عمومیمعرفی کسب و کار

ژاکت بلاگ : مرجع آموزش های رایگان کسب و کارهای اینترنتی

ژاکت تنها یک مارکت پلیس برای فروش محصولات وردپرسی نیست! ژاکت از زمانی که مخاطب به فکر شروع کسب و کار اینترنتی می افتد همراه اوست تا زمانی که این ایده را عملی می کند و از رقبای خود پیشی می گیرد. ژاکت بلاگ بستری است که کاربران ژاکت از طریق آن می توانند آموزش ها و راهنماهای مفیدی نه تنها در حوزه وردپرس و کار با این cms، بلکه در راه اندازی کسب و کار اینترنتی و موفقیت وبسایت خود دریافت کنند.

مقالات ژاکت بلاگ با هدف آگاه سازی مخاطب و کمک به او در تصمیم گیری و همراهی او در همه مراحل خرید از ژاکت تولید شده اند. مقالاتی جامع همراه با تصاویر و ویدئوها که تا حد امکان فهم مطلب را برای مخاطب آسانتر سازد.

دسته بندی های مقالات در ژاکت بلاگ عبارتند از:

  • سئو
  • افزونه وردپرس
  • قالب وردپرس
  • توسعه کسب و کار
  • مدیریت کسب و کار
  • آخرین اخبار حوزه وب

به عبارتی دیگر اگر کاربری تازه کار در حوزه وب هستید و می خواهید با الفبای ساخت و راه اندازی وبسایت آشنا شوید و در وهله بعد بتوانید سایت خود را سئو کرده و به بهترین جایگاه در بین رقبا برسید، وبلاگ ژاکت تمام مطالب و آموزش های لازم را به شما ارائه می دهد.

نمونه مقالات ژاکت بلاگ

اگر بخواهیم نگاهی به مقالات منتشر شده در وبلاگ ژاکت بیندازیم، مطالبی خواهیم یافت که توانسته اند به بهترین وجه پاسخ بسیاری از سوالات و ابهامات کاربر را بدهند.

مقالات آموزشی

 یکی از نمونه این مقالات، مقاله آموزش وردپرس است. مقاله آموزشی جامعی که هر آنچه مخاطب باید درباره سیستم مدیریت محتوای وردپرس و شیوه کار با آن بداند، در قالب متن و فیلم گفته شده است. مقالاتی از این دست که در وبلاگ ژاکت ارائه شده اند، مخاطب را از بسیاری هزینه ها برای کلاس های آموزشی بی نیاز کرده اند و جدیدترین و تخصصی ترین مطالب را عرضه می کنند.

قالب و افزونه ها

مقالات آموزش قالب و افزونه ها به طور تخصصی، شیوه نصب هر یک و کار با آنها به علاوه معرفی فیچرهای هر یک از آنها به کاربر اطلاعات جامعی می دهد که وی را در انتخاب قالب و افزونه های مناسب کسب و کار و وبسایت خود و شیوه به کارگیری آنها کمک می کند.

معرفی قالب ووکامرس که از محبوب ترین قالب های وردپرسی است، نمونه ای از این دسته مقالات است.

راهنمای حل مشکلات

دسته دیگری از مقالات هم در پی حل مشکلات احتمالی کاربران حین کار با وردپرس تولید شده اند. هر گونه خطا و اروری که کاربر ممکن است در محیط وردپرس یا تنظیمات قالب و افزونه ها با آن مواجه شود، معرفی شده و راه حل رفع این مشکلات نیز در اختیار وی قرار گرفته است.

به عنوان نمونه مقاله آموزش رفع خطای Your connection is not private به بررسی و حل یکی از خطاهای رایج وردپرس می پردازد. راهنمای مرحله به مرحله اینگونه مقالات همراه با تصاویر مربوط به هر قسمت از توضیحات، کاربر را قادر می سازد تنها با مطالعه و مشاهده تصاویر این راهنماها، مشکل خود را برطرف سازد و نیازی به متخصص نداشته باشد.

سئو

علاوه بر اینها، برای کاربرانی که قدم به قدم به کمک ژاکت توانستند سایت وردپرسی خود را راه اندازی کنند، راهنماهایی برای سئوی وبسایتشان در وبلاگ ژاکت ارائه می شود. برای انواع وبسایت ها از رستوران و املاک تا گردشگری و صرافی ارز دیجیتال و …. آموزش های کاملی هم برای طراحی سایت و هم سئو ارائه شده است.

هر چه برای بهینه سازی موتورهای جستجو برای وبسایت خود باید بدانید، از شناخت ابزارهای سئو تا نحوه کار کردن با آنها را در وبلاگ ژاکت می توانید بخوانید. سئوتراپی ژاکت از مقالات محبوب و کاربردی است که صفر تا صد آموزش سئو را شامل می شود.

بازاریابی دیجیتال

در نهایت ژاکت راهنماهای زیادی نیز برای بازاریابی انواع کسب و کارها ارائه کرده است. همه راه هایی که به بیشتر و بهتر دیده شدن کسب و کار شما و فروش بیشتر منتهی می شوند. از آنجا که بازاریابی دیجیتال از مفاهیم روز و مهم برای هر کسب و کاری است، لذا این موضوع هم در وبلاگ ژاکت از قلم نیفتاده و از بازاریابی شبکه های اجتماعی تا بازاریابی محتوا و … در این وبلاگ می توانید مطالعه کنید.

سخن آخر

ژاکت بلاگ تنها مختص متخصصان حوزه وردپرس نیست. اگر حتی تازه به فکر راه اندازی یک سایت افتاده اید، سایت شخصی یا بیزنسی، با مطالعه مقالات بلاگ ژاکت می توانید دانش لازم را برای اینکه خودتان دست به کار شوید و وبسایت موردنظر خودتان را طراحی و پیاده سازی کنید، بدست آورید.

دکمه بازگشت به بالا