جامعهمعرفی کسب و کار

چگونه برای تولد همسر سورپرایز کنیم؟

سورپرایز تولد عاشقانه با ایده دوست داشتنی و خاطره انگیز

تولد همسر و یا مخاطب خاص و یا هر فرد ارزشمند دیگر زندگی شما یکی از بهترین فرصت ها برای بیان احساسات و نزدیک کردن قلب ها به شمار می رود که توصیه ما داشتن نهایت استفاده از آن برای آغاز، برقراری و ادامه یک رابطه خوب و فوق العاده است. سورپرایز کردن خاطره انگیزترین و زیباترین راه پیش رو است که به روش های متفاوت بسیاری ممکن است. اما کادوساز که ۴۰ ایده سورپرایز تولد عاشقانه را جمع آوری و تقدیم نگاه مهربان شما می کند.

۴۰ ایده زیبا و رمانتیک برای سورپرایز تولد عاشقانه

گرفتن هدیه ساده دوستانه برای همکلاسی و یا یکی از اقوام و … کفایت می کند، اما کار شما سخت می شود وقتی که احساس شما وارد عرصه شده و تولد یکی از عزیزان درجه یک و صد البته همسر، نامزد و فرد مورد علاقه ی شما نزدیک می گردد. سردرگمی برای سنگ تمام گذاشتن از دو ماه جلو تر مهمان حال شما است تا چگونه بتوانید زیباترین غافلگیری و شادمان ساختن او را روز تولدش داشته باشید. اگر حال این روزهای شما همین است همراه کادوساز باشید که دست پر از ایده سورپرایز تولد عاشقانه و کادو تولد همسر آمده است.

۱- مسیری از هدیه های کوچک و بزرگ

از جمله شیوه های غافلگیری تولد خریداری هدایای بزرگ، کوچک گوناگون مورد علاقه ی فرد مورد نظر از یک کتاب گرفته تا لباس، عروسک و خوراکی هایی مثل شکلات، پاستیل و متن های زیبا و احساسی در تابلو عشق یا بانمک و جالب است که می توانید آنها را در سر راهی که او می گذرد، با نظمی خاص چیدمان دهید تا سرانجام پس از جمع آوری و باز کردن تمام آنها به سمت شما هدایت شود.

۲- سورپرایز با برگزاری جشن

می توانید هنگامی که او در منزل نیست، جشنی با مورد علاقه ی او برگزار نمایید. علاوه بر آن سعی کنید همه چیز از موسیقی انتخابی، تا مهمان های دعوت شده، کیک، سایر خوردنی ها و پذیرایی ها مطابق سلیقه ی او باشد. یا حتی می توانید تدارک یک پذیرایی دلچسب و بی نظیر در وعده ی شام را داده و تمامی دوستان و اطرافیان او را دعوت کنید، سپس هدیه ی تهیه شده خود را در مقابل حضور همه و بدون اطلاع قبلی به او تقدیم کنید.

۳- سورپرایز با کلیپ تصاویر پرخاطره

تمامی تصاویر درون آلبوم، گوشی، حتی واقع در شبکه های ارتباطی و …. را گرد هم آورده و بر روی آن ها موزیک مورد علاقه اش را میکس نمایید، به این ترتیب و به همین سادگی در روز تولدش او را غافلگیر و خوشحال کنید.

۴- نقش بازی کنید!

باید این طور نقش بازی کنید که اصلا حواستان به تولد او نیست و کاملا یادتان رفته است. برای اثبات آن و جذاب تر شدن غافلگیری حتی می توانید تظاهر به مشغول بدون به برنامه و پروژه کاری، و یا یک سفر دوستانه و …. کنید. به ین ترتیب او کاملا ناامید گردد، حتی ممکن است از این فراموشی غمگین و ناراحت باشد. که زیباترین قسمت آن بازگشت شما و تبریک تولد به روش های مختلف، شادمانی غیر قابل وصفی به او می بخشد.

۵- سوپرایز با برنامه ریزی یک سفر یکباره

ابتدا قبل از هر چیزی باید سعی کنید، منطقه مورد علاقه ی وی را پیدا کنید، سپس دو بلیط به آن مقصد تهیه کنید. به طور یکباره و غالگیرانه به محل کار و یا منزل و … رفته و زا او بخواهید برای این سفر دو نفره آماده شود. این ایده برای افرادی که علاقه مند به سفرهای گردشگری هستند، بسیار مناسب می باشد.

