جامعهمعرفی کسب و کار

چگونه لباس بتمن را بسازیم؟

نحوه دوخت لباس بتمن و مرد عنکبوتی

تصویر یک ابرقهرمان همیشه با صدای بلند کار می کند! طرز تهیه ماسک بتمن را ببینید ساعت زنگ ها و سوت ها ، مرد عنکبوتی خودت انجام بده و باشد که تناسخ شما الهام بخش اعمال نیک شما باشد و اولین قدم به سوی شناخت جهانی باشد.

طرز تهیه ماسک مرد عنکبوتی

میتوانید یا لباس بتمن را بخرید که باید قیمت لباس بتمن را بدانید. برای ایجاد یک ماسک مرد عنکبوتی، شما نیاز دارید:نمد، نخ مشکی، لچک، کاغذ و … کمک مادر.

 1. نمودار ماسک را روی کاغذ چاپ کنید، آن را به اندازه دلخواه بزرگ کنید.
 2. دو جای خالی ماسک نمدی درست کنید. روی یکی از آنها از چرخ خیاطی برای ایجاد خط استفاده کنید. برای اینکه تار عنکبوت یکنواخت بیرون بیاید، باید یک نمودار کاغذی از ماسک را در بالا وصل کنید یا با یک نشانگر علائم نور ایجاد کنید.
 3. دو نیمه ماسک را با سنجاق محکم کنید و در امتداد لبه ها به هم بدوزید. قبل از انجام این کار، فراموش نکنید که یک نوار الاستیک بین قسمت های خالی قرار دهید تا ماسک روی سرتان محکم بماند.

در اینجا ماسک مرد عنکبوتی از پشت چگونه به نظر می رسد.

و بنابراین ماسک روی یک کودک بسیار خوشحال به نظر می رسد.

گزینه دخترانه:

همچنین می توانید ماسک مرد عنکبوتی را از کاغذ درست کنید.تصویر ماسک را چاپ کنید و روی مقوا بچسبانید و برش بزنید. یک نوار مقوایی یا نوار لاستیکی بچسبانید. همه! ماسک آماده است.

اما اصلی ترین راه حل بدون شک خواهد بود ماسک صورت. استفاده ماهرانه از رنگ قرمز و تار عنکبوت روی صورت جلوه ای چشمگیر ایجاد می کند.

طرز تهیه ماسک لاک پشت نینجا

برای ایجاد ماسک Teenage Mutant Ninja Turtleمنشما نیاز خواهید داشت:نمد، قیچی، تفنگ چسب، نوار تماسی (Velcro).

 1. طرح ماسک را چاپ کنید، یا با چسباندن برگه به ​​صفحه، آن را دوباره ترسیم کنید.
 2. الگو را به نمد منتقل کنید. برای کراوات، دو راه راه نارنجی درست کنید.
 3. با استفاده از قیچی قطعات را برش دهید و با تفنگ چسب آنها را بچسبانید.
 4. ماسک را امتحان کنید و در جاهای مناسب کراوات ها را با تکه های چسب نواری دوخته شده ببندید یا به سادگی یک گره بزنید.

هورا! ماسک لاک پشت نینجا Teenage Mutant Michelangelo’s Teenage Mutant Ninja Turtle آماده است.

ماسک یکی از لاک‌پشت‌های جهش‌یافته امروزی چه شکل دیگری می‌تواند داشته باشد.

برای خرید لباس شخصیت های کارتونی پسرانه میتوانید از طریق سایت میلی جون اقدام کنید.

و اگر دوختن یک ماسک کامل برای شما خیلی طول بکشد، می توانید با کمک یک هدبند روشن به قهرمان مورد علاقه خود تبدیل شوید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

ماسک بتمن DIY

برای ساخت ماسک بتمن به موارد زیر نیاز دارید:نمد، نخ های متضاد، نوار الاستیک پهن، سوزن، مداد و کاغذ.

 1. الگوی ماسک را چاپ و برش دهید.
 2. دو تکه ماسک بتمن را از نمد مشکی جدا کنید.
 3. سوراخ های چشم را با تیغه برش دهید.
 4. الاستیک را بین قسمت های خالی در مکان های مناسب ثابت کنید، دو نیمه ماسک را با سنجاق ببندید و در امتداد لبه ها با نخ هایی با رنگ متضاد بدوزید و حدود 4 میلی متر به عقب برگردید.

