراد جهان معرفی کرد.

از دیگر کتاب‌های این نویسنده تأثیرگذار می‌توان به «قدرت» و «قهرمان» اشاره کرد هر سه آن‌ها به‌نوعی تکمیل‌کننده کتاب راز هستند.

در بخشی از کتاب صوتی معجزه می‌شنویم:

وقتی ما با رابطه‌ای بغرنج یا وضعیتی چالش‌آور در روابطمان مواجه هستیم، تقریبا در تمام موارد حتی یک ذره هم در برابر طرف مقابل قدردان نیستیم. در عوض درگیر نکوهش آن فرد بابت مشکلاتی هستیم که با او داشته‌ایم. و این یعنی ما نقشی در شکرگزاری نداریم. سرزنش هرگز رابطه‌ای را بهبود نمی‌بخشد و هرگز زندگی را بهتر نمی‌کند. درواقع هرقدر بیشتر ملامت کنی، رابطه‌ات خراب‌تر و زندگی‌ات بدتر میشود. چه درمورد روابط فعلی و چه روابط گذشته اگر تو نسبت به طرف مقابلت احساسی بد داری، تمرین شکرگزاری این احساس بد را از بین می‌برد.

منبع : manybooks.net

دکمه بازگشت به بالا