۶- تهیه بلیط تئاتر و سینما، یا کنسرت

رفتن به کنسرت برای افراد علاقه مند به موسیقی، و رفتن به تئاتر و سینما یکی از بهترین علاقه مندی ها و تفریحات افراد علاقه مند به فیلم می باشد که راه غافلگیری اینچنین همسر و یا مخاطب خاص هنردوست قطعا راحت است. فقط لازم است بفهمید او به چه نوع موسیقی و یا فیلم علاقه مند است. سپس دو بلیط مطابق به سلیقه او تهیه می کنید.

۷- تهیه بلیط استودیوی فوتبال و یا هر ورزش دیگر

اغلب مردان علاقه ی زیادی به ورزش به ویژه فوتبال دارند، البته که برخی از خانم ها نیز هستند که ورزشکار، علاقه مند به ورزش و فوتبال هستند. به هر حال از همین خصوصیت آنها می توانید نهایت استفاده را برای غافلگیری ببرید. دو بلیط برای تماشای مسابقات فوتبال و یا حتی والیبال، هندبال و … تهیه کنید و به وسیله ی یک نامه از او بخواهید شما را همراهی کند. این کادو شاید بیشتر از ساعت ست همسرتان را خوشحال نماید.

۸- سورپرایز تولد عاشقانه در محل کار

به روش های گوناگون بسیاری می توانید همسر خود را شگفت زده کنید. همچنین می توانید این غافلگیری را در مکان های مختلف همچون منزل، رستوران و یا حتی محل کار او انجام دهید. میزان شگفت انگیزی همسرتان در محل کار قطعا به مراتب می تواند بیشتر از سایر مکان ها باشد.

البته از قبل با سایر همکاران و مسئول آنجا هماهنگی داشته باشید تا با رفتاری نسنجیده زحمات شما بر باد نرود. برای این منظور ایده های بسیاری وجود دارد که از جمله ی آنها می توانید به فرستادن گل و یا یک نامه اشاره داشت. خوب است مدت ها قبل در مورد گل محبوب او آشنایی پیدا کنید. گل مورد علاقه اش را یا گل رز قرمز که به تنهایی تمامی مکنونات قلبی شما را فاش می سازد را به همراه یک نامه شیک و احساسی به محل کار او بفرستید.

همچنین می توانید با جمع کردن تمامی تصاویر همسر و یا فرد مورد علاقه ی خود، و ساختن یک گالری زیبا، یا یک ویدیو کلیپ جذاب و خاطره انگیز او در محل کارش شگفت زده کنید. همین طور می توانید این ویدیو را در فضای مجازی به او تقدیم نمایید. ایده ی جالب دیگر این است که با گروهی موسیقی و یا افرادی دوره گرد با شکل های بابا نوئل در وقت کریسمس، عمو نوروز در عید نوروز و دلقک ها در سایر زمان ها به دیدن عشق خود در سرکارش بروید.

می توانید نامه ای را بر روی یک مقوا بنویسید و با استفاده از قیچی آن را برش دهید تا به تکه های هم اندازه ای تقسیم شود. سپس آنها را درون یک پاکت زیبا ریخته و با خطی زیبا از همسر و یا مخاطب خاص خود بخواهید تا با در کنار هم قرار دادن آنها پی به حرف دل شما ببرد. پاکت را به محل کار او بفرستید و او را به همین سادگی شگفت زده کنید.

۱۰- شبیه سازی اولین دیدار

شاید بتوان گفت یکی از بهترین ایده ها و یا عاشقانه ترین ایده ها زنده ساختن ثانیه های اولین دیدار است، یک شاخه گل قرمز یا یک نامه احساسی را همراه خود بردارید و به مکانی که اولین بار او را در آنجا دیدید بروید، از او دعوت کنید تا به جمع شما بپیوندد. با دیدن شما در آن مکان و دقیقا گفتن تمامی کلمات ردو بدل شده ی آن روز قلب او از وجد و شادمانی به تپش می افتد.

۱۱- نامه ها و دست نوشته های احساسی

شاید با وجود امکانات به روز و جدید امروزه، بیان احساسات با نامه و کاغذ کمی  برای برخی از افراد قدیمی و به در نخور به نظر برسد، چرا که اغلب افراد زمان زیادی را صرف حضور در فضاهای مجازی می کنند که به همین خاطر بیشتر کارهای خود و درد و دل و تبریک و ابراز علاقه را نیز به وسیله ی آن انجام می دهند.

اما سورپرایز با نامه های عاشقانه حال و هوای مختص خودش را دارد. می توانید متن احساسی خود را بر روی کاغذی چسب دار بنویسید و با چسباندن بر روی کمد، آینه، یخچال و یا …. شگفت زده اش کنید. همچنین می توانید کاغذ حاوی متن احساسی خود را درون سی دی درایور لپ تا و یا کامپیوترش، یا صفحه کلید آن قرار دهید یا می توانید درون پاکت های زیبا و خوش رنگ با طرح های احساسی کاغذ نامه ی خود را قرار داده و در سر راه و یا ماشینش قرار دهید.

۱۲- سورپرایز تولد عاشقانه در فضای مجازی

به راحتی می توانید با ارسال پیام های عاشقانه، و یا ویدیو کلیپ های عاشقانه به طور ناگهانی و در همان روز تولد او را غافلگیر و سورپرایز کنید، هدف شادمانی فرد مورد نظر و ابراز علاقه ی قلبی شما می باشد. یا همچنین می توانید با او در محل کارش، منزل، باشگاه و یا هر جای دیگری تماس برقرار کرده و تولدش را تبریک بگویید. اگر دوستان و خانواده ها را نیز در این تبریک گفتن همراه کنید بهتر است.

۱۳- تبریک غافلگیرانه در ماشین

در صورتی که همسر شما خودرو دارد، ایده ی جالب، ساده و متفاوتی برای سورپرایز تولد عاشقانه پیش روی شما قرار می گیرد. در زمانی که او خواب است و یا هر فرصت و بهانه مناسب دیگر خودرو را تمیز کرده و با استفاده از گل، بادکنک و … دیزاین نموده و نامه های عاشقانه و همچنین هدیه تولدش را درون آن قرار دهید.

۱۴- سورپررایز با بادکنک ها

و همیشه از عناصر اصلی تزیین مهمانی ها و جشن ها از جمله جشن تولد محسوب می شوند که برای ابراز علاقه گل بهترین و برای غافلگیری و شنیدن جیغ شادی فرد مورد نظر بادکنک ها بهترین ایده هستند. یک ایده ی بهتر که هم غافلگیری به همراه دارد و هم خاطره انگیزی آویزان نمودن عکس های همسر، نامزد و یا مخاطب خاص شما از بادکنک هایی با تنوع بسیار می باشد. حتی می توانید از این بادکنک ها نامه های عاشقانه و یا پازل گونه خود را آویزان کنید.

۱۵- پخت غذای مورد علاقه

و غذاها یکی از محبوب های هر فردی می باشد. قطعا در طول مدت آشنایی خودتان با همسر و یا فرد مورد علاقه ی خود در مورد علایق شخصی او آشنایی یافته اید. اگر هم این گونه نیست می توانید از طریق فضای مجازی و یا کمک گرفت از دوستان او به سلیقه او پی برید. و به این وسیله وقتی همسرتان از سر کار به منزل می آید با یک میز شام شیک و عاشقانه و مورد علاقه ی خود روبرو می شود.

طراحی چهره همسر، نامزد و یا مخاطب خاص یکی دیگر از ایده های جالب سورپرایز تولد عاشقانه و احساسی است. در زندگی همه ی ما و یا حداقل بیشتر ما فرد مهم و محبوبی وجود دارد که با باقی افراد دور و برمان فرق می کند، همسر شریک زندگی شما، نامزد همسفر تازه به راه شما، و مخاطب خاص و یا معشوق شما که صاحبان و مالکان قلب شما هستند.

برای اثبات این احساسات و مکنونات قلبی گاهی خود را به آب و آتش می زنید و آخر هم آن قدری که باید نتیجه نمی گیرید. برای این منظور باید کاردان باشید و بهترین زمان استفاده از جملات احساسی، روز تولد مخاطب شما می باشد و این خود راهکاری دیگر برای سورپرایز تولد عاشقانه خواهد بود.

سورپرایز کردن زن و شوهر در روز تولدش

یک مرکز خرید را انتخاب کنید که اغلب اوقات به آنجا می روید و یک کارت تولد برای هر صاحب فروشگاه انتخاب کنید تا وقتی که همسرتان را برای خرید در هر فروشگاه وارد می کنید، به شما تبریک بگویند. این ایده یکی از جالب ترین چیزهایی است که همسر شما را متعجب خواهد کرد.

