عمومیمعرفی کسب و کار

بازرسی بدنی امتحانات نهایی با تجهیزات پیشرفته

امتحانات نهایی، زمانی است که دانش‌آموزان پس از چند ماه درس خواندن با تمام تلاش و تعهد به مطالعه و یادگیری، برای ارزیابی نهایی در مقابل سوالات امتحانی قرار می‌گیرند. در این میان بعضی از افراد با استفاده از راههای غیر قانونی از جمله استفاده از موبایل، در پی تقلب هستند. حال سوال اینجاست که چطور می‌توان بدون بازرسی فیزیکی از ورود چنین وسایلی به داخل جلسه امتحان جلوگیری کرد.

بازرسی بدنی در امتحانات نهایی

در امتحانات نهایی و جلسات کنکور همراه داشتن هر گونه وسایل ارتباط الکترونیکی و حافظه دار از جمله وسایل زیر ممنوع است و جرم محسوب می‌شود :

  • دستگاه پیجر
  • موبایل
  • تبلت
  • قلم نوری
  • هندزفری
  • ساعت و دستبند هوشمند
  • انگشتر هوشمند
  • دستگاه پخش ویدئو و صوت

کاربرد دستگاه های ردیاب موبایل در امتحانات نهایی و کنکور

نگران نباشید! در حال حاضر تجهیزات بسیار پیشرفته‌ای هستند که بدون نیاز به لمس بدن دانش آموزان و داوطلبان، ابزار غیر قانونی همراه آنها از جمله موبایل، ساعت هوشمند، فلش و … را شناسایی می‌کنند.

به طور کلی این دستگاه‌ها دو گروه هستند :

راکت بازرسی بدنی

راکت بازرسی بدنی یا راکت موبایل یاب، یک ابزار امنیتی قابل حمل است که برای بازرسی سریع بدن جهت پیدا کردن فلزات مختلف یا وسایل الکترونیکی مانند موبایل استفاده می‌شود. مزیت این نوع دستگاه این است که موبایل را در حالت خاموش هم شناسایی می‌کند. بنابراین یک گزینه بسیار مناسب برای بازرسی بدنی در مدرسه، کنکور و امتحانات نهایی است.

الان شرکت‌ و سایت‌های مختلفی از جمله مجله حضور و غیاب، مدل‌های متنوعی از راکت ها را ارائه می‌دهند که با بررسی بیشتر یا دریافت مشاوره از کارشناسان این شرکت می‌توانید دستگاه مناسب را برای خود خریداری کنید.

فرکانس یاب

فرکانس یاب دستگاهی است که از روی امواج مخابراتی انواع دستگاه های بیسیم مثل دستگاه های شنودی، جی چی اس، دوربین مخفی، موبایل و غیره را شناسایی می کند. پس شما می‌توانید با استفاده از این ابزار به راحتی موبایل همراه داوطلبان امتحانات نهایی را شناسایی کرده و از تقلب آنها جلوگیری کنید.

برای خرید فرکانس یاب موبایل هم شرکت‌های مختلفی وجود دارند. اما اگر دنبال دستگاه های متنوع، با کیفیت و دارای گارانتی هستید، من دستگاه هایی که در سایت zoomfing.ir معرفی شده بود را بررسی کردم و پسندیدم. به شما هم پیشنهاد میکنم بررسی بکنید.

بازرسی بدنی امتحان نهایی، یکی از مراحل مهم در مسیر تحصیلی دانش‌آموزان است. از دانش‌آموزان خواسته می‌شود که با احترام به قوانین و مقررات، به امتحانات خود بپردازند و از هر گونه تقلب خودداری کنند. ????✍️

دکمه بازگشت به بالا