این تصویری است که به شما امکان می دهد تا قدرت، قدرت و برتری خود را به طور کامل تجربه کنید. اما چگونه انجام شود لباس سوپرمن DIYو از چه مواد بداهه ای می توان استفاده کرد؟

مرحله 1: یک لباس بسازید

اول از همه، شما باید پارچه قرمز را ذخیره کنید، و همچنین اساس لباس آینده – یک جوراب شلواری آبی را خریداری کنید. یک جایگزین عالی که به شما امکان می دهد یک لباس زنانه از یک قهرمان محبوب ایجاد کنید شلوار ساق آبی است. اگر گزینه مناسبی وجود نداشت، باید سعی کنید یک لباس معمولی در رنگ مناسب پیدا کنید – می توانیدلباس سوپرمن را با دستان خود بدوزید.مطلوب است که لباس کاملاً متناسب با بدن باشد – حتی می توانید چیزی را به اندازه کوچکتر بخرید.

شلوار لی شیک آبیاین پیراهن هم برای آقایان و هم برای خانم ها مناسب است. از این گذشته ، قهرمان اصلی دقیقاً چنین لباسی را می پوشید – شلوارهای شلوار چسبان. عکس رو حتما ببینیدلباس سوپرمن، اما خودتان آن را انجام دهیدساختن لوگوی مناسب آسان نیست، اما می توانید کار را با برش دادن آن از یک الگوی آماده ساده کنید.

تصویر انتخاب شده باید بزرگ شود – باید روی قفسه سینه تماشایی به نظر برسد. انجام این کار به تنهایی آسان است یا می توانید این سوال را از کارمندان سرویسی که باید عکس را در آن چاپ کنید بپرسید. نقشه اصلی باید در سه نسخه مختلف تهیه شود. پس از آن، الماس را با یک چاقوی روحانی برش دهید، این روش را با نماد سوپرمن و یک الماس زرد تکرار کنید.

قرار دادن قالب روی نمد یک ماده ارزان قیمت اما با استفاده آسان است که برای ساخت ایده آل استلباس سوپرمن سال نو را خودتان بسازید. دور هر طرح دایره بکشید سپس از پارچه رنگ مربوطه برش بزنید و مطابق با نشان روی هم قرار دهید.

با یک نشانگر سیاه ضخیم، حرف “S” را دور بزنید.

کت و شلوار را امتحان کنید، نشان تمام شده را به سینه بچسبانید، آن را با سنجاق سنجاق کنید، سپس با دقت بدوزید و بچسبانید.

مرحله 2: شنل سوپرمن

اصل لباس سوپرمن نه تنها از جوراب شلواری، بلکه یک کت بارانی شیک نیز تشکیل شده است. برای ساختن آن به چندین متر پارچه براق نیاز دارید – لیکرا یا ساتن بهترین است، به خصوص که قیمت مواد آنها کاملا مقرون به صرفه است. عرض برش به طول مورد نیاز محصول بستگی دارد – حدود 2 متر، زیرا قهرمان یک شنل “به زمین” می پوشید.

1 متر پارچه دیگر برای ایجاد شورت لازم است که عنصر نهایی یک ظاهر شیک است.

روش:

دوخت آسان لباس سوپرمن، الگوهای خودتکاملاً مقرون به صرفه هستند و یافتن آنها در وب بسیار آسان است. این روند زمان زیادی نمی برد، اما به دقت و مراقبت نیاز دارد – خراب کردن مواد آسان است. بنابراین، خرید یک نسخه آماده – یک بالماسکه راحت تر استشنلزیرا سوپرمن به صرفه جویی در زمان کمک خواهد کرد.

مرحله 3: خلاصه – جزئیات اصلی تصویر

برای این منظور، به لباس زیر مردانه به شکل تنه شنای با کمر بلند نیاز دارید – این الگوی اصلی خواهد بود.

نیاز دارد:

انجام دادن لباس پسرانه سوپرمن سال نو را خودتان بسازیدشما همچنین به یک کمربند نیاز خواهید داشت. برای این:

لباس سوپرمن همچنین شامل چکمه های شیک است – شما باید مراقب ایجاد همان چکمه ها باشید. برای انجام این کار، باید در کمد کفش های قدیمی را جستجو کنید – در میان گزینه های مختلف، مطمئناً چکمه های بلند با ساق بلند پیدا خواهید کرد. تنها برای تبدیل آنها باقی مانده است!

