اقتصادیمعرفی کسب و کار

لیست بهترین پروژه های منطقه 22 برای سرمایه گذاری

منطقه 22 در سال 1379 به منظور ارائه خدمات به شهروندان تهرانی و جبران کمبودهای رفاهی در دیگر بخش‌های این شهر، به مناطق شهری تهران افزوده شد.  از این رو ساخت‌و‌سازهای فراوانی در این منطقه انجام شد که ساخت شهرک‌های مسکونی، اماکن تفریحی و مراکز اداری- تجاری پرشمار در منطقه 22 و بهره‌برداری از آن‌ها، از سرمایه‌گذاری‌های کلان صورت گرفته در این منطقه حکایت دارد.

از همین رو سرمایه‌گذاری در منطقه 22 از دیدگاه شمار زیادی از صاحب‌نظران حوزه مسکن و شهرسازی یک سرمایه‌گذاری امن و آینده‌دار تلقی می‌شود. به همین دلیل پروژه‌های موفق بسیاری در این ناحیه از تهران ساخته و تکمیل شدند که امکانات مناسبی را برای ساکنین فراهم نمودند. کمپانی فرتاک از جمله تعاونی‌های معتبر است که در منطقه 22 فعالیت داشته و این تعاونی با ساخت و تحویل پروژه‌های خود توانسته است سود زیادی را نصیب مشتریان خود نماید. در این مقاله قصد داریم پر سودترین و بهترین ناحیه در این منطقه برای سرمایه‌گذاری و پیش خرید آپارتمان در منطقه 22 را به شما همراهان همیشگی معرفی کنیم.

بهترین مناطق منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری کدامند؟

همانطور که قبلا گفته شد منطقه 22 به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب و رشد گردشگری و… که دارد، پروژه‌های مسکونی و تجاری عظیمی در آن ساخته شده است.

کمپانی فرتاک به عنوان مشاور و فعال متخصص در حوزه ساخت‌وساز اقدام به ساخت بهترین پروژه‌های منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری کرده است.

در ادامه این مطلب جهت اشنایی بیشتر شما با این پروژه‌ها به شرح هر یک از آنها می‌پردازیم.

برای تفکیک دریاچه چیتگر که نماد منطقه 22 است آن را مرکز منطقه در نظر می‌گیریم و به ترتیب منطقه 22 را به 5 قسمت زیر تقسیم می‌کنیم.

·         دریاچه چیتگر

شاید بتوان گفت که این ناحیه از تهران لیست بهترین پروژه‌های منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری را در خود دارد. این منطقه از بلوار کاشان شروع شده و تا انتهای بلوار طبیعت کشیده شده و بیشترین تراکم برج‌های منطقه 22 را در خود جای داده است.

متأسفانه بخش مسکونی این قسمت از منطقه 22 برای ساخت‌و‌ساز اشباع شده است.  تعداد پروژه‌های در حال ساخت انگشت‌شماری در این قسمت وجود دارد که می‌توان به برج ترنج دژبان، برج نگین ساحل و برج باران اشاره کرد.

زمین‌های زیادی در این قسمت وجود دارد که کاربری تجاری– اداری دارند. به دلیل چشم‌انداز و ویوی زیبای دریاچه چیتگر برای خریداران مسکن، این قسمت بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

طبیعی است که با گذشت زمان برج‌های این قسمت وارد دوره چند سال ساخت بودن شده‌اند، زیرا شروع ساخت در منطقه ۲۲ از این قسمت دور دریاچه چیتگر آغاز گردید.

·         غرب دریاچه چیتگر

غرب دریاچه چیتگر بهترین ناحیه در منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری است که در حال حاضر جزو فعال‌ترین قسمت‌های منطقه می‌باشد و از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است.

داشتن دسترسی راحت به دریاچه چیتگر، بزرگراه‌های حکیم، خرازی و داشتن زمین‌های بکر برای ساخت، به سرعت درحال پیشرفت، رشد و توسعه است.

مهم‌ترین بخش این قسمت منطقه 22 وجود مجموعه عظیم ایران‌مال است که به عنوان یک جاذبه مهم منطقه و استان تهران به ‌شمار می‌رود. این مرکز تجاری تأثیر بسیار زیادی در شکل‌گیری این قسمت از چیتگر داشته است.

غرب دریاچه چیتگر بهترین ناحیه در منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری است که در جنوب مجموعه ایران‌مال قرار دارد. همچنین این ناحیه با وجود برج‌های لوکس و مدرن همانند برج لبخند در حال مبدل شدن به قسمت اعیان‌نشین منطقه 22 می‌باشد.

