عمومیمعرفی کسب و کار

نکاتی مهم در خرید کت و شلوار برای آقایان شیک پوش

نکات و ترفندهای مهم برای انتخاب و خرید کت و شلوار مردانه در سایز مختلف

اگر شما می خواهید که تاثیر گذاری بسیاری داشته باشید، باید بدانید که چطور با خرید عمده پوشاک مردانه از شرکت‌های تولیدی می توانید خوب به نظر برسید، یک لباس مناسب، علامت نهایی یک آقا و بهترین راه برای پوشیدن لباس است، از یک طراح بسیار گران قیمت، تا لباس های بسیار مقرون به صرفه، هر شخصی اگر به درستی یک لباس مناسب را بپوشد، می تواند خوب به نظر برسد، هیچ چیز مثل یک دست کت و شلوار مناسب نیست – و یک بخش مهم از مد مردانه است که همه باید با آن آشنا باشند.

13 قانون برای پوشیدن کت و شلوار که هر مردی هنگام خرید باید بداند

1.رنگ های محافظه کارانه یا همان تیره را امتحان کنید:

کت و شلوارهای رنگ روشن و یا کت و شلوار با طرح به نظر ارزان می رسند و موادی که از آن ها ساخته شده اند را برجسته می کنند، به خصوص اگر با بودجه کم خرید کنید، بهترین انتخاب برای یک لباس خوب، رنگ های محافظه کارانه است – سیاه، خاکستری یا سرمه ای، با این رنگ های محافظه کارانه، اگر کیفیت مواد لباستان خوب نباشد هم مشخص نمی شود، کت و شلوار شما توجه زیادی را به خود جلب نمی کند.

2.برای متناسب بودن کت حتما از شانه ها اندازه گیری کنید:

همیشه  قبل از خرید عمده کت و شلوار مردانه با تنوع رنگ به این موضوع توجه کنید که آیا شانه های کت کاملاً با بدن شما متناسب است یا خیر.اپل شانه کتی که شما خرید می کنید باید درست، جایی که شانه شما به پایان می رسد باشند و نه یک سانتیمتر خارج تر از آن، این یک ویژگی بسیار مهم است که می تواندکل ظاهر شما را تغییر دهد.

3.بلندی کت را به درستی بررسی کنید:

این را همیشه به یاد داشته باشید که طول کت شما باید به اندازه کافی بلند باشد تا زیپ شلوار و نیز پشت شما را بپوشاند، یک کتی که خیلی بلند و یا خیلی کوتاه است می تواند کل لباس را خراب کند و مهم نیست چقدر پول بابت آن پرداخت کرده اید .

4.بدانید چگونه دکمه را ببندید:

دکمه های کت از یک قاعده خاص که هرگز نباید شکسته شود ، پیروی می شوند، در یک کت دو دکمه، تنها یکی وجود دارد. به طور مشابه، در یک کت سه دکمه، تنها یک دکمه میانی باید بسته شود، هم چنین یک آقا مجبور است هر بار که می نشیند دکمه های کتش را باز کند و دوباره آن را ببندد. خرید عمده پوشاک مردانه از شرکت‌های تولیدی معتبر به شما این امکان را می دهد که محصولی با کیفیت تهیه کنید و بطور مثال دکمه های کت شما هنگام باز و بسته کردن شل نشود.

5.گاهی به دنبال یک جلیقه باشید:

جلیقه هم با کت و هم بدون کت خوب به نظر می رسد، پس انتخاب خوبی است، هم چنین شما نباید وقتی یک جلیقه را از داخل به تن می کنید، دکمه های کت خود را ببندید.

6.پیراهن خود را با دقت انتخاب کنید:

این تنها کت نیست که بیش از همه چیز مهم است، بلکه پیراهن هم همینطور است، پیراهنی که با عجله انتخاب شود، می تواند کل ظاهر یک کت شلوار گران قیمت و زیبا را خراب کند، پیراهن هایی را بخرید که رسمی و غیر پنبه ای هستند؛ همچنین پیراهنتان را ب بخار تمیز کنید تا آن ها را زیبا و راحت نگه دارد.

7.تناسب شلوار خود را درست انتخاب کنید:

شلوارتان هم باید متناسب با شما باشد، این بسیار مهم است که اگر می خواهید کت و شلوارتان ظاهر خوبی داشته باشد، شلوار شما لازم است که بیش از حد سفت نباشد که ناراحتی در زمان نشستن یا راه رفتن داشته باشید؛ آن ها نباید بیش از حد گشاد باشند، شلوار باید به اندازه ای بلند باشد تا جوراب ها را کمی نشان دهد – اما تنها زمانی که نشسته اید و نه وقتی که ایستاده اید.

8.از انتخاب کرواتتان مطمئن شوید:

یک کروات، اگر چه کوتاه تر از یک کت و شلوار است، اما بخش مهمی از لباس است، سبک های زیادی برای انتخابش وجود دارد و آن را باید بنا به سبک شخصی خود انتخاب کنید، قاعده کلی گره زدن کروات این است:برای یک سر بزرگ، یک گره ویندسور و برای یک سر کمی کوچک تر، یک گره نیم ویندسور!

پیش از این هم در دنیای مد نمناک گفتیم یک کراوات مناسب باید به گونه ای گره خورده شود که قسمت بالای آن به یقه پیراهن بسته شود و ته آن به سختی به پایین کمر شلوار شما برسد، طراحی کراوات باید به پیراهن و کت شما بستگی داشته باشد، اما همیشه بهترین گزینه برای انتخاب یک رنگ تیره و یکدست است که با کت مطابقت داشته باشد.

