عمومیمعرفی کسب و کار

دستگاه کنترل از راه دور با سیم کارت

دستگاه کنترل از راه دور صنعتی ۴ خروجی ۴ ورودی ( اس ام اس کنترلر) یا دستگاه کنترل از راه دور صنعتی عملکردی مشابه گیرنده 8 کانال دارد و دستگاهی است که با استـفاده از آن میتوان بدون درنظر گرفتن فاصله و از طریق پیام کوتاه وتماس صوتی هر وسیله ی برقی را از هرنقطه از جهان کنترل نمود.

خلاصه ای از کاربرد های دستگاه کنترل از راه دور صنعتی ( اس ام اس کنترلر ) ۴ کانال

دستگاه اس ام اس کنترلر صنعتی ۴ کانال  HCG-SGC-44  از تولیدات جدید گروه فنی مهندسی مهراد کیت با هدف تسهیل کنترل تجهیزات مختلف صنعتی اعم از پمپ های کشاورزی، موتور های صنعتی، کولر های گازی و آبی، پکیج های خانگی و موتور خانه ها، تجهیزات روشنایی صنعتی و خانگی، تجهیزات گلخانه ای و … طراحی و تولید شده است.

با توجه به درخواست های مکرر کشاورزان و صنعتگران عزیز و نیاز روز افزون به تجهیزات هوشمند سازی، اس ام اس کنترلر و کنترل از راه دور تصمیم گرفته شد تا دستگاهی صنعتی با قیمت مناسب، کیفیت عالی و امکانات زیاد و کاربردی طراحی و تولید گردد. دستگاه پیش رو پس از سال ها تلاش و تجربه  متخصصین گروه فنی مهندسی مهراد کیت به صورت کامل در کشور عزیزمان ایران طراحی و تولید شده و از آزمون های سخت و زیادی سربلند بیرون آمده و در پروژه های مختلفی نصب شده و مورد استفاده قرار گرفته است.

سیستم های دزدگیر هوشمند و اعلام حریق با دستگاه کنترل از راه دور صنعتی

با اتصال چشم های دزدگیر ، مگنت های درب و پنجره و آژیر های  موجود در بازار دستگاه HCG-SGC-44 تبدیل به یک دزدگیر سیم کارتی با قابلیت کنترل از راه دور میگردد و میتوانید از دستگاه به عنوان یک دزدگیر کامل استفاده نمایید ، همچنین با اتصال سنسور تشخیص حریق و آژیر های موجود در بازار میتوانید از این دستگاه به عنوان دستگاه تشخیص حریق استفاده نمایید .

دستگاه کنترل از راه دور صنعتی ۴ خروجی ۴ ورودی ( اس ام اس کنترلر) دارای ۴ خروجی رله ای ۷ آمپری می باشد . منظور از خروجی دستگاه ترمینالی است که میتوان وسایل برقی را به آن متصل کرد و منظور از ورودی دستگاه ترمینالی که میتوان سنسورها ی مختلف را به آن متصل کرد . منظور از سه خروجی بودن دستگاه این است که میتوان به صورت مجزا سه دستگاه های برقی که به خروجی های شماره ی یک و دو و سه متصل شده است را کنترل نمود.

نحوه اتصال دستگاه کنترل از راه دور صنعتی به وسایل مختلف

خروجی های دستگاه اس ام اس کنترلر برای متصل کردن دستگاه هایی که توان کاری آن ها زیر ۱۵۰۰وات می باشد مناسب است . برای متصل کردن دستگاه هایی که توان آن ها بالاتر از ۱۵۰۰ وات است باید از یک کنتاکتور متناسب با دستگاه برقی استفاده نمایید. مثلا برای اتصال پمپ چاه باید ابتدا پمپ را به کنتاکتور متصل کرده و سپس توسط دستگاه کنتاکتور را فعال و غیر فعال کنید .

ضمانت بدون قید و شرط برای دستگاه های کنترل از راه دور صنعتی

به منظور جلب اعتماد مشتریان عزیز کلیه ی دستگاه های صنعتی تولید شده توسط گروه فنی مهندسی مهراد کیت دارای ۲ سال ضمانت بدون قید و شرط و ۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه رایگان است .

خلاصه ای از امکانات ریموت کنترل 8 کانال گروه فنی مهندسی مهراد کیت در ادامه آورده شده است .

