جامعهمعرفی کسب و کار

چگونه به کسانی که بلاکمان کرده اند اس ام اس دهیم؟

فوت‌وفن اس ام اس دادن به کسانی که بلاکمان کرده‌اند

هنگامی که شماره‌ای در لیست بلاک پیامک‌های تبلیغاتی قرار بگیرد، اصطلاحاً وارد لیست سیاه مخابرات شده است. از طرفی، پیام‌های تبلیغاتی یا ارسال کد تایید ثبت‌نام، برای بسیاری از کسب‌وکارها اهمیت بالایی دارد. برای پیام دادن به این شماره‌ها از طریق پنل اس ام اس، راه‌های مختلفی به‌وجود آمده است. سخت‌افزارهای ارسال پیامک انبوه، پنل‌های پیامکی یا اپلیکیشن‌های موجود در اینترنت، جزو همین روش‌ها محسوب می‌شوند. ما در این مقاله پاسخی کامل به سوال «چگونه به کسانی که بلاکمان کرده‌اند اس ام اس دهیم» خواهیم داد. اگر قصد ارسال پیامک تبلیغاتی با شماره شخصی را دارید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

ارسال پیامک انبوه با سیم‌کارت شخصی؛ مراقب مسدود شدن سیم‌کارت باشید

ارسال پیامک انبوه و ارسال پیامک منطقه ای از طریق سیم‌کارت‌های شخصی،‌ از سوی مخابرات محدود شده است. با ارسال پیامک بیش از مقدار تعیین‌ شده، سیم‌کارت فردی که این کار را انجام دهد، قطع می‌شود. پس اگر قصد ارسال اس‌ام‌اس تبلیغاتی با سیم‌کارت شخصی را دارید، دست نگه دارید. طبق قانون ثبت‌شده در سال ۹۸، هر فردی که با سیم‌کارت شخصی پیامک تبلیغاتی بدون رضایت مخاطب ارسال کند، جریمه می‌شود. به همین دلیل، سقف ارسال اس‌ام‌اس از سیم‌کارت‌های شخصی، به ۵۰۰ پیامک در روز محدود شده است. پس، برای جلوگیری از ضرر و زیان ناشی از جریمه و مسدود شدن سیم‌کارت باید از روش‌های قانونی و موثر، مانند خرید پنل پیامکی استفاده کنید.

مودم ارسال پیامک انبوه؛ نحوه عبور از بلک لیست با مودم GSM

یکی دیگر از راه‌های ارسال پیامک انبوه از طریق سخت‌افزارهای مخصوص است. مودم‌های GSM از طریق نرم‌افزار اختصاصی امکان ارسال پیامک وجود دارد. این دستگاه از همه اپراتورهای داخل کشور پشتیبانی کرده و حدود ۲۰۰ پیامک را در زمانی کم و هزینه‌ای پایین‌تر از پنل پیامکی، ارسال می‌کند. ولی مودم GSM، راه‌حل قطعی برای ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات نیست.

پیگیری مداوم مسائل فنی آن موجب اتلاف وقت و سرمایه از سوی کارفرما می‌شد. همچنین، باوجود قیمت بالای دستگاه و محدودیت ارسال پیامک (۲۰۰ پیام در روز)، باعث می‌شود تا خرید پنل پیامکی نسبت به سخت‌افزار ارسال اس‌ام‌اس به‌صرفه‌تر باشد. ارسال پیامک از طریق خطوط سامانتل نیز امکان عبور از لیست سیاه را فراهم می‌کند. ولی برای راه‌اندازی این سیم‌کارت به پروانه کسب یا اینماد شرکت نیاز دارید. علاوه‌بر این، یک ماه زمان می‌برد تا این سیم‌کارت برای شما فعال شود.

پنل‌های پیامکی و ارسال پیامک انبوه به تفکیک بانک شماره موبایل

برای ارسال پیامک به شماره‌های مسدود، نیازی به خرید دستگاه جداگانه یا نصب نرم‌افزار نیست. کافی است با تهیه اشتراک پنل پیامکی، سایت خود را به پیشرفته‌ترین پترن‌های پیامکی و پلاگین‌های جذاب فروشگاهی، مانند گرویتی فرم مجهز کنید. طرح‌های مختلف پنل پیامکی، برای انواع کسب‌وکار، مانند فروشگاه‌های اینترنتی یا نوبت‌دهی پزشکان، امکان بهره‌مندی از بازاریابی پیامکی را فراهم می‌کند. در فراز اس ام اس، امکان ارسال پیامک انبوه به لیست سیاه مخابرات از طریق خطوط خدماتی به‌وجود آمده است.

خطوط خدماتی از نظر ظاهر با خطوط تبلیغاتی یکسان است و در هر دو امکان ارسال پیامک انبوه به لیست سیاه وجود دارد. بااین‌وجود، خطوط خدماتی برای اطلاع‌رسانی و پیامک وب‌سرویس استفاده می‌شود. برای مثال، برای تایید هویت هنگام عضویت در سایت، تایید خرید، پیام تشکر و قدردانی، تبریک تولد، اطلاع‌رسانی درمورد تخفیف‌ها یا رویدادها، خطوط خدماتی کاربرد بهتری دارند. برای دریافت خطوط خدماتی باید به اپراتور، با دادن یک سفته تعهد دهید که از این خطوط برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده نخواهید کرد.

