عمومیمعرفی کسب و کار

معرفی بهترین وکیل مواد مخدر در کرج گروه وکلای دادکوشا

نمونه لایحه وکیل مواد مخدر کرج

لایحه مواد مخدر یکی از لوایح بسیار مهم است و زمانی که فردی به اتهام حمل مواد مخدر دستگیر می‌شود، در مرحله اول خود او شخصا یا در صورت داشتن وکیل ، وکیلش برای اثبات بی گناهی اش یک نمونه لایحه دفاعیه کیفری مواد مخدر تنظیم می‌کند و ضمن ذکر تمام مواردی که رخ داده است با ارائه تمام مدارک و دلایل اثبات بی گناهی خود و در صورت داشتن شاهد با معرفی آن به دادگاه، نمونه لایحه دفاعیه کیفری مواد مخدر را تقدیم دادگاه می‌کند. در مرحله بعد قاضی با بررسی لایحه دفاعیه برای مواد مخدر و تمامی اسناد، دلایل و مدارک موجود، حکم متناسب را صادر می‌کند.

در ادامه مطلب دو نمونه مواد قانونی مناسب نمونه لایحه مواد مخدر که قانون کاهش مجازات حبس تعزیری است آورده شده است که تمام حبس‌های مربوط به مواد مخدر را به نصف کاهش داده است ولی فقط در یک مورد آن هم مجازات حبس ابد در جرایم مواد مخدر است که طبق قانون جدید کاهش نداشته است. مواد قانونی از جمله

ماده 26 قانون اصلاح مواد مخدر

این ماده می‌گوید: هرکس به قصد متهم کردن دیگری مواد مخدر یا روان گردان های صنعتی را در محلی قرار دهد به حداکثر مجازات همان جرم محکوم می‌شود.

باتوجه به این ماده اگر ثابت شود فرد بی گناه بوده و یک توطئه برای لطمه زدن به او صورت گرفته است، فردی که مواد مخدر را در اموال متعلق به او جاساز کرده به حداکثر مجازات همان جرم محکوم می‌شود.

چرا نیاز به بهترین وکیل مواد مخدر در کرج داریم؟

اما سوال اینجاست که آیا ما در مورد جرایم مواد مخدر نیاز به وکیل داریم و یا بهترین وکیل مواد مخدر باید چه ویژگی هایی داشته باشد، از آنجایی که جرایم مواد مخدر می تواند زیر مجموعه ای از جرایم علیه آسایش عمومی و نظم و امنیت و سلامت جامعه باشد قانونگذار نسبت به مجازات این گونه از مجرمین تاکید زیادی داشته است نسبت به یک سری موارد که مرجع قضایی طبق مواد ۳۰۲ قانون آیین دادرسی کیفری متهم با ملزم به تعیین وکیل می کند.

گذشته از الزام قانون آیین دادرسی کیفری از بعد اصول حقوقی و انصاف نیاز به وکیل در جریان مواد مخدر را کاملاً مبهم دانسته است از این نظر و نمونه بارز این موضوع این است که طرف به طور اجبار و اکراه وارد چرخه مواد مخدر شده و یا طرف بدون آگاهی از سوء نیت مجری ناخودآگاه و ناخواسته وارد سیستم شده است.

بهترین وکیل مواد مخدر کرج

مانند راننده ای که ناخواسته عامل حمل مواد مخدر شده است و یا موجودی که مستاجران کارگاه تولید مواد مخدر و یا به اصطلاح آشپزخانه ایجاد کرده است که در آن کار تولید مواد مخدر صنعتی می باشد و یا مسائلی از این قبیل است که نیاز به وکیل مجرب و زود را می طلبد که بتواند از قربانیان این جرایم که توسط باندهای قاچاق و مجرمین خطرناک تحمیل افراد عادی شده است را بتواند به نحو منصفانه دستگاه قضا را در صدور و اجرای عادلانه یاری کند و بتواند عدم سوء نیت عام متهمین را احراز کند.