از پروژه‌های در حال ساخت این قسمت می‌توان به پروژه عظیم بخش‌های سه گانه پهنه A – B – C اشاره کرد. این پهنه‌ها توسط بنیاد تعاون ارتش در حال احداث هستند.

پهنه بوستان و فاز اول آن در این ناحیه به اتمام رسیده است و شامل 21 برج به ‌نام‌های برج‌های ارکیده و پامچال شناخته می‌شوند.

پهنه بوستان که به تازگی یکی از برج‌های آن به‌ نام برج G1 تحویل داده شده است و برج‌های این قسمت در امتداد بزرگراه خرازی به چشم می‌خورد.

این بخش بهترین ناحیه منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری در پهنه B یا شهرک چیتگر است که برج‌های آن از نظر طراحی و ساخت از فاز اول زیبا‌تر و مدرن‌تر ساخته شده‌اند. این پروژه در آینده‌ای نه‌ چندان دور برای خریداران و سرمایه‌گذران مسکن جزو الویت‌های اصلی خواهد بوده.

همچنین شما عزیزان می توانید برای پیش‌خرید کردن و آشنایی هرچه بیشتر با پیش خرید ملک در چیتگر از طریق لینک مقابل اقدام کنید:  پیش خرید آپارتمان در چیتگر

در نهایت بهترین پروژه منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری، پهنه نارنجستان یا پهنه C است که فاز آخر شهرک چیتگر می‌باشد. این پروژه شامل 8 برج می‌شود و چشم‌انداز زیبایی رو به باغ ملی گیاه‌شناسی دارد.  این پهنه در غرب دریاچه چیتگر شامل برج‌های نزاجا، برج مرجان، برج H2 و برج‌های پدافند پهنه C می‌باشد.

·         شمال همت

این قسمت یکی دیگر از بهترین پروژه‌های منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری را در خود دارد که اکنون در حال پیشرفت و توسعه با روندی قابل قبول و سریع است.

وجود برج‌های لوکس چون مجموعه برج‌های سفید، برج تیریتیوم 2 و پروژه هما آینده این منطقه را تشکیل خواهند داد.

داشتن آب‌و‌هوای مناسب نزدیکی به آبشار تهران، بوستان لتمان‌کن و کوه‌پایه بودن این قسمت از چیتگر را متمایز نموده است.

نبود ترافیک و دسترسی راحت به بزرگراه‌ها و تراکم مناسب تعداد واحد‌های ساختمانی از دیگر دلایلی است که ما به موجب آن، این قسمت را بهترین ناحیه منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.

وجود مرکز تجاری- تفریحی بزرگی بنام رزمال و ساخت چند برج و پروژه لوکس این منطقه را تغییر داده و در حال حاضر پروژه‌های بسیار خوبی در این قسمت در حال احداث می‌باشد.

·         مروارید شهر

شهرک مروارید شهر از مهمترین ناحیه منطقه 22 است که لیست بهترین پروژه‌های منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری را در خود دارد. این شهرک آخرین بخش‌ منطقه 22 مرز استان تهران- البرز را تشکیل می‌دهد که با سرعت در حال توسعه و ساخت است. این قسمت از منطقه بعد از قسمت دور دریاچه چیتگر، پر‌تراکم‌ترین قسمت منطقه خواهد بود.

شهرک مروارید شهر به دلیل موقعیت استراتژیک خود دارای دسترسی بی‌نظیری بین حد ‌فاصل بزرگراه خرازی و حکیم می‌باشد. همچنین نزدیک بودن به آزاد راه تهران- کرج و بلوار اردستانی از دیگر دسترسی‌های این شهرک محسوب می‌شود.

وجود تقریباً 50 برج در این شهرک بزرگ و مدرن وجود دارد که دارای طرح تفصیلی می‌باشد و برای تمامی نیاز‌های ساکنین شهرک مروارید شهر از جمله مراکز آموزشی، خدماتی، بهداشتی پیش‌بینی و تعبیه شده است.

تقریباً تمامی پروژه‌های مطمئن منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری شهرک مروارید شهر تعاونی‌ساز بوده و بیشتر در مراحل اسکلت و فندانسیون می‌باشند. شما می‌توانید از طریق یک تعاونی معتبر به پیش‌خرید آپارتمان در مروارید شهر جهت سرمایه‌گذاری اقدام نمایید.

وجود زمین‌های زیاد برای ساخت‌و‌ساز و البته تراکم ارتفاعی که در این قسمت از منطقه وجود دارد، خیال سرمایه‌گذران و خریداران بازار مسکن را برای آینده راحت نموده است.