امکانات نرم افزاری دستگاه کنترل از راه دور ( اس ام اس کنترلر ) گروه فنی مهندسی مهراد کیت :

 • دارای اپلیکیشن موبایل : با اپلیکیشن مهراد کیت به راحتی وسایل برقی خود را کنترل کنید.
 • ارسال اخطارهایی همچون قطع و وصل برق ، فعال یا غیر فعال شدن ورودی ها و … از طریق پیامک و تماس : با استفاده از دستگاه کنترل از راه دور صنعتی مهراد کیت از وضعیت کنونی وسایل برقی (خاموش یا روشن شدن)‌ خود مطلع شوید.
 • اجرای فرامین بوسیله تماس تلفنی :‌ با تماس تلفنی کنترل وسایل برقی را در دست بگیرید.
 • دارای ۸ تایمر قابل برنامه ریزی برای فعال و غیر فعال کردن خودکار خروجی ها : شما می‌توانید نحوه کار تجهیزات برقی خود را برنامه ریزی کنید.
 • دارای ۸ عدد تایمر قابل برنامه ریزی برای فعال و غیر فعال کردن خودکار هشدار تغییرات ورودی ها .
 • اجرای کد ussd با ارسال کد به دستگاه :‌با کد ussd دستگاه خود را کنترل کنید.

سایر امکانات نرم افزاری اس ام اس کنترلر :

 • سیستم عامل بسیار ساده و روان .
 • ساعت و تقویم هجری شمسی .
 • سیستم گزارش گیری بسیار پیشرفته .
 • امکان تنظیم زمان و تاریخ دستگاه .
 • امنیتی غیر قابل نفوذ
 • قابلیت تعیین شماره های دسترسی .
 • امکان آپدیت نرم افزار دستگاه .
 • استفاده به عنوان دزدگیر .
 • استفاده به عنوان سیستم اعلام حریق .
 • استفاده به عنوان سیستم نشت آب و گاز .
 • استفاده به عنوان سیستم شبیه ساز حضور در محل .
 • کنترل هوشمند خروجی ها با تغییر وضعیت در ورودی ها.

کنترل وسایل برقی با پنل ملی پیامککنترل وسایل برقی با پنل ملی پیامک

از آنجایی که این سیستم‌ها با سیم‌کارت کار می‌کنند، شما می‌توانید هر تعداد شماره را به عنوان دستوردهنده تنظیم کنید تا امکان کنترل وسایل با پیامک فراهم شود. با توجه به اینکه سیستم‌هایی با قابلیت زمان‌بندی هزینه بالایی دارد، پیشنهاد می‌کنم از  ارسال پیامک زماندار ملی پیامک استفاده کنید.

حالا با ارسال زماندار هر زمان که بخواهید و به صورت برنامه‌ریزی‌شده می‌توانید برای روشن و خاموش کردن وسایل و کنترل تجهیزات برقی پیامک بفرستید. مثلاً در زمان مشخصی چرا را روشن کنید، قبل از ورودتان سیستم تهویه مطبوع را روشن کنید یا درب‌های ورودی را قبل از رسیدنتان باز کنید.

در متن پیامک هم کافیست تا کد دستور را وارد کنید. فراموش نکنید که شماره پنل اختصاصی‌تان را نیز به این سیستم متصل کنید. در ضمن این سیستم تعرفه و هزینه بسیار مناسبی هم دارد.

کنترل توسط تماس تلفنی

در صورتی که شما کاربر کنترل از راه دور 8 کانال مهراد کیت باشید، می‌توانید با کدهای دستوری زیر تجهیزات برقی متصل به خروجی‌های دستگاه را روشن یا خاموش کنید.

له (خروجی) دستورات روشن کردن دستورات خاموش کردن
1 *1# *01#
2 *2# *02#
3 *3# *03#
4 *4# *04#
5 *5# *05#
6 *6# *06#
7 *7# *07#
8 *8# *08#
9 *9# *09#
10 *10# *10#

امنیت دستگاه‌های کنترل کننده تجهیزات برقی

دستگاه با دریافت پیامک‌هایی که حاوی متن‌های دستوری باشد، دستورهای مختلف را اجرا می‌کند. این مورد امنیت بالایی ندارد و قطعاً شما هم نمی‌خواهید وسایل برقی منزل توسط غریبه‌ها کنترل شود. پس برای حفظ امنیت حتماً برای این دستگاه‌ها حتماٌ کاربر تعریف کنید. با تعریف اولین کاربر برای این دستگاه، فقط دستوری معتبر خواهد بود که از شماره کاربر پیامک شود. در این شرایط تمام پیامک‌های دریافتی از شماره‌های دیگر غیرمعتبر تلقی می‌شوند، زیرا آن‌ها کاربر دستگاه نیستند.

دکمه بازگشت به بالا