جامعهمعرفی کسب و کار

باربری در محدوده اسلامشهر تهران

باربری اسلامشهر | اتوبار اسلامشهر | باربری اسلامشهر تهران

باربری اسلامشهر و اتوبار اسلامشهر را میتوانید در کنار خدمات پایانه باربری اسلامشهر، باربری نیسان اسلامشهر و باربری اسلامشهر واوان از سامانه باربری صداقت بار درخواست کنید. شماره تلفن باربری اسلامشهر میدان نماز، باربری اسلامشهر قائمیه، همراه با دیگر شرکتهای باربری در اسلامشهر مستقر در پایانه بار اسلامشهر که به فعالیت باربری بین شهری اسلامشهر، باربری اسلامشهر به شهرستان، حمل اثاثیه منزل اسلامشهر و حمل بار مشغولند، در ادامه مطلب آورده شده است.

قیمت باربری اسلامشهر

هزینه اتوبار و باربری اسلامشهر و نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل اسلامشهر و حمل وسایل سنگین مثل یخچال در جدول زیر آورده شده است. در هزینه اسباب کشی تهران جزییات بیشتر در مورد هزینه‌ها و نرخ دستمزد کارگر باربری اسلامشهر آورده شده است.

قیمت باربری اسلامشهر

                کرایه ۳ ساعت اول (هزارتومان)          کرایه مازاد بر ۳ ساعت

کرایه باربری و حمل اثاثیه منزل درون شهری اسلامشهر با خاور      ۸۵۰        ۲۸۰

دستمزد کارگر طبقه همکف به همکف   ۱۵۰        ۵۰

دستمزد کارگر زیر طبقه ۴ به زیر طبقه ۴            ۱۵۰        ۵۰

دستمزد کارگر برای ۴ طبقه تا ۶ طبقه ۱۷۰        ۵۵

حمل یخچال ساید بای ساید هر طبقه       ۴۰           ندارد

حمل گاو صندوق هر طبقه بسته به وزن               ۳۰           ندارد

لیست باربری های اسلامشهر

لیست شرکتهای باربری و حمل اثاثیه منزل اسلامشهر که شامل شماره تلفن باربری اسلامشهر که مورد تایید اتحادیه باربری اسلامشهر باشد به شرح زیر است. برای دیدن لیست باربری میدان نماز اسلامشهر، باربری‌های چهاردانگه اسلامشهر و واوان کلیک کنید. همچنین با توجه به نزدیکی اسلامشهر به نسیم شهر، رباط کریم و چهاردانگه، باربری اسلامشهر و خدمات باربری اسلامشهر نسیم شهر، باربری رباط کریم و باربری چهاردانگه را نیز پوشش می‌دهد.

باربری اسلامشهر به شهرستان

برای باربری بین شهری اسلامشهر و اطلاع از کرایه نیسان و خاور بین شهری از مبدا اسلامشهر به شهرستان از جدول زیر استفاده کنید (سال ۱۴۰۰). برای آخرین قیمت و اطلاعات بیشتر در زمینه باربری اسلامشهر به شهرستان به مطلب هزینه حمل بار از تهران به شهرستان مراجعه کنید با توجه به نزدیک بودن تهران به اسلامشهر، کرایه اسباب کشی از مبدا اسلامشهر و قیمت های تهران تقریباً یکی است.

سفارش باربری اسلامشهر

باربری صداقت بار بار و اثاثیه منزل شما را با اطمینان و همراه با بارنامه و بیمه نامه (بار بین شهری) به مقصد میرساند. هر چند پیشنهاد ما به شما این است از خدمات سامانه باربری صداقت بار در زمینه باربری و حمل اثاثیه منزل اسلامشهر استفاده کنید.

باربری اسلامشهر حومه

قائمیه یا شهرک قائمیه از مناطق مهم اسلامشهر برای سکونت مردم هست. خدمات باربری اسلامشهر قائمیه و انواع خاور و نیسان اسباب کشی ارائه می‌شود. برای باربری اسلامشهر قائمیه می‌توانید با شماره‌های سایت تماس بگیرید. چهاردانگه و شهرک صنعتی چهاردانگه یکی از مناطق مهم دیگر اسلامشهر هست که مرکز تولید مبل و کابینت تهران هست. باربری چهاردانگه اسلامشهر برای حمل بار به شهر تهران و شهرستان استفاده می‌شود. اسلامشهر به دلیل نزدیکی به شهرک های صنعتی شنزار و شهرک صنعتی شهید زواره ای نیاز به شرکت های حمل بار و باربری بسیاری دارد .

نیسان بار اسلامشهر

اگر بار شما زیر 2000 کیلوگرم وزن دارد می‌توانید با خدمات نیسان بار و وانت بار اسلامشهر به شهرستان آن را انتقال دهید. وانت بار اسلامشهر زیر مجموعه وانت بار ارزان تهران است. با توجه به اینکه اسنپ وانت در اسلامشهر فعال هست. می‌توانید برای وانت بار اسلامشهر از اسنپ هم استفاده کنید.

حمل بار و اثاثیه منزل اسلامشهر

حمل بار و اثاث منزل به طور تخصصی از خدمات باربری اسلامشهر هست. برای حمل اثاثیه منزل از تهران به اسلامشهر و بالعکس با ما تماس بگیرید. حمل اثاثیه منزل اسلامشهر توسط خاور و نیسان انجام می‌گیرد که هزینه‌های آن در سایت موجود است.

اسلامشهر کجاست؟

اسلامشهر یکی از شهرستان‌های استان تهران هست. اسلامشهر به عنوان پر جمعیت ترین شهر استان تهران است و نوزدهمین شهر پر جمعیت ایران محسوب می شود . نزدیکی اسلامشهر به شهرک صنعتی زواره ای و شهرک صنعتی چهار دانگه اهمیت آن را چندین برابر نموده است . از مناطق اسلامشهر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. برای باربری مناطق اسلامشهر با ما تماس بگیرید. محله های خوب اسلامشهر برای زندگی عبارت‌اند از خ موسی کاظم، خ امام محمد باقر معروف به میلان ها ،موسی آباد، باغ فیض و ۲۰ متری و محله های خوب برای کار تجاری و فروش و مراکز خرید باغ فیض، زرفشان، خ کاشانی هست. (منبع)

واوان

قائمیه

الهیه

زرافشان

گلستان

انبیاء

کاشانی

سعیدیه

مهدیه

نواب

۲۰ متری

باغ فیض

چیچکلو

سالور

سبز دشت

گلها

نصیر آباد

سرنوری

بازار مبل (شهرک قلعه میر)

سعیدیه

احمدیه

سلطان آباد

صالح آباد

ضیاء آباد

محمدیه

مهدیه

موسی کاظم

سه راه آدران

میان آباد

میدان نماز

سفارش اتوبار اسلامشهر

برای سفارش باربری اسلامشهر و رزرو تلفنی حمل بار در محدوده اسلامشهر تهران می‌توانید همه روزه حتی تعطیلات با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.  می‌توانید سوالات متداول در زمینه باربری تهران به اسلامشهر ، باربری اسلامشهر، حمل اثاث منزل در اسلامشهر را در صفحه پرسش و پاسخ مشاهده کنید که قبلاً کارشناسان صداقت بار به آن پاسخ داده اند.

خاور اسلامشهر

حمل بار از اسلامشهر به صورت بین شهری و ارسال بار از اسلامشهر به شهرستان با انواع خاور مسقف و روباز توسط بهترین شرکت حمل و نقل با سابقه بیش از ۷۵ سال انجام می شود. جهت استعلام نرخ خاور اسلامشهر با شماره باربری تماس بگیرید.

کامیون اسلامشهر

انواع کامیون حمل مانند کامیون تک اسلامهشر، کامیون جفت اسلامشهر به صورت روزانه می تواند بار شما را به صورت دربستی از استان تهران به سراسر ایران حمل نماید. فقط کافی است با شماره های باربری صداقت بار تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمای شما باشند.

تریلی اسلامشهر

برای جا به جایی بار با استفاده از تریلی می توانید با ما تماس بگیرید. انواع تریلی برای اسلامشهر مانند تریلی کفی و لبه دار و همچنین تریلی ترانزیت جهت بارگیری از اسلامشهر با بهترین قیمت در خدمت شماست. در صورتی که می خواهید بار خود را برای روز دیگری حمل کنید، می توانید با تماس با ما، ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید تا در روز و ساعتی که از قبل هماهنگ کردید، ماشین مورد نیاز خود را متناسب بار حجم و ابعاد و وزن بار خود در محل مشخص شده داشته باشید.

چرا باید از خدمات باربری اسلامشهر استفاده کنیم؟

نکات مثبت در استفاده از خدمات باربری صداقت بار در اسلامشهر را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

سابقه باربری صداقت بار که بین از ۷۵ سال می باشد.

مجوز حمل بار از سازمان راهداری برای حمل بار از اسلامشهر به صورت شهری و بین شهری.

صدور بارنامه دولتی برای حمل بار.