مزایای استفاده از پنل‌ پیامکی خدماتی؛ بهترین راه برای عبور از لیست سیاه پیامک

استفاده از پنل پیامکی برای ارسال پیامک انبوه، مزایای متعددی دارد. با فعال‌سازی پنل پیامکی، همه گزارش‌های مربوط به ارسال اس‌ام‌اس و دلیوری آن در بخش گزارش پیامک قابل مشاهده است. مزایای استفاده از پنل پیامکی با خط خدماتی را در ادامه بررسی کرده‌ایم.

  • دسترسی به بانک شماره موبایل به تفکیک جنسیت، منطقه و شغل
  • ارسال پیامک به بلک لیست
  • بالاترین سرعت ارسال پیامک اعتبارسنجی
  • امکان ساخت پترن‌های اختصاصی
  • دریافت خطوط خدماتی بدون نیاز به سفته
  • اتصال به سایت‌ها و نرم‌افزارهای حسابداری

برای خرید پنل پیامکی باید به ویژگی‌های نماینده و اپراتور دقت کنید. هر نماینده‌ای که امکانات بهتری را با پشتیبانی مادام‌العمر در اختیار مشتری بگذارد؛ کسب‌وکار را برای بیزینس‌های مختلف آسان‌تر خواهد کرد.

استفاده از خطوط خدماتی عمومی؛ راهی برای خروج از بلک لیست

اگر به‌دنبال پاسخی برای این پرسش هستید که «چگونه به کسانی که بلاکمان کرده‌اند اس ام اس دهیم» ما به شما پیشنهاد استفاده از خطوط خدماتی عمومی را می‌دهیم. برای خروج از لیست سیاه پیامکی، می‌توانید از خط خدماتی عمومی استفاده کنید. یکی از مزیت‌های استفاده از خطوط خدماتی عمومی این است که مخاطب نمی‌تواند شما را بلاک کند. خطوط خدماتی عمومی، فقط برای پیامک‌های اطلاع‌رسانی کاربرد دارد. اگر با خطوط خدماتی عمومی برای مخاطبان پیام تبلیغاتی بفرستید، جریمه می‌شوید.

برای خرید خط خدماتی عمومی، ابتدا باید یک شماره اختصاصی بگیرید. سپس اقدام به تهیه لیستی کنید که شما را بلاک کرده‌اند. توجه داشته باشید که برای جلوگیری از مزاحمت، پیامکی از سمت شما برای کاربر ارسال می‌شود. اگر کاربر این پیامک را تایید کند، شما می‌توانید اس ام اس‌های اطلاع‌رسانی‌تان را ارسال کنید. اگر مخاطب این پیام را تایید نکند، شما همچنان در لیست سیاه او قرار دارید. پیشنهاد ما به کسب‌وکارها برای ارسال پیام‌های انبوه به مخاطبان، استفاده از پنل اس ام اس خواهد بود.

ارسال پیامک انبوه به لیست سیاه از طریق خطوط خدماتی

در فراز اس ام اس، امکان ارسال پیامک انبوه از طریق خطوط خدماتی برای لیست سیاه وجود دارد. از خطوط خدماتی، معمولاً برای اطلاع‌رسانی استفاده می‌شود. پیام‌هایی برای تایید هویت هنگام عضویت در سایت، اطلاع‌رسانی درباره تخفیف‌های ویژه، تایید خرید اینترنتی، تبریک تولد و پیام‌های تشکر و قدردانی را می‌توان با استفاده از خطوط خدماتی برای مخاطب فرستاد. با خرید پنل اس ام اس، پیامک‌های تبلیغاتی را برای مخاطبانتان ارسال و سایت یا نرم‌افزارتان را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید. هرچه پنل پیامکی حرفه‌ای‌تر باشد، امکانات بیشتری در اختیار شما قرار داده می‌شود و تعرفه ارسال پیامک کمتر خواهد شد.

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه با سیم‌کارت، برای کسب‌وکارهای بزرگ کارایی ندارد

اگر سؤالتان این است که «چگونه به کسانی که بلاکمان کرده‌اند اس ام اس دهیم» استفاده از ارسال پیامک با سیم‌کارت را به کسب‌وکار شما توصیه نمی‌کنیم. سال‌هاست که ارسال پیامک انبوه به‌وسیله سیم‌کارت انجام نمی‌شود. ارسال پیامک با سیم‌کارت شخصی سرعت پایینی دارد. همچنین اگر به‌طور مداوم برای مخاطبان اس ام اس ارسال کنید، سیم‌کارتتان مسدود و قطع می‌شود. پس این روش اصلاً برای کسب‌وکارها کارایی ندارد.

یکی از مهم‌ترین مشکلات افراد، پاک شدن پیام‌های مهم (تبلیغاتی و شخصی) است. گاهی اوقات به‌دلیل بی‌توجهی، پیام‌های مهمی را حذف می‌کنیم. پاک شدن پیامک‌های مهم از گوشی، اتفاق بدی محسوب می‌شود که حداقل هر شخص یک‌ بار آن را در زندگی‌اش تجربه کرده است. بسیاری از افراد برای بازیابی اس ام اس های پاک شده از گوشی سامسونگ کلافه می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا