سلامت و تندرستیمعرفی کسب و کار

نحوه درمان ریزش مو با Hair Filler چگونه است؟

فیلر مو (Hair Filler) چیست و چقدر هزینه دارد ؟

شاید شما هم ازجمله افرادی هستید که به‌تازگی متوجه ریزش جزئی موها در بخش‌های جلوی سر، کناره‌ها یا وسط سر شده‌اید و دوست دارید قبل از اینکه سطح ریزش گسترده‌تر شود آن را برطرف کنید. در چنین مواردی استفاده از داروهای دائمی درمان ریزش مو یا کاشت مو نمی‌تواند راهکار مناسبی باشد؛ چراکه سطح ریزش آن‌قدر گسترده نیست که نیاز به صرف هزینه زیادی برای درمان آن وجود داشته باشد و می‌توان به سراغ راهکارهای درمانی موثرتر و ارزان‌تری مانند هیر فیلر یا فیلر مو مورد تایید سازمان غذا و دارو ایران رفت.

استفاده مداوم از سشوار و اتوی مو، رنگ کردن موها یا آلودگی‌های موجود در محیط از عواملی هستند که می‌توانند به موهای شما آسیب بزنند و باعث نازک شدن و در نهایت ریزش آن‌ها بشوند. در بعضی افراد سطح ریزش بسیار گسترده‌تر است و می‌تواند منجر به طاسی‌های جزئی یا کلی بشود؛ اما در مواردی این ریزش باعث کاهش تراکم موها و کم‌پشت شدن آن‌ها خواهد شد. در چنین مواردی استفاده از فیلر مو یا Hair Filler بهترین راهکار درمان ریزش موها خواهد بود. در این مطلب در خصوص پرکننده‌های مو و ویژگی‌های آن‌ها توضیحاتی را ارائه می‌دهیم.

هیر فیلر (Hair Filler) یا فیلر مو چیست؟

عوامل مختلف مانند سیگار کشیدن، رژیم غذایی نامناسب، استرس و استفاده مداوم از محصولات شیمیایی یا حالت‌دهنده‌های حرارتی مو می‌توانند باعث نازک شدن موها و ریزش آن‌ها شوند. فیلر مو یک پزشک ۲۴ ساعته است که بر روی رشد مجدد موها و تقویت آن‌ها کار می‌کند تا قسمت‌های خالی سر را کاملا پر کرده و با افزایش ضخامت موها چهره شما را جذاب‌تر و جوان‌تر از قبل کند.

پرکننده مو یک ماده ژل مانند است که همه مواد مغذی موردنیاز برای رشد مجدد موها شامل بیومیمتیک، هیالورونیک اسید، انواع ویتامین‌ها، آنزیم‌ها و مواد معدنی را دارد. این مواد به تقویت ریشه موها کمک می‌کنند و باعث درمان ریزش مو با الگوهای زنانه و مردانه و حتی ریزش موی ژنتیکی خواهند شد. فیلر مو برای افرادی که موهای نازک و کم‌پشتی دارند و مایل به داشتن موهای پرپشت‌تر و زیباتر هستند کاربرد دارد. این روش درمانی یک لایه محافظ در اطراف فولیکول‌های مو ایجاد می‌کند تا از آن‌ها در برابر عوامل خطرناکی مانند استرس، نور خورشید و آلودگی‌های محیطی به‌خوبی محافظت شود.

فیلر مو یک ماده تزریقی است که با تکنیک میکرو تزریق به زیر پوست سر تزریق می‌شود و بعد از نفوذ در ریشه موها باعث تقویت فولیکول‌های مو و رشد مجدد موها خواهد شد. درواقع هیالورونیک اسید موجود در ترکیبات این ماده موها را هیدراته می‌کند و با تحریک فیبروبلاست‌ها باعث تولید کلاژن جدید خواهد شد. به‌علاوه این مواد باعث بهبود گردش خون در پوست سر می‌شوند و ضمن حفظ خاصیت ارتجاعی و جوان‌سازی این ناحیه به عملکرد بهتر فولیکول‌ها نیز کمک می‌کنند. این مواد نه‌تنها باعث رشد مجدد موها می‌شوند بلکه راهکاری برای جلوگیری از گسترش ریزش و توقف آن نیز خواهند بود.

چرا از فیلر مو استفاده کنیم؟

فیلر مو می‌تواند در سه فاز کلی مشکلات موها را حل کند؛ با برطرف شدن این مشکلات اعتمادبه‌نفس افراد بالاتر خواهد رفت و زیبایی چهره آن‌ها دوچندان خواهد شد.