تقریباً 8 برج در این شهرک به مرحله بهره‌برداری رسیده‌اند که در میان آنها برج‌هایی مثل بهارستان، برج حسابرسان قابل سکونت هستند.

وجود تراکم ساخت‌و‌ساز در این قسمت از منطقه 22 را می‌توان به عنوان آینده روشن حوزه ملک و املاک منطقه 22 دانست. مطمئناً خریداران و سرمایه‌گذران حوزه مسکن این قسمت را که به سرعت در حال پیشرفت است برای سرمایه‌گذاری انتخاب می‌کنند.

·         کوهک

بلوار کوهک که می‌توان در آن بهترین پروژه‌های منطقه ۲۲ برای سرمایه‌گذاری را یافت در شرق دریاچه چیتگر قرار دارد. طی این چند سال اخیر به دلیل پیشرفت و توسعه از نظر اقتصادی در منطقه کوهک، قیمت واحدهای این بخش با قیمت واحد‌های قسمت دور دریاچه برابری می‌کند.

بلوار کوهک  نیز یکی دیگر از بهترین ناحیه منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود که می‌توان آن‌ را شاه‌ راه منطقه ۲۲ دانست.

دلیل این نام‌گذاری این است که این منطقه از شمال به بزرگراه خرازی، در جنوب بزرگراه تهران- کرج، در غرب بزرگراه شهید همدانی و در شرق آن بزرگراه آزادگان قرار دارد.  در حال حاضر این بخش یکی از مناطقی است که بهترین پروژه‌‌های منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری را شامل می‌شود.

در بلوار کوهک دسترسی‌های بی‌نظیری به پارک جنگلی، مرکز خرید بزرگ طوبی، ایستگاه مترو چیتگر، شهرک گلستان و مجموعه بام‌لند وجود دارد.

در این قسمت از منطقه 22 هنوز زمین‌های زیادی برای ساخت وجود دارد و پروژه‌های به‌نام و پرطرفداری چون برج نارنجستان 1، برج نارنجستان 2، برج مدیران شهرداری، برج رادین در کوهک در حال ساخت هستند.

تا به اینجای مقاله لیست بهترین پروژه‌های منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری را خدمت شما عزیزان ارائه دادیم. شما با استفاده از این اطلاعات می‌توانید انتخاب درست و بهتری را برای سرمایه‌گذاری در منطقه 22 تهران داشته باشید.

امکانات بهترین پروژه‌های منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری

بهترین پروژه‌های منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری به دلیل وجود جاذبه‌های گردشگری فراوان در این منطقه، برای علاقه‌مندان به این حوزه از جذابیت بالایی برخوردار هستند.

منطقه 22 که به دسترسی مناسب، هوای پاک، داشتن شهرک‌های مسکونی نوساز و آسمان خراش‌های لوکس و مدرن شهرت دارد.

این منطقه از جاذبه‌های طبیعی فراوانی نظیر پارک‌های جنگلی چیتگر، لتمان‌کن، خرگوش‌دره و وردآور نیز بهره‌مند می‌باشد که سکونت در این منطقه را جذاب‌تر کرده‌اند.

علاوه بر این، باغ ملی گیاه‌شناسی، دریاچه مصنوعی شهدای خلیج فارس و آبشار تهران نیز بر زیبایی این منطقه افزوده‌اند.

همچنین در این منطقه مراکز خرید متعددی وجود دارد که از میان آن‌ها می‌توان به مرکز خرید بام‌لند، ایران‌مال و رزمال اشاره کرد.

مرکز تفریحی، اقامتی، ورزشی و فرهنگی ایران‌مال نیز همچون نگینی در این منطقه می‌درخشد.

همه امکانات نام برده شده در بالا باعث می‌شود تا افراد با سرمایه‌گذاری در بهترین پروژه‌های منطقه 22 موفق‌ترین و سودآورترین سرمایه‌گذرای را داشته باشند.

اهمیت بهترین پروژه‌های منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری

امروزه شاهد رشد هرچه بیشتر و بیشتر امکانات، قیمت و ساخت و ساز در منطقه 22 تهران هستیم. همین امرو باعث شده است که پیش خرید و پیش فروش آپارتمان، املاک و پروژه های این منطقه به یک راه فوق العاده برای سرمایه گذاری تبدیل شوند، به همین دلیل علاوه بر ارگان‌های دولتی، بخش‌های خصوصی نیز در ساخت‌وسازهای این منطقه از تهران نقش بسزایی دارند.

دکمه بازگشت به بالا