عمومیمعرفی کسب و کار

چگونه پنجره را دوجداره کنیم؟

یکی از عیب هایی که در پنجره های قدیمی وجود دارد، هدر رفتن انرژی در استفاده از آن ها است. پنجره های قدیمی باعث وارد شدن سر و صدا های مزاحم به داخل خانه می شوند و این امر باعث می شود تا آرامش اهل خانه سلب شود. با دوجداره کردن پنجره های قدیمی، این مشکل برطرف می شود و شما می توانید با این کار در حفظ بیشتر انرژی سهیم باشید.

برای دریافت استعلام قیمت پنجره دوجداره به روز عبارت قیمت پنجره دوجداره طهران وین در گوگل سرچ کنید…

دوجداره کردن پنجره بدون استفاده از سیمان

بسیاری از افراد بر این باور هستند که دوجداره کردن پنجره های قدیمی، کاری سخت و مشکل است و برای انجام این کار لازم است که تمام لوازم خانه را جمع کنند. زیرا ممکن است لوازم خانه در زمان انجام گچ کاری کثیف شود. به همین دلیل از انجام این کار خودداری می کنند، باید بگوییم که دوجداره کردن پنجره ها کار بسیار راحتی است و لازم نیست که تمام وسایل و لوازم خانه را جمع کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پرده ها را باز کنید و فقط اطراف پنجره را خالی کنید تا فضای کار آماده شود. برای دوجداره کردن پنجره نیازی به خرید سیمان و گچ نیست و شما می توانید بدون هزینه گزاف سیمان و گچ این کار را انجام دهید.

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره

برای دوجداره کردن پنجره های قدیمی باید توجه داشته باشید که باید ابتدا با استفاده از فرز مخصوص، ستون های عمودی و افقی پنجره قدیمی را ببرید و فقط باید قاب دور آن را باقی بگذارید. حالا تنها کاری که باید انجام دهید این است که با استفاده از پیچ های محکم، پنجره دوجداره را روی قاب پنجره قبلی نصب کنید.

عایق بندی پنجره دوجداره

در مرحله آخر نصب پنجره دوجداره باید سر تا سر پنجره را با استفاده از فوم و چسب مخصوص پر کنید تا فضای خالی دور تا دور آن گرفته شود، این کار یکی از کار های مهمی است که باعث می شود تا پنجره عایق شود و گرما و سرما به داخل خانه نفوذ نکند.

جمع بندی

همانطور که گفته شد استفاده از پنجره دوجداره دارای مزایای زیادی است. دوجداره کردن پنجره ها شاید برای شما دارای هزینه هایی باشد، اما در طولانی مدت به حفظ انرژی و هدر نرفتن آن، کمک می کند. دوجداره کردن پنجره ها برای هر خانه ای مناسب است زیرا از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری می کند.

انواع پنجره‌های دوجداره

قیمت پنجره دوجداره با توجه به سبک و متریال به کار رفته در آن متفاوت است. این موارد بر میانگین هزینه شیشه‌های دوجداره نیز تأثیر می‌گذارد. در ادامه به انواع پنجره‌های دوجداره اشاره خواهیم کرد.

پنجره‌های یو پی وی سی

قیمت درب و پنجره upvc با دیگر انواع محصولات کمی متفاوت است. این پنجره از پلی‌وینیل کلراید غیرپلاستیک شده،(که به نام uPVC شناخته می‌شود)، تولید شده و یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌ها برای استفاده از پنجره‌های دوجداره در تهران است.

پنجره‌های دوجداره یو.پی.وی.سی از نظر حرارتی کارآمد هستند و نگهداری آنها آسان و ایمن است. همچنین قیمت درب و پنجره upvc مقرون به‌صرفه‌ترین محصول برای پنجره‌های دوجداره است.

قیمت پنجره دوجداره تهران برای پروفیل پنجره‌های یو.پی.وی.سی بسته به اندازه، طراحی شیشه و تعداد تعویض این شیشه‌ها در ملک شما بین ۱ میلیون تا ۲ میلیون تومان است.

قیمت پنجره ترمال بریک

قیمت پنجره ترمال بریک که یک شیشه دوجداره درجه‌بندی شده با همان طیف گسترده یو.پی.وی.سی است، بسته به طرح و متریال‌های به کار رفته در آن متفاوت خواهد بود.

همچنین گزینه‌هایی مانند رنگ و خدمات جانبی که انتظار دارید با قیمتی عالی و مقرون‌به‌صرفه مانند گزینه قبلی متفاوت بوده و بسته به ابعاد شیشه و پروفیل به کار رفته در آن متغییر است.

قیمت پنجره آلومینیوم

قیمت پنجره آلومینیوم نیز متفاوت بوده و با توجه به نوسانات بازار تغییر خواهد کرد. پنجره‌های آلومینیومی یکی دیگر از گزینه‌های خوب برای نصب پنجره دوجداره در منزل شماست و به دلیل ظاهر باریک آن بسیار محبوب است.

آلومینیوم به اندازه UPVC، از نظر حرارتی، کارآمد نیست، اما ظاهری مدرن دارد و اغلب در خانه‌هایی با دکوارسیون مدرن استفاده می‌شود.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی 25 درصد بیشتر از یو پی وی سی و 25 درصد کمتر از پنجره‌های چوبی است.

جمع‌بندی

دلیل اصلی استفاده از پنجره‌های دوجداره این است که پنجره‌های قدیمی باد و سرمای قابل توجهی را وارد منزل می‌کند که می‌تواند به‌طور جدی قبض انرژی شما را بالا ببرد. قیمت پنجره دوجداره در تهران با توجه به نزدیکی و دوری فروشگاه از محل سکونت شما ممکن است تغییر کند.

به همین جهت خرید از سایت‌های معتبر فروش پنجره دوجداره تهران می‌تواند به کاهش مصرف هزینه‌های شما کمک کند. با بررسی لیست قیمت درب و پنجره دوجداره در این سایت‌ها می‌توانید از اطلاعات لازم در این زمینه استفاده کنید.

منبع:

https://www.upvctehranwin.com/قیمت-پنجره-دوجداره-در-تهران/

دکمه بازگشت به بالا