اقتصادیمعرفی کسب و کار

قیمت پنجره دوجداره بدون تخریب

قیمت پنجره دوجداره بدون تخریب را در مقاله امروز بررسی می‌کنیم.

در گذشته، معمولاً از پنجره‌های معمولی برای نصب استفاده می‌کردند. اما با ورود پنجره‌های دوجداره به بازار، استفاده از انواع معمولی بسیار کمتر شده است. پنجره‌های دوجداره به دلیل فواید و کیفیت بسیار خوبی که دارند، بسیار مورد استقبال قرار گرفتند. دوام این پنجره‌ها بالاست و به همین دلیل تا سال‌هامی‌توانید از آن استفاده کنید. البته دوام این پنجره‌ها به میزان زیادی نیز به شیوه نصب آن‌ها بستگی دارد. اگر در نصب پنجره‌ها اشتباهی رخ دهد، ممکن است مشکلاتی پدید آید؛ بنابراین برای نصب پنجره‌ها باید از یک نصاب حرفه‌ای کمک بگیرید.

پنجره دوجداره بدون تخریب چه مزایایی دارد؟

همان‌طور که اشاره کردیم، این پنجره‌ها از فواید زیادی برخوردارند که در این بخش چند مورد از آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

  • از نظر استحکام و دوام بسیار خوب عمل می‌کند
  • از آن جا که این پنجره‌ها عایق صوت هستند،اصلاً سروصدا را انتقال نمی‌دهند
  • نیازی نیست برای دوام رنگ پنجره، به آن مواد نگهدارنده بزنید
  • درزگیری این پنجره‌ها بسیار مناسب است، به همین دلیل آب و گردوخاک را از خود عبور نمی‌دهد
  • عایق حرارت به شمار می‌رود و گرمای درون منزل را به‌هیچ‌عنوان به محیط بیرون انتقال نمی‌دهد
  • قیمت پنجره دوجداره بدون تخریب باتوجه‌به کارایی آن بسیار مناسب است
  • حتی پس از تخریب بنا نیز مجدداًمی‌توانید، از این پنجره‌ها استفاده کنید
  • باگذشت زمان رنگ پنجره‌ها اصلاً تغییر نمی‌کند
  • در زمان نصب پنجره لازم نیست از مصالح ساختمانی استفاده کنید. این پنجره‌هامی‌توانند روی چارچوب قبلی استفاده شوند
  • نصب آن زمان زیادی نمی‌گیرد و ظرف چند ساعت می‌توان آن را نصب کرد

قیمت نصب پنجره دوجداره بدون تخریب چقدر است؟

قیمت ساخت و نصب این پنجره‌ها وابسته به عوامل زیادی است، به همین دلیل نمی‌توان قیمت آن را دقیق محاسبه کرد. به طور مثال، سایز قابی که شما برای نصب پنجره استفاده می‌کنید، بسیار مهم است. با افزایش اندازه پنجره، پروفیل به‌کاررفته در آن نیز افزایش می‌یابد. افراد می‌توانند پروفیل را مطابق با بودجه خود انتخاب نمایند. قبل از ساخت پنجره دقت کنید که پروفیل استفاده شده در آن از نوع بازیافتی نباشد، زیرا این مواد دوام چندانی ندارند و به همین دلیل ممکن است پنجره شما زود خراب شود. ضخامت پروفیل نیز روی قیمت تأثیرمی‌گذارد. پروفیل‌هایی که ضخامت کمی دارند، ممکن است نتوانند وزن شیشه را نیز تحمل نمایند، به همین دلیل بهتر است پروفیل ضخیم انتخاب کنید.

کارخانه پنجره المان سال‌هاست در زمینه تولید انواع پنجره‌های یوپی‌وی‌سی فعالیت دارد. قیمت پنجره دوجداره بدون تخریب المان در برابر کیفیت بالایی که دارد، بسیار مناسب است. این شرکت فرایند تولید و نصب محصولات را بسیار دقیق انجام می‌دهد. به همین دلیل محصولات این شرکت کیفیت بالایی دارند و همواره مشتریان از خدمات شرکت رضایت کامل دارند. تیم المان از متخصصان خوبی برخوردار است به همین دلیل می‌توانید، با خیال راحت به آن اعتماد کنید.

چند نکته در مورد نصب پنجره‌ها

در این بخش، چند نکته مهم و اساسی که هنگام نصبپنجره‌ها به کمک شما می‌آیند را برای شما شرح می‌دهیم. به طور مثال، پیش از آغاز پروسه نصب پنجره‌ها، لازم است پروفیل آن‌ها را بین دمای 5 تا 35 درجه نگهداری کنید. همچنین سعی کنید، فشار زیادی به این پنجره‌ها وارد نشود. چارچوب‌های آهنی برای نصب پنجره‌های دوجداره بدون تخریب بسیار مناسب به شمار می‌روند. به دلیل استحکام بالای آهن، مرحله یوراخکاری بهتر روی آن انجام می‌شود. فراموش نکنید که اگر چارچوب شما آهنی است حتماً به آن ضدرنگ بزنید.

پنجره را چه زمانی باید رگلاژ کنیم؟

برای رگلاژ کردن پنجره‌ها باید از یک نصاب ماهر کمک بگیرید. البته چنانچه برخی از مشکلات برای پنجره شما پیش بیاید،لازم است آن را رگلاژ کنید. مثلاً اگر پس از نصب آب به درون نفوذ می‌کند، باید رگلاژ پنجره را انجام دهید. مرحله رگلاژ ربطی به قیمت پنجره دوجداره بدون تخریب ندارد و بعد از نصب اتفاق می افتد. همچنین گیرکردندستگیره‌ها،تلف‌شدن انرژی و خارج‌شدن هوای سردوگرم نیز از مواردی به شمار می‌روند که برای رفع آن‌ها باید پنجره را رگلاژ کنید. فردی که قرار است این کار را برای شما انجام دهد، باید تخصص کافی در این زمینه داشته باشد. شناخت اجزا و قطعات پنجره موجب می‌شود، نصاب بهتر بتواند کار خود را انجام دهد. همچنین هنگام نصب وضعیت آب‌وهوا را مدنظر قرار دهید تا آسیبی به پنجره نرسد.

جمع‌بندی

قیمت پنجره دوجداره بدون تخریب را در مقاله امروز بررسی کردیم. قبل از خرید و نصب این پنجره‌ها، حتماً از بالا بودن کیفیت آن همچنین حرفه‌ای بودن نصاب مطلع شوید. بروز اشتباه در یکی از این موارد می‌تواند،به‌کلی پنجره شما را خراب کند یا به آن آسیب بزند. نکته بسیار مثبتی که در مورد نصب پنجره‌های بدون تخریب وجود دارد، این است که در زمان نصب این پنجره‌هااصلاً لازم نیست منزل خود را ترک کنید. سعی کنید نصب پنجره‌های خود را بعد از انجام بتونه‌کاری و پیش از تمام شدن مراحل نقاشی ساختمان انجام دهید. حتماً برای درزبندی کامل، مرحله تزریق سیلیکون و فوم را انجام دهید.

شرکت پنجره‌ المان

این شرکت با سابقه 8 ساله در امر پنجره‌ دوجداره میتواند به شما عزیزان خدمات عالی ارائه دهد

دکمه بازگشت به بالا