جامعهمعرفی کسب و کار

روش های گرفتن اقامت دائم در کانادا

کانادا قلمرو وسیعی دارد و در عین حال تراکم جمعیت در مقایسه با وسعت آن بسیار کم است. این امر باعث شده تا هر ساله مهاجران زیادی به این کشور سفر کرده و برای اقامت کانادا اقدام کنند که بسیاری از آنها مورد تایید اداره مهاجرت کانادا قرار می گیرند و در نهایت به کانادا مهاجرت می کنند.

انواع اقامت ها در کانادا

انواع اقامت کانادا به دو نوع اصلی موقت و دائم خلاصه می شود که اقامت دائم در کانادا به اختصار PR نیز نامیده می شود. در این مقاله با شما در مورد بهترین و پرطرفدارترین راه برای اخذ اقامت کانادا صحبت خواهیم کرد که در صورت انتخاب یکی از این موارد می توانید برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم این کشور اقدام کنید.

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق استارتاپ

مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ یکی از راه های جدید مهاجرت به این کشور است که مزایای زیادی دارد. البته اخذ اقامت دائم درکانادا یا PR بزرگترین مزیت این برنامه می باشد بنابراین متقاضی در صورت پذیرش با PR وارد کانادا می شود. برای اخذ اقامت دائم کانادا از این طریق با مزایای فراوان، شرایطی نیز وجود دارد که مهمترین این شرایط داشتن ایده تجاری است.

بیشتر بخوانید: تحصیل در ایتالیا با مدرک دیپلم یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین گزینه ها برای مهاجرت به این کشور می باشد.

اخذ اقامت کانادا از طریق اکسپرس اینتری

در مسیر مهاجرت خود به کانادا، با سیستم اکسپرس انتری کانادا آشنا خواهید شد و نکات مهمی در مورد نحوه کسب بالاترین امتیاز و افزایش شانس پذیرش در این برنامه مهاجرتی و در نهایت اخذ اقامت دائم در کانادا را خواهید آموخت. و مطمئناً برای متقاضیان این برنامه مهاجرتی کمک بزرگی خواهد بود.

 اکسپرس اینتری کانادا یکی از ارزان ترین راه های اخذ اقامت کانادا است که برای افراد دارای مهارت و تحصیلات است.

اخذ اقامت کانادا از طریق تحصیل

کیفیت دانشگاه های کانادا بسیار بالا بوده و از نظر سطح علمی و آموزشی نسبت به سایر کشورها دارای سبک است. همچنین در مورد پذیرش در دانشگاه های کانادا نیز لازم به ذکر است که در حال حاضر بیش از 140000 دانشجوی خارجی در دانشگاه های کانادا مشغول به تحصیل هستند.

کانادا دارای 27 دانشگاه شناخته شده است که 4 دانشگاه از آنها در 50 دانشگاه برتر و 14 دانشگاه در بین 300 دانشگاه برتر جهان قرار دارند.

اقامت در کانادا با رویکرد کارآفرینی

کارآفرینی یکی از راه های پیچیده و حتی مناسب تر برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم در کانادا می باشد. کارآفرینان افرادی هستند که با استفاده مناسب و هدفمند از استعداد و خلاقیت خود به توسعه دنیای اطراف کمک می کنند.

مزایای اخذ اقامت دائم در کانادا

کانادا فرصت های شغلی و تحصیلی زیادی را به مهاجران و شهروندان خود ارائه می دهد. کیفیت زندگی در کانادا بسیار خوب است. بنابراین اعمال سیستم اقامت دائم کانادا و مهاجرت به کانادا مزایای زیادی برای مهاجران دارد که در اینجا به ارائه آنها می پردازیم.

در هر نقطه از کانادا زندگی و کار کنید

پس از اخذ اقامت دائم در کانادا، شما حق زندگی و کار در هر نقطه از کانادا را خواهید داشت. پس از دریافت مجوز اقامت کانادا، شما حق دارید به طور قانونی در هر نقطه از کانادا زندگی و کار کنید.

دسترسی به خدمات بهداشتی و اجتماعی

با اخذ اقامت کانادا به راحتی می توانید به امکانات بهداشتی و خدمات اجتماعی در این کشور دسترسی داشته باشید. مراقبت های بهداشتی در این کشور جهانی است، به این معنی که شما به مراقبت های پزشکی رایگان دسترسی دارید. علاوه بر این، دولت کانادا نیز مزایای بازنشستگی را برای شهروندان سالخورده خود فراهم می کند.

سیستم آموزشی

سیستم آموزشی در کانادا به دلیل کیفیت آن در سراسر جهان مورد تحسین قرار گرفته است. با اخذ اقامت دائم در کانادا می توانید از سیستم آموزشی کانادا در تمامی مقاطع استفاده کنید.

فرهنگ

مهاجران اکثریت جمعیت کانادا را تشکیل می دهند. به دلیل تنوع فرهنگی در این کشور، همه مردم تفاوت های یکدیگر را درک می کنند و سعی می کنند با افراد جدید صمیمی و دوستانه باشند. بنابراین می توانید با خیالی آسوده به کانادا مهاجرت کنید زیرا این کشور دارای امنیت بالا و مردمی مهمان نواز است. یکی از سایتهایی که ممکن است به کارتان بیاید سایت canada.ca است.

دکمه بازگشت به بالا