اما در مورد ویژگی بهترین  وکیل مواد مخدر کرج دادکوشا باید گفت می‌توان در مورد جرایم این چنینی حدود مرزی قایل شد اما می‌توان یک سری ویژگی‌های وکیل مواد مخدر یا بهترین وکیل مواد مخدر را بررسی کرد یک وکیل خوب مواد مخدر باید وکیلی باشد در این زمینه پرونده هایی را بررسی کرده است و یا به اصول رسیدگی و یا دفاع در مورد پرونده های کیفری مواد مخدر که در دادگاه انقلاب مورد رسیدگی قرار می گیرد شاخه کامل داشته باشد نکته بعدی که در مورد بهترین وکیل مواد مخدر این است که باید جسارت لازم و کافی را داشته باشد.

زیرا جرایم مواد مخدر از جرایمی است که توسط باندهای قاچاق حرفه‌ای و افراد خطرناک و جانی رخ می‌دهد یعنی کسانی که در این جرم به فعالیت مشغولند برایشان وجدان ،دین  ،ایمان و شرایط معنایی ندارد و به راحتی دست به کشتن انسانها می زنند و برای این موضوع کسی را می‌خواهد که در این تیم مواد مخدر پرونده های این چنینی را پیگیری کرده باشد و جسارت کامل و لازم را برای پیشبرد اهداف قربانی جرم داشته باشد وکیل مجرب افزوده باید جسارت داشته باشد و برای دفاع از قربانی که هر لحظه در آستانه از دست دادن جان خود است کمر همت ببندند گروه وکلای تهران با داشتن کادری مجرب در این زمینه و پرونده‌های کیفری دیگر که در حیطه مراجع قضایی عمومی و اختصاصی می باشد آماده خدمت رسانی می باشد .

سوالات متداول جرم مواد‌ مخدر

چه عواملی سبب تخفیف مجرمان مواد مخدر می شود؟

  • عدم وجود سوء پیشینه یعنی فقدان سابقه مجرمیت که طبق قانون مواد مخدر می تواند از عوامل تخفیف مجازات مجرمان و قاچاقچیان مواد مخدر باشد.
  • وجود انگیزه شرافت مندانه که به صورت عام وجود انگیزه شرافت مندانه جزء عواملل تخفیف در کلیه مجازات ها است.
  • همکاری با پلیس یا مقام قضایی به منظور کشف آثار و عدله جرم و یا سایر مجرمین

آیا عفو رهبری شامل جرایم حمل مواد مخدر می شود؟

عفو رهبری برای همه مجرمان مواد مخدر در هر زمانی لازم‌ الاجرا است. در قانون ما عفو یک زندانی به دو صورت انجام می شود. یکی به موجب عفو عمومی و دیگری عفو خصوصی. به عبارت دیگر یک زندانی برای اینکه بتواند از امکان عفو و آزادی استفاده نماید میبایست یا شرایط عفو عمومی را داشته باشد یا عفو خصوصی.

در قانون بندی از موافقت نامه رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومین به مجرمین مواد مخدر اختصاص دارد. بر این اساس باقیمانده محکومیت مجرمین جرایم مواد مخدر که میزان موضوع محکومیت آن ها در روانگردان ها، هرویین یا مشتقات آن تا پنج گرم و در تریاک تا 500 گرم بوده و یک پنجم محکومیت خود را طی کرده اند؛ به شرط نداشتن سابقه محکومیت بخشیده خواهند شد.

مزایای استفاده از وکیل مواد مخدر کرج چیست؟

۱: سعی در تعلیق حکم مجازات متهم دارد.

 ۲: در مرحله تجدید نظر یا مرحله فرجام خواهی سعی در تبرئه متهم داشته باشد.

 ۳: می تواند در مرحله اعاده دادرسی تمام تلاش خوو را برای قبول در دیوان عالی کشور انجام دهد.