·         تقویت ریشه موها و مراقبت از آن

ممکن است به دلایلی همچون افزایش سن یا تغییرات هورمونی بافت مو کمرنگ شود و موها نازک‌تر از چیزی که هست به نظر برسند. استفاده از فیلر مو به دلیل وجود ترکیبات مغذی فراوان به بازسازی موهای شما کمک کرده و آن‌ها را از داخل تقویت می‌کند. این موضوع باعث می‌شود که موها پرتر از قبل به نظر برسند و تاثیر زیادی در جذابیت چهره شما می‌گذارد. به‌علاوه این ماده موها را کاملا تقویت می‌کند و با مهار رادیکال‌های آزاد باعث افزایش مقاومت موها در برابر عوامل مضر و آسیب‌زننده مانند نور خورشید و آلودگی‌های محیطی می‌شود.

·         رشد مجدد موها

استفاده از فیلر مو باعث می‌شود که نواحی خالی شده دوباره پر شوند؛ درواقع مواد مغذی موجود در آن ریشه موهای این قسمت‌ها را کاملا تقویت می‌کند تا موهای تازه دوباره رخ نشان دهند. این موضوع باعث طبیعی شدن دوباره خط رویش مو خواهد شد و اجازه نمی‌دهد که موهای قسمت‌های مختلف سر به‌صورت غیریکنواخت و نامتقارن رشد کنند.

·         جلوگیری از ریزش مجدد و دوام نتایج

فیلر مو تنها در زمان تزریق بر روی موها تاثیر نمی‌گذارد؛ بعد از تکمیل دوره درمان مواد مغذی آن برای مدتی طولانی در ریشه موها باقی خواهد ماند و باعث تقویت آن‌ها می‌شود. با توجه به این موضوع خیال شما از بابت داشتن موهایی همیشگی و جذاب کاملا راحت است و دیگر نیازی نیست نگران ریزش مجدد موها باشید.

نحوه درمان ریزش مو با Hair Filler

بعد از خرید هیر فیلر دکتر سی وای جی و تزریق فیلر مو به پوست سر مواد فعال تقویت‌کننده ریشه‌ها به تدریج در پوست سر منتشر می‌شوند و به ریشه‌ها می‌رسند. این مواد به‌صورت ۲۴ ساعته ترکیبات مغذی موردنیاز فولیکول‌های مو را تامین می‌کنند و بعد از هر بار تزریق تا ۲ هفته دوام دارند. تزریق فیلر به زیر پوست در طولانی‌مدت باعث بهبود شرایط ریشه موها شده و از آسیب رسیدن به فولیکول‌های مو جلوگیری می‌کنند. این مواد علت اصلی ریزش مو در مردان و زنان که درواقع همان ضعف ریشه‌ها و نازکی یا شکنندگی موهاست را هدف قرار می‌دهند تا افراد در زمانی کوتاه رشد بهتر موها را تجربه کنند.

فیلر مو حاوی ۷ ترکیب اصلی برای تقویت موهاست که در ادامه در خصوص خواص هریک از آن‌ها توضیحاتی را ارائه می‌دهیم.

 • هیالورونیک اسید : این ماده فولیکول‌های مو را هیدراته می‌کند و با حفظ رطوبت آن‌ها مانع از شکنندگی موها در زمان شانه زدن یا ماساژ دادن خواهد شد. همچنین فیبروبلاست‌ها را تحریک می‌کند تا شما صاحب موهایی نرم و ابریشمین شوید.
 • اولیگو پپتید 54 (Oligo Peptid 54) : این ماده ریزش موها را متوقف می‌کند و عواملی که باعث ایجاد آن می‌شوند را هدف قرار می‌دهد. با وجود این ترکیب در فیلر مو دیگر موها نازک و شکننده نمی‌شوند و از بین رفتن عوامل ایجادکننده ریزش باعث کاهش سرعت کم‌پشتی موها و حتی اتمام کابوس تلخ از دست دادن موها خواهد شد.
 • دکا پپتید 10 (Deca Peptid 10) : این ماده پوست سر و ریشه مو را تغذیه می‌کند؛ به این ترتیب از خشکی پوست سر جلوگیری خواهد شد. به‌علاوه حفظ خاصیت ارتجاعی پوست سر رشد موها را بهبود می‌دهد و حالت دادن به موها را نیز راحت‌تر می‌کند.
 • دکا پپتید 18 (Deca Peptid 18) : این ماده پوست سر را برای تولید سلول‌های فولیکولی تحریک می‌کند. این موضوع باعث افزایش ضخامت موهای نازک شده خواهد شد و دلیلی بر رشد موهای جدید در نواحی خالی شده هم هست.
 • اکتا پپتید 2 (Octa Peptid 2) : این ماده از سلول‌های مو در برابر استرس، اشعه مضر UV و سایر عوامل خارجی که به فولیکول‌های مو آسیب می‌رسانند محافظت خواهد کرد. درواقع این ماده یک لایه محافظ اطراف ساقه ایجاد می‌کند تا در صورت استفاده از وسایل حرارتی حالت‌دهنده مو یا دیگر عوامل شیمیایی آسیب کمتری ببیند.
 • اکتا پپتید 11 (Octa Pepetid 11) : این ماده ریشه‌های مو را برای تولید کلاژن جدید تحریک می‌کند؛ به این ترتیب نرمی و لطافت موها افزایش پیدا خواهد. همچنین افزایش کلاژن در موها باعث ضخیم‌تر شدن موها می‌شود و به رشد مجدد موهای ازدست‌رفته نیز کمک می‌کند.
 • اولیگو پپتید 71 (Oligo Peptid 71) : این ماده از رنگ‌دانه‌های مو محافظت می‌کند و مانع از سفید شدن زودرس آن‌ها خواهد شد. به همین دلیل هم هست که استفاده از فیلرهای مو می‌توان جوانی را به شما هدیه دهد. البته این ماده در کنار الیگو پپتید ۵۴ از ریزش موها هم جلوگیری می‌کند.

چه کسانی می‌توانند از فیلر مو استفاده کنند؟

نامزدهای ایده آل برای استفاده از فیلر مو خانم‌ها و آقایانی هستند که موهای ضعیف، نازک و شکننده‌ای دارند. این افراد ممکن است از نوعی آلوپسی به عنوان مثال آلوپسی آندروژنیک رنج ببرند و دوست داشته باشند که با صرف هزینه‌ای بسیار از کمتر از هزینه کاشت مو و در زمانی کوتاه‌تر به نتایج دلخواه خود برسند.

ازآنجایی‌که بیشتر روش‌های کاشت مو برای خانم‌ها مناسب نیست، آن‌ها استفاده از فیلر مو را ترجیح می‌دهند؛ چراکه در این روش درمانی محدودیتی از نظر الگوی ریزش مو وجود ندارد و افراد مختلف می‌توانند از آن به عنوان راهکار درمانی مطمئن استفاده کنند. البته توجه داشته باشید که این روش برای درمان طاسی‌های گسترده یا رشد مجدد موها در نواحی سوختگی یا آسیب‌دیدگی مناسب نیست و تنها برای تقویت فولیکول‌های ضعیف شده و رشد مجدد موها در نواحی که خط رویش کمی عقب رفته یا خالی شده است استفاده می‌شود.

علاوه بر این فیلر مو برای افرادی که موهای خود را کاشته‌اند و قصد دارند با رساندن مواد مغذی مناسب به فولیکول‌های تازه کاشته شده آن‌ها را تقویت و به رشدشان کمک کنند هم مناسب خواهد بود. مواد معدنی موجود در فیلر باعث شرایط فولیکول‌های تازه می‌شود و سرعت رشد آن‌ها را بهبود می‌بخشد. همچنین می‌تواند بر روی نتایج کاشت مو نیز تاثیر بگذارد و احتمال شکست آن را کاهش دهد. به‌طورکلی این روش برای افراد زیر مناسب است.

 • افرادی که از تراکم موهای خود ناراضی هستند و دوست دارند موهای پرپشت‌تری داشته باشند.
 • افرادی که دچار ریزش‌های ناحیه‌ای در جلوی سر، شقیقه‌ها یا ناحیه وسط سر هستند.
 • کسانی که دوست دارند موهایشان سریع‌تر رشد کند.
 • افراد با موهای ضعیف و شکننده.
 • آقایان و خانم‌هایی که موهای آن‌ها به دلیل استفاده از رنگ موهای شیمیایی یا وسایل حرارتی حالت‌دهنده موها آسیب دیده است.
 • کسانی که کاشت مو انجام داده‌اند و قصد تقویت موها بعد از کاشت مو را دارند.
 • افرادی که در حال انجام درمان‌های اصلی ریزش مو هستند و دوست دارند اثرات آن‌ها را بیشتر کنند.
 • افراد مبتلا به آلوپسی آندروژنیک.
 • افرادی که موهای خود را به دلیل مشکلات هورمونی، کاهش وزن ناگهانی و استرس از دست داده‌اند.