کار استفاده می کند:

پایه یا لباس ورزشی آبی

پارچه زرد و قرمز

 • سوزن با نخ

آستر و رنگ.

چگونه می توان یک لباس ابرقهرمانی ساخت؟

یک گزینه برد-برد که ارتباط خود را از دست نمی دهد و همیشه مد روز و محبوب باقی می ماند. می تواند خرید کند نسخه آماده یا سعی کنید خودتان آن را بسازید. اما چگونه می توان یک لباس ابرقهرمانی ساخت و به جسورترین شخصیت تبدیل شدقادر به غلبه بر هر مانعی هستید؟

مرحله 1: ساخت فونداسیون

پس از آماده شدن قسمت های اصلی، می توانید مونتاژ لباس را شروع کنید. این به شما امکان می دهد قهرمان خود را ایجاد کنید – منحصر به فرد و تکرار نشدنی. یا می توانید از تصاویر محبوب مانندکاپیتان آمریکایا زن عنکبوتی.

مرحله 2: صورت را با ماسک بپوشانید

قهرمانان واقعی ترجیح می دهند هویت خود را فاش نکنند و با دقت از راز خود محافظت کنند. بنابراین با ایجادaya لباس ابرقهرمانی سال نو با دستان خود، باید مراقب ایجاد یک لباس مناسب باشیدپوشیدن ماسکی که به شما امکان می دهد در هر شرایطی ناشناخته بمانید. درست کردن آن بسیار آسان است.

از مقوا:

پایه را روی یک کاغذ بکشید سپس آن را روی مقوا منتقل کنید. می توانید از قالب های آماده از اینترنت استفاده کنید.

هنگام کشیدن یک ماسک مناسب، ارزش دارد که از قبل نقاط پایانی آن را با تمرکز بر ویژگی های صورت مشخص کنید.

در لبه های محصول ارزش ایجاد سوراخ های کوچک و قرار دادن یک نوار الاستیک نازک را دارد

با کمک گزینه های مختلف دکور مانند نشانگرهای رنگی، پولک های پولک، انواع عناصر براق و برچسب ها، می توانید قالب را به ماسکی مطابق با سبک شخصیت انتخاب شده تبدیل کنید یا می توانید خرید کنید.نسخه از قبل آماده شده

فویل:

به عنوان پایه، می توانید از مواد با رنگ های مختلف و همچنین انواع روبان استفاده کنید. کافی است فویل را در چند لایه تا کنید و محکم فشار دهیدصورت – شکل مورد نظر و لباس ابرقهرمان کودکان با دست خود چاپ خواهد شدآنچه آماده است

سوراخ های چشم، دهان، بینی را با قیچی با دقت برش دهید – همه اینها به تأثیری که قصد دارید داشته باشید بستگی دارد.

در صورت تماس با پوست، فویل می تواند آن را خراش دهد – برای جلوگیری از این اتفاق، ارزش دارد داخل محصول را با کاغذ یا پارچه نرم بچسبانید.

به عنوان یک دکوراسیون، هر عنصر مناسب است – بدلیجات، مهره ها، روبان ها.

از papier-maché:

یک بالون بزرگ باد شده است – اندازه آن باید با حجم سر برابر باشد

روزنامه، کاغذ، پارچه به قطعات کوچک پاره می شود.

مخلوطی از آرد و آب به نسبت 2: 1 مخلوط می شود (می توانید از چسب pva استفاده کنید).

کاغذ در مخلوط تمام شده فرو می رود و در چند لایه به بادکنک می چسبد – نباید هیچ شکافی وجود داشته باشد.

هنگامی که توپ کاملاً چسبانده می شود، فرآیند خشک شدن طولانی خواهد بود – توصیه می شود حداقل یک روز آن را بگذارید و سپس آن را با یک سوزن تیز سوراخ کنید.

توپ کاغذی حاصل را با قیچی برش دهید – از یکی از نیمه ها ماسک درست کنید.

سوراخ های لازم را ایجاد کنید، محصولات را با رنگ ها رنگ آمیزی کنید، هر گونه نقاشی و زیور آلات را اعمال کنید.و لباس ابرقهرمانی برای پسر تقریباً آماده است.

دکمه بازگشت به بالا