·         تصویر مورد علاقه او را بر روی کیک حک کنید

یک عکس از شخصیت، محل، و یا هر چیز دیگری مورد علاقه او را که تحسینش می کند بر روی کیک تولد او حک کنید. همسر شما هرگز این کیک تولد را فراموش نخواهد کرد. یکی از ایده های جالب نوشتن یادداشت های مختلف در ورق است.

شما می توانید ده تا پانزده یادداشت با پیام های مختلف و زیبا داشته باشید و آنها را در کیف پول، داشبورد ماشین، جیب لباس ها، جعبه های لوازم آرایشی و یا مکان هایی که بیشتر وقتش را در ان می گذراند بگذارید. مانند میز، آشپزخانه، پنهان کردن در لابه لای لوازم ارایش و غیره. روی بالبینگ چهره نیز در کنار کیک تولد ایده بسیار جذابی است.

·         عکس پدرش یا مادرش را به او بدهید

زنان پس از ازدواج به ویژه به پدر و مادر خود نزدیک هستند و هدیه ای بهتر از پرتره والدین او وجود ندارد.

·         از شبکه های اجتماعی استفاده کنید

اگر از عشق تان از شما دور است، یک عکس تولدت خوب برای او ارسال کنید، یک تبریک عاشقانه برای او در شبکه های اجتماعی انتخاب کنید. خانم ها مثل این رفتار اجتماعی هستند.

·         او را به مکانهایی که دوست دارید ببرید

آیا همسر شما مایل به رفتن به یک مکان خاص است؟

شاید یک رستوران، یک شهر است که هرگز نرفته است، یا مسافرانی که همیشه از آن دیدن کرده اند.

پارک، گالری هنری، موزه، باغ، جنگل و دریا، ایده های خوب برای یک روز خوب با همسر شما است و روز تولد بهترین فرصت برای انجام خواسته های او است.

·         یک فیلم به یاد ماندنی بگیرید

با دوستان و بستگان تماس بگیرید و کلیپ های ویدئویی را از خاطرات همسر خود بگیرید.

با این کلیپ ها یک فیلم بسازید و برای همسر خود پخشش کنید.

·         روز تولد خود را در رادیو بگویید

اگر همسرتان طرفدار یک برنامه رادیویی خاص است و او هر روز به برنامه گوش می دهد، به او در روز تولدش تبریک گفته و از آهنگ مورد علاقه او را درخواست کنید.

·         یک دیوار از حافظه ایجاد کنید

یکی از ساده ترین راه های سورپرایز کردن زن و شوهر در روز تولدش در روز تولد او ایجاد دیوار خاطرات است. عکس های خاطره انگیز از دوران کودکی، ازدواج، فارغ التحصیلی و عکس های خانوادگی با خواهر و برادران او را بر روی دیوار قرار داده یا می توانید از طناب استفاده کنید و عکس ها را بر روی آن آویزان کنید.

·         برخی از جواهرات خاص را به او بدهید

اکثر زنان علاقه زیادی به جواهرات دارند. اطمینان حاصل کنید که همسرتان بیشتر چه جواهراتی دوست دارد: گوشواره، حلقه، دستبند یا سینه ریز. سپس، خلاقیت ایجاد کرده و یک نوشته از تولد یا یک پیام ویژه روی طلا حک کنید و آن را به او بدهید.

·         با سبک کلاسیک همسر خود را شگفت زده کنید

شما می توانید از روش های کلاسیک استفاده کنید: یک کیک تولد، یک لامپ خاموش خانه، چند شمع زیبا و یک تولد مبارک دانلود کنید، همه چیزهایی که لازم دارید. به دلایل مختلف ممکن است قادر به صرف هزینه زیاد با او نباشید. ما چند بلیط برای سینما، تئاتر، کنسرت یا استخر ارائه می دهیم و بهترین دوستان خود را برای صرف روز خوب، روز به یاد ماندنی دعوت می کنیم. اگر شما به دنبال یک ایده پر هزینه و خلاق هستید، او و دوستانش را به یک رستوران دعوت کنید و از کارکنان رستوران بخواهید که او را با سورپرایز خاصی مواجه کنند.

عناوین این مقاله مخفی کردن عناوین
دکمه بازگشت به بالا