مزایای درمان با فیلر مو

درمان با فیلر مو fda نتایجی طولانی‌مدت دارد و شما را برای زمان زیادی از شر ریزش موها راحت می‌کند. به‌علاوه با تقویت ریشه موها به رشد مجدد آن‌ها هم کمک می‌کند و باعث می‌شود که شما موهایی جذاب‌تر و زیباتر داشته باشید. علاوه بر این استفاده از این روش درمانی مزیت‌های دیگری هم دارد که در ادامه آن‌ها را بیان خواهیم کرد.

 • فیلر مو ضخامت و حجم موها را افزایش می‌دهد و نازکی و شکنندگی آن‌ها را درمان می‌کند.
 • افزایش ضخامت موها و تقویت ریشه‌ها و ساقه آن‌ها باعث بیشتر شدن مقاومت مو در برابر آلودگی، گردوغبار و نور خورشید خواهد شد.
 • مواد مغذی موجود در فیلر مو به تکثیر سلول‌های بنیادی پوست سر کمک می‌کند؛ درنتیجه بعد از استفاده تراکم موها بالاتر خواهد رفت و کیفیت موهای تازه نیز بیشتر از قبل است.
 • فیلر مو یک روش درمانی مطمئن برای ریزش موی ناحیه است و عوارض جانبی ندارد. استفاده از آن آسیبی به پوست سر نمی‌رساند و حتی باعث تقویت آن نیز خواهد شد.
 • اثرات درمان با فیلر مو طولانی‌مدت است و افراد تنها با چند جلسه درمانی به نتایج دلخواه خود خواهند رسید.
 • فیلر مو باعث رد موها را تسریع می‌کند و به همین دلیل درمان مناسبی برای خانم‌هایی که به موهای بلند علاقه دارند محسوب می‌شود.
 • فیلر مو به تقویت موهای خشک و آسیب‌دیده کمک می‌کند.
 • ژن‌های ایجادکننده ریزش مو تا حد زیادی با استفاده از فیلر مو از بین خواهند رفت.

چه کسانی نمی‌توانند از تزریق فیلر استفاده کنند؟

تزریق فیلر برای افرادی که از سلامت عمومی برخوردار هستند مشکلی ایجاد نمی‌کند؛ اما افرادی که در گروه‌های حساس قرار می‌گیرند باید احتیاط‌های لازم در این خصوص را رعایت کنند و حتی‌الامکان از انجام این کار خودداری کنند. منظور از گروه‌های حساس افرادی است که در یکی از دسته‌های زیر قرار می‌گیرند.

 • خانم‌های باردار
 • افراد مبتلا به بیماری‌های خود ایمنی
 • افراد دارای بیماری‌های پوستی فعال در ناحیه پوست سر
 • افراد دارای پوست سر حساس و ملتهب
 • افرادی که داروهای ضد انعقاد خون استفاده می‌کنند.

بهترین محل برای تزریق فیلر مو کجاست؟

تزریق فیلر مو یکی از روش‌های درمانی کم‌خطر برای ریزش موهاست و می‌تواند در زمانی کوتاه افراد را به نتایج دلخواهشان برساند؛ اما اگر در کلینیکی نامعتبر و توسط افراد نابلد انجام شود ممکن است خطراتی را برای افراد ایجاد کند. در کلینیک ما تزریق فیلر توسط بهترین متخصصان و حرفه‌ای‌ترین پزشکان انجام می‌شود. در این کلینیک بهترین برند فیلر موی موجود در بازار به کار می‌رود و شما می‌توانید با خیال راحت برای داشتن موهایی جذاب‌تر و پرپشت‌تر به این کلینیک مراجعه کنید.

تعداد جلسات موردنیاز برای درمان با فیلر مو

تعداد جلسات موردنیاز برای درمان با فیلر مو و دوز تزریق آن بستگی به شرایط فرد، نوع و کیفیت موهای فعلی و سطح ریزش موها دارد. به‌طور متوسط هر فرد معمولا به سه جلسه درمان نیاز دارد که فاصله جلسات با یکدیگر حدود ۱۵ روز است. البته در بعضی افراد ممکن است این جلسات تا ۲ یا حتی ۴ ماه طول بکشند تا فرد به تراکم دلخواه خود برسد. تحقیقات بالینی نشان داده‌اند که در بیشتر افراد بعد از ۸ هفته تراکم موها به‌طور واضحی افزایش پیدا کرده و ضخامت آن‌ها نیز در مقایسه با وضعیت قبل از درمان افزایش محسوسی داشته است.

