عمومیمعرفی کسب و کار

چگونه از اکانت یوتیوب خارج شویم؟ (آموزش تصویری)

در صورتی که تا کنون در اینترنت به گشت و گذار پرداخته باشید، احتمالا با سرویس اشتراک ویدیو یوتیوب نیز برخورد کرده اید. یوتیوب به عنوان یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین وبسایت های فعال در حوزه محتوا های ویدیویی میباشد. این وبسایت به دلیل پرداخت پول به تولیدکنندگان محتوای خود به ازای جذب بازدید برای هر ویدیو، تولیدکنندگان محتوای زیادی را در اختیار دارد. شما عزیزان به منظور استفاده از این سرویس اشتراک ویدیو میتوانید حساب کاربری ایجاد کنید و یا اکانت گوگل خود را به یوتیوب متصل کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به پرسش چگونه از اکانت یوتیوب خارج شویم بپردازیم. پس تا انتهای این سری از مقالات همراه ما باشید.

چگونه از اکانت یوتیوب خارج شویم؟

چگونه از اکانت یوتیوب خارج شویم؟

همانطور که در قسمت های بالاتر این مقاله با عنوان چگونه از اکانت یوتیوب خارج شویم نیز اشاره کردیم، شما به منظور ساخت حساب کاربری میتوانید ایمیل خود را به آن متصل کنید. اما در صورتی که بخواهید از اکانت خود خارج شوید، نیاز به طی کردن برخی مراحل دارید. سرویس یوتیوب برای سیستم عامل های اندروید و IOS عرضه شده است. همچنین کاربران زیادی از این پلتفرم روی کامپیوتر های خود استفاده میکنند. در ادامه روش خارج شدن از اکانت یوتیوب را از تمامی دستگاه ها خدمت شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

1- آموزش خروج از اکانت یوتیوب در کامپیوتر

در صورتی که از کامپیوتر به منظور مشاهده ویدیو در یوتیوب استفاده میکنید، میتوانید از طریق راهکار های زیر از اکانت یوتیوب خود خارج شوید. در ابتدا وارد مرورگر خود شوید و سپس وارد وبسایت یوتیوب شوید. سپس در قسمت بالا و نوار سمت چپ روی عکس پروفایل خود کلیک کنید. پس از کلیک روی گزینه پروفایل منویی کشویی به شما نمایش داده میشود. در این صورت شما قادر خواهید بود تا از میان گزینه های نمایش داده شده، گزینه sign out را انتخاب کنید.

آموزش خروج از اکانت یوتیوب

نکته مهمی که در این مقاله تحت عنوان چگونه از اکانت یوتیوب خارج شویم بسیار به آن اشاره شده است این است که روش بیان شده در قسمت بالا مخصوص مرورگر کروم میباشد. در صورتی که شما از طریق مرورگر های دیگری به تماشای یوتیوب میپردازید، میتوانید با مراجعه به قسمت پروفایل روی گزینه  sign out کلیک کنید. همچنین در صورتی که از یوتیوب فارسی استفاده میکنید، میتوانید روی منوی کشویی باز شده گزینه خروج از حساب را انتخاب کنید. با انجام مراحل بالا شما میتوانید به راحتی از حساب کاربری یوتیوب خود خارج شوید.

 2- آموزش چگونه از اکانت یوتیوب خارج شویم در مرورگر موبایل

چنانچه شما از طریق مرورگر های موبایل به یوتیوب مراجعه میکنید و به تماشای ویدیو میپردازید، میتوانید از طریق روش ذکر شده از اکانت خود خارج شوید. در ابتدا وارد مرورگری که حساب کاربری یوتیوب شما به ایمیل متصل است شوید. پس از ورود به مرورگر مورد نظر آدرس وبسایت یوتیوب را در نوار جست و جو وارد کنید. سپس میتوانید مانند کامپیوتر روی گزینه پروفایل خود کلیک نمایید.

در این قسمت مقاله چگونه از اکانت یوتیوب خارج شویم شما میتوانید تا روی فلش کنار نام اکانت خود کلیک کنید. با کلیک روی گزینه ذکر شده تمامی اکانت های متصل به یوتیوب به شما نمایش داده خواهند شد. حالا شما میتوانید روی حسابی که قصد خروج از آن را دارید کلیک کنید. در صورتی که دستورالعمل های بیان شده را به درستی طی کرده باشید، در پایین نام اکانت خود گزینه sign out را مشاهده خواهید کرد. شما دوستان گرامی میتوانید با کلیک روی گزینه مورد نظر از اکانت خود خارج شوید.

3- نحوه خارج شدن از اکانت یوتیوب در IOS

در صورتی که از گوشی های برند اپل استفاده میکنید، به منظور خارج شدن از اکانت یوتیوب خود میتوانید راهکار های زیر را دنبال کنید. ابتدا وارد نرم افزار یوتیوب شوید و در سمت راست و بالا روی عکس پروفایل خود کلیک نمایید. پس از لود شدن صفحه پروفایل میتوانید روی کمان کنار اسم خود کلیک کنید. پس از کلیک روی گزینه مورد نظر به منظور خروج از حساب کاربری یوتیوب خود باید use youtube signed out را انتخاب نمایید.

4- نحوه خروج از حساب یوتیوب در سیستم عامل اندروید

در موبایل های اندروید شما راه متفاوتی را به منظور خروج از حساب کاربری یوتیوب خود پیش رو خواهید داشت. در ابتدا شما نیاز دارید تا وارد نرم افزار یوتیوب شوید. پس از ورود به نرم افزار روی پروفایل خود کلیک کنید. سپس میتوانید روی اکانت مورد نظر خود کلیک کنید و گزینه manage accounts را در منوی باز شده انتخاب نمایید.

پس از لود شدن صفحه مورد نظر بر اساس مقاله های چگونه از اکانت یوتیوب خارج شویم باید روی حسابی که قصد خروج از آن را دارید کلیک کنید. پس از ورود به صفحه مورد نظر میتوانید با اسکرول به سمت پایین گزینه remove account را انتخاب نمایید.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم تا به پرسش چگونه از اکانت یوتیوب خارج شویم پاسخ دهیم. آموزش روش های مختلف در سیستم عامل های متفاوت بهمراه تصویر مرتبط قرار گرفت تا پایانی برا این چالش باشد. از آنجایی که چندین بار با ما مطرح شده که چطور یوتیوب را بدون تبلیغ مشاهده کنیم؛ شما عزیزان به این منظور باید به سراغ خرید اشتراک پرمیوم سرویس یوتیوب بروید. با خرید اکانت ویژه این سرویس خواهید توانست ویدیو های دانلود شده را به صورت آفلاین مشاهده کنید و از دست تبلیغات میان ویدیو ها نیز خلاص شوید!

دکمه بازگشت به بالا