عمومی

ساعت های هوشمند در مقابل ساعت های سنتی

اخیراً موضوع ساعتهای هوشمند در مقابل ساعتهای سنتی بسیار دیده شده است. ساعت های هوشمند راحت و مفیدی هستند و اجازه دهید آن را بپذیریم - پوشیدن آنها سرگرم کننده است.

طراحان لمس های شیک و مدرنی به آنها اضافه می کنند و باعث جذابیت بیشتر آنها نسبت به طرح های اصلی می شوند و برخی از شرکت ها ساعت های هوشمند ترکیبی را ارائه می دهند که ترکیبی جذاب از ویژگی های هر دو نوع را ارائه می دهند.

در اینجا ، نگاه دقیق تری به ساعت هوشمند در مقابل