بعد از تزریق فیلر مو چه باید کرد؟

بعد از تزریق فیلر مو مراقبت‌های زیر را انجام دهید تا هیچ عارضه‌ای برای شما پیش نیاید و بتوانید بدون هیچ مشکلی به فعالیت‌های خود بپردازید. درنهایت با تکمیل جلسات درمانی موهای پرپشت و جذاب چیزی است که برای شما باقی خواهد ماند.

 • حتی‌الامکان از خانه خارج نشوید و اگر مجبور به این کار هستید موهای خود را در برابر نور مستقیم خورشید بپوشانید.
 • ۲۴ ساعت بعد از تزریق موهایتان را نشویید و حمام نکنید.
 • از پوشیدن کلاه یا محکم بستن روسری خودداری کنید.
 • با اجازه پزشک از وسایلی مانند سشوار، اتو مو یا دیگر ابزارهای حالت‌دهنده مو استفاده کنید.
 • تا زمان تکمیل درمان رنگ کردن موها را به تعویق بیندازید.
 • برای توزیع یکنواخت فیلر در قسمت‌های مختلف پوست سر را خیلی آرام ماساژ دهید.
 • برای افزایش قدرت تقویت‌کنندگی از محلول پلو باوم استفاده کنید (در خصوص استفاده از این محلول حتما با پزشک مشورت کنید.)

آیا امکان تزریق فیلر مو در خانه وجود دارد ؟

تعیین دوز موردنیاز برای تزریق فیلر بر عهده پزشک متخصص است و او باید مطمئن شود که این روش درمانی برای فرد مناسب است. علاوه بر این تزریق فیلر مو کاری کاملا تخصصی است و باید حتما در یک کلینیک معتبر و توسط پزشک ماهر انجام شود. نکته مهم اینکه برای تزریق فیلر به بخش‌های مختلف پوست سر از روش میکرواینجکشن استفاده می‌شود که روشی تخصصی است. سوزن مورداستفاده در این روش ضخامت بسیار کمی دارد و نباید به اعصاب موجود در پوست سر برخورد کند. به همین دلیل مهارت پزشک در انتخاب محل تزریق و نحوه انجام تزریق بسیار اهمیت دارد.

هزینه تزریق فیلر مو چقدر است ؟

تعیین هزینه تزریق به برند فیلر مو و میزان دوز موردنیاز بستگی دارد؛ به همین دلیل نمی‌توان به‌طورقطع مقدار آن را تعیین کرد. علاوه بر این ممکن است برخی شرایط فردی متقاضی نیز بر روی هزینه کار تاثیرگذار باشد. درهرحال لازم است که قبل از هر چیز با یک پزشک متخصص مشورت کنید و بعد از اطمینان از اینکه این روش برای شما مناسب است در خصوص هزینه‌های آن فکر کنید. البته که بعد از دیدن نتایج متوجه می‌شوید که پرداخت هزینه برای این روش درمانی کاملا به‌صرفه است.

هر جلسه تزریق Hair Filler در حال حاضر (پاییز ۱۴۰۰) بین ۲/۰۰۰/۰۰۰ تا ۲/۲۰۰/۰۰۰ تومان هزینه دارد.

نکاتی در رابطه با پرکننده مو یا هیر فیلر

موی سر پر و سالم نشانه جوانی، نشاط و جذابیت است. ریزش مو در زنان و مردان اغلب تأثیر عمده ای در عزت نفس و اعتماد به نفس دارد. در حقیقت، کم پشتی مو در زنان و طاسی در مردان می تواند احساس شرم و خجالت را ایجاد کرده و بر زندگی اجتماعی فرد مورد نظر تأثیر منفی بگذارد. خوشبختانه، مجموعه ما یک روش انقلابی برای مقابله با مشکلات ریزش مو استفاده می کند: فیلرمو – درمانی که باعث می شود موهای شما بعد از تقریباً 4 جلسه درمانی کاملاً پرتر به نظر برسد.

برای کسانی که نوع شدید تری از ریزش مو، آلوپسی یا کم پشتی دارند، درمان با فیلرهای مو می تواند نتیجه بخش باشد. فیلرمو یک ماده تزریقی است که بر اساس فرمول اختراع شده. فیلرمو می تواند به کاهش ریزش مو کمک کرده و در درمان رشد مجدد مو موثر باشد. این محصول نتیجه 13 سال تحقیق و توسعه توسط Caregen است و با موفقیت در سال 2016 به بازار عرضه شد. دارای تاییدیه CE 2265 است.