۴: در جهت جلب رضایت عفو رهبری تلاش کند.

ماده 22 قانون اصلاح مواد مخدر: با توجه به این ماده اگر کسی به متهم جرم مواد مخدر پناه دهد یا باعث فرار متهم شود یعنی در فرار آن‌ها همکاری و مشارکت کند، به نصف مجازات متهم یا مجرم اصلی محکوم خواهد شد.

وکیل مواد مخدر در کرج

یکی از جرایم سنگین و غیرقابل گذشت در کشور ایران جرم مواد مخدر است. لذا در بسیاری از پرونده های جرایم مواد مخدر، متهم یا خانواده ایشان دیرهنگام نسبت به اخذ وکیل پایه یک دادگستری اقدام مینمایند که مطابق قاعده فقهی “اقرار عقلا علی انفسهم جائز” انکار پس از اقرار مسموع نبوده و متهم بعد از آنکه نزد دادسرا و در مرحله تحقیقات مقدماتی، نسبت به ارتکاب جرم خود اقرار نمود دیگر نمیتواند نزد محکمه منکر حرفها و اظهارات خویش شود. پس از آنجایی که اوراق نخستین هر پرونده کیفری، مهمترین اوراق می‌باشد بهترین تصمیم آن است که از همان ابتدای دستگیری و کشف مواد مخدر، نسبت به اعطای وکالت به وکیل متخصص و باتجربه در جرایم مواد مخدر اقدام نمایید.

از جمله ویژگی‌های عمومی یک وکیل مواد مخدر کرج هم داشتن فن بیان قوی، اعتماد به نفس بالا برای دفاع از موکل در جهت پیشبرد پرونده و در نهایت کاستن از مجارات مرتکب است. همچنین از جمله ویژگی های تخصصی یک وکیل مواد مخدر، می توان به تجربه‌های بالا و نمونه پرونده های موفق حوزه مواد مخدر اشاره کرد.

چرا در دعاوی مربوط به مواد مخدر به وکیل نیاز داریم؟

جرم مواد مخدر نیازمند وکیلی قابل و باتجربه درخصوص ارائه بهترین دفاع میباشد. بهترین وکیل کسی است که علاوه بر داشتن دانش، مهارت و اشراف بر فن وکالت و قوانین مربوطه، دارای خصوصیاتی از قبیل صداقت و دلسوزی نیز باشد.

یک وکیل باید صادق و دلسوز برای موکل خویش باشد. زیرا در بسیاری از پرونده های کیفری با موضوع انواع جرایم مواد مخدر، نتیجه حاصله از ارتکاب جرم که دستگیری و به زندان افتادن مرتکب میباشد، دامن گیر خانواده های مرتکب هم میشود. چه بسا بسیاری از متهمان بیگناه می‌باشند اما طریقه دفاع از اتهام انتسابی را نمیدانند یا به دلیل مشکلات مالی فراوان و سن کم و از روی بی تجربگی و خامی برای نخستین بار است که دست به ارتکاب این نوع از جرایم زده اند. لذا با ارائه دفاع قانونی و مناسب از متهم میتوان سرنوشت روشنی را برای وی رقم زد. زیرا در جرائم مربوط به مواد مخدر شخص متهم به طور حتم مجازات می شود.

اما با وجود یک وکیل مواد مخدر می‌توان راحت تر از حق و حقوق خود در دادگاه و مراجع قضایی دفاع کرد و متقابلا برای اینکه وکیل هم بتواند به خوبی در دادگاه از موکل خود دفاع کند شخص متهم باید تمامی شواهد و مدارک مربوطه را در اختیار وکیل خود قرار دهد و با ایمان به رازداری و امانت داری وکیل تمامی مواردی که میتواند مجازات او را تعیین کند یا کاهش دهد را با وی در میان بگذارد.

وکلای حقوقی دادکوشا مفتخر به تجربه و دانش و صداقت و تجربه بالادر این زمینه میباشد.

دکمه بازگشت به بالا