9.کفش های خود را با کمربند تان ست کنید:

این یک قانون ساده است که همه به یاد ندارند تا از آن پیروی کنند:همیشه باید کمربند و کفش های شما باهم مطابقت داشته باشند، کمربندهای سیاه با کفش های سیاه و کمربندهای قهوه ای با کفش های قهوه ای.

10.لوازم جانبی:

در انتخاب کت و شلوار انتخاب درست لوازم جانبی نیز مهم است، این شامل یک ساعت خوب, یک کمربند و کراوات, کیف مربع, یک سنجاق کراواتی اختیاری, یک جفت کفش و جوراب های تمیز و روشن است، هر چیزی که شما با آن آشنا هستید باید با لباسی که می پوشید کاملاً سازگار باشد, اما اگر یک ساعت رنگارنگ را با کت و شلوار رسمی بپوشید, کل لباس را مضحک و ناسازگار خواهد کرد، یک ساعت خوب و گران قیمت (اگر استطاعت خرید آن ها را داشته باشید) و یک جفت دستبند, اگر درست خریده شوند, می توانند تقریباً با هر کت و شلواری پوشیده شوند و با هم سازگار شوند، اگر شما یک سنجاق کروات و یا ساعت خانوادگی دارید که کلاسیک و رسمی است, پوشیدن آن ها سبک شخصی شما را به نمایش می گذارد و به آن آسیب نمی رساند.

11.بیرون زدن سرآستین:

تقارن پیراهن و کت باید طوری باشد که کمی سرآستین شما را نشان دهد, فقط کافی است که به دیگران نگاه کنید، نشان دادن سرآستین به این معنی است که کتتان خیلی تنگ یا خیلی گشاد است و نشانه های خوبی از یک کت مناسب نیست. آستین کت نباید خیلی بلند باشد . اندازه آستین برای کت باید به گونه ای باشد که آستین پیراهن شما یک سانتی متر از زیر آستین کت بیرون باشد.

12.به کفش هایتان توجه کنید:

در نهایت, این کفش شماست که کمی ارزش توجه را دارد، به همان اندازه که ممکن است پیش پا افتاده به نظر برسند, اما کفش های شما واقعاً دارای یک عنصر اصلی هستند که چطور در یک کت و شلوار خوب ظاهر می شوند، کفشی که با لباس خود می پوشید باید تمیز باشد, که هر روز چند دقیقه طول می کشد اما ارزش تلاش را دارد، اگر بیرون باران می بارد, باید قبل از یک جلسه مهم به کفش خود توجه کنید چون حتی کوچک ترین لکه کثیفی روی کفش شما کافی است که جذابیت تان را خراب کند.

13.زیر پیراهنی:

اگر شما عرق می کنید و به پوشیدن یک لایه اضافی زیر پیراهن خود نیاز دارید تا شما را در زمستان گرم نگه دارد، یک پیراهن یقه کوتاه با یک رنگ روشن را انتخاب کنید و مطمئن شوید که کاملاً پنهان است، شما باید مراقب باشید تا چیزی اضافی از لباستان بیرون بزد که ظاهر شما را به هم بریزد .

نکاتی که در خرید کت و شلوار باید به آن دقت کنید :

 • برای مهمانی ها و مجالس رسمی کت هایی که دکمه های کمتری دارند مناسب تر هستند.
 • کت های دو دکمه برای افراد با قد متوسط یا کوتاه و کت های سه دکمه برای قدبلند ها مناسب ترند.
 • کت هایی را که دارای دو چاک در قسمت پشت هستند برای افراد چاق مناسبند زیرا آنها را لاغر تر نشان می دهند.
 • کت و شلوارهای با رنگ های تیره و پارچه ساده برای مهمانی رسمی و برای محل کار مناسبند.
 • در ابتدای این بخش از دنیای مد نمناک توضیح دادیم که در خرید کت دقت کنید قسمت سرشانه باید کاملا مناسب با اندازه و سایز عرض شانه های شما باشد.
 • شلوارهای خیلی گشاد و بلند از زیبایی کت و شلوار می کاهد .
 • برای مراسم رسمی پوشیدن کت و شلوارهایی که رنگ آن ها متفاوت است ، اشتباه است.
 • کت و شلوارهایی با رنگ متفاوت برای افراد کوتاه قد مناسب نیست .
 • موقع خرید دقت داشته باشید که کت جدید با پیراهن های شما سازگاری داشته باشد.
 • از خرید کردن هنگام غروب آفتاب خودداری کنید زیرا خرید کردن هنگام غروب آفتاب باعث می شود رنگ برخی از لباس ها را اشتباه تشخیص دهید.
 • از خرید عجولانه بپرهیزید زیرا ممکن است پس از خرید از انتخاب خود پشیمان شوید پس هنگام خرید صبر و حوصله داشته باشید.
 • تنها توجه به مارک و برند و قیمت کت و شلوار ملاک مناسبی برای انتخاب کت و شلوار نیست بین کت ها و شلوارهای ارزان قیمت تر هم نمونه هایی وجود دارد که جنس خوب و دوخت و مدل مناسب داشته باشد.

برای خرید عمده کت و شلوار و ارتباط با مدیریت تماس بگیری یا در تلگرام،واتس آپ پیام بدید. 09127269781

دکمه بازگشت به بالا