این روش درمانی با پپتید-هیالورونیک اسید در بسیاری از موارد روند معکوس شدن ریزش مو را تضمین می کند و همزمان پوست سر و فولیکول های مو را احیا می کند تا رشد مجدد مو تحریک شود. فرمول پپتیدهای ثبت شده و اسید هیالورونیک باعث تقویت موهای موجود در فولیکول های مو می شود و طبق تحقیقات بالینی منجر به موهای ضخیم و ضخیم تر می شود.

ساختار تشکیل دهنده پرکننده مو یا هیر فیلر

Deca peptide 18 تشکیل یک لایه جدید از سلولهای فولیکولی می شود.

0.7٪ شبکه اسید هیالورونیک (فرآیند ابتکاری تولید – حفظ کیفیت هیالورونیک اسید) فولیکول های مو را به شدت مرطوب می کند ، فیبروبلاست ها را تحریک می کند و به عنوان محافظت در برابر آنتی اکسیدان ها عمل می کند.

Oligo peptide 54 ریزش مو را متوقف می کند، و مرحله آناژنیک رشد مو را طولانی می کند.

Deca peptide 10 پوست سر و ریشه مو را تغذیه می کند.

Octa peptide 2 از سلولهای مو در برابر استرس ، اشعه ماورا بنفش مضر و سایر عوامل مضر خارجی که باعث آپوپتوز سلول فولیکولی مو می شود ، محافظت می کند.

Octa peptide 11 تولید کلاژن جدید را تحریک می کند.

Oligo peptide 71 رنگ مو را سرکوب می کند

این روش درمانی پرکننده مو برای چه کسی در نظر گرفته شده است؟

ریزش مو در مردان بیشتر از زنان است. دیر یا زود، بیش از 70 درصد مردان و 40 درصد زنان باید با کم پشتی مو، آلوپسی یا طاسی مقابله کنند. با افزایش سن، موهای ما شروع به از دست دادن تراکم و قدرت خود می کنند. ریزش مو همچنین می تواند پس از بارداری، یائسگی یا در نتیجه استرس رخ دهد. درمان پر کننده مو شما را قادر می سازد تا به طور فعال با ریزش مو (زودرس) مبارزه کنید. صرف نظر از اینکه شما از نوع خفیف یا شدید ریزش مو رنج می برید، این روش درمانی نوآورانه واقعاً راه حل انتخابی مناسبی است.

چگونه فیلر مو کار می کند؟

 • برای رشد مجدد مو، تنظیم میزان بین عملکرد ژن ها و پروتئین هایی که برای رشد مو ضروری هستند و تنظیم بی نظیر بین عملکرد ژن ها و پروتئین هایی که در ریزش مو نقش دارند، ضروری است.
 • پر کننده مو حاوی 7 پپتید ثبت شده است. هر پپتیدی با آزمایشات مختلف آزمایشگاهی انجام شده توسط Caregen، اثر خود را در روند رشد مجدد و ریزش مو نشان داده است.
 • فیلرمو باعث گردش خون در پوست سر می شود و به فولیکول ها کمک می کند تا احیا شوند و باعث رشد مجدد موها شوند.
 • این فن آوری با انتشار و نفوذ مداوم و تنظیم این مواد فعال در پوست، اثر 7 پپتید را به مدت دو هفته افزایش می دهد.

نتایج درمان

اولین جلسه درمان فیلرمو بلافاصله روند ریزش مو را متوقف می کند. جلسات بعدی باعث تحریک گردش خون و احیای قابل توجه فولیکول های مو می شود و رشد مو را تسریع می کند. مطالعات آزمایشگاهی نشان داده است که پپتید درمانی که در درمان Hair Filler استفاده می شود، سلول های مو و فولیکول های مو را احیا می کند و همزمان گردش خون و آبرسانی پوست سر را تحریک می کند. در مطالعات بالینی در مورد اثربخشی فیلرمو، متوسط افزایش تراکم مو 22٪ و متوسط افزایش ضخامت مو 26٪ در بیمارانی مشاهده شد که هر 2 هفته یک جلسه به مدت 8 هفته انجام دادند ( 4 جلسه) یک درمان کامل با Hair Filler می تواند روند ریزش مو را تقریباً تا یک سال مهار کند.

دکمه بازگشت به بالا