صدور بیمه نامه معتبر در صورتی که در زمان حمل، بار دچار خسارت احتمالی گردد.

نرخ کرایه بسیار مناسب به دلیل دسترسی به رانندگان و ماشین های ملکی به صورت مستقیم و عدم استفاده از دلال برای اعلام نرخ به مشتریان.

کارکنانی که از ابتدا تا انتها در کنار شما هستند و با مشاوره های حرفه ای و رایگان، بهترین شیوه حمل بار را به شما پیشنهاد می دهند.

امکان قرارداد طولانی مدت برای حمل بار ها به صورت پروژه ای و قیمت اعلامی مدت دار برای اینگونه قرارداد ها.

حمل و نقل آسان و ایمن با قیمت باورنکردنی و ارزان در باربری صداقت بار:

در شرکت ما به دلیل استفاده از کارکنان و پرسنل ماهر و آموزش دیده، بسته بندی و حمل اقلام اداری و شرکتی و لوازم منزل با نهایت ظرافت و دقت صورت می‌گیرد. با کیفیت بودن کارتن‌ها و جعبه‌ها یکی از مهم‌ترین نکات در بسته‌بندی اصولی و ایمن است تا بدین صورت هزینه و وقت مشتریان گرامی بی دلیل هدر نرود که یک ویژگی بارز صداقت بار است. متخصصین حمل بار در باربری ارزان ما، اجناس شما را در مبدأ به شکل محکم و مطمئن بسته‌بندی می‌کنند بعد از قرار دادن اقلام در جعبه، بستن آن‌ها با یک طناب محکم باعث ایمن‌‌تر شدن آن‌ها می‌شود. سپس آن‌ها را در خودروی باربری مخصوصی که با توجه به حجم بار شما انتخاب‌شده‌اند قرار می‌دهند و در مقصد مورد نظر شما آن‌ها را از ماشین بدون کوچک‌ترین آسیب و خراشی پیاده می‌کنند.

در شرکت حمل و نقل باربری ارزان صداقت بار انواع ماشین‌های نقلیه باربری از قبیل: وانت بار، نیسان بار، کامیون‌های مسقف و انواع خودروهای سنگین و سبک خودروهای باری استاندارد و تمیز به کار گرفته می‌شوند که همگی موکت کاری شده و مجهز به رانندگان ذبده که دارای تجربه کافی در زمینه باربری و خمل کالای حساس مانند جهسزه عروس مجهز شده است.

بهره بردن از کامیون‌ها و خودروهای حمل وسایل مخصوص و عایق کاری شده‌ اتوبار باعث می‌شود تا لوازم و اثاثیه بدون کوچک‌ترین صدمه ای در مرحله انتفال به مقصد موردنظر برسد. به علاوه رانندگان شرکت ما به تمامی نقاط استان و کشور برای باربری به شهرستان نیز اشنایی کامل دارند. دارا بودن رانندگان با تجربه کامیون و وانت که به مسیرهای درون شهری و اطراف تهران آشنایی کامل داشته باشند یک مزیت مهم برای شرکت محسوب می‌شود و مشکلات و آسیب‌های حمل و نقل را به حداقل می‌رساند.

    مهم‌ترین مسئله در هنگام حمل بار حفظ ایمنی و عدم آسیب رسیدن به وسایل و کالای مورد نظر ضمن انتقال آن است که شاید برای شما در نظر بیاید که آیا یک اتوبار ارزان قابل اعتماد است و آیا موارد ایمنی را رعایت می‌کند باید به شما دوستان بگویم که با بهینه سازی پروسه باربری مثل کادر مجرب ماشین متناسب بار انتخاب کارگر مناسب و همچنین در موقع درست خدمات باربری را استفاده کردن و با رعایت انصاف می‌توان خدمات باربری ارزان را ارایه داد.

تخصص در اسباب‌کشی وظیفه‌مان است به‌همین خاطر شما می‌توانید با رزرو تیم بسته‌بندی و چیدمان مراحل اسباب‌کشی را با سرعت بیش‌تری انجام دهید. تیم چیدمان در کنار شماست تا وسایل شما را بعد از تخلیه چیدمان کند. با استفاده از روش‌های نوین و حرفه‌ای از متخصصان مجموعه صداقت بار دریافت نمایید.

چگونه از اعتبار باربری اسلامشهر مطمئن شویم؟

باربری صداقت بار با دارا بودن مجوز از اداره راهداری و همچنین صدور بارنامه دولتی و صدور بیمه نامه معتبر هر گونه نگرانی شما را بر طرف می نماید.

دکمه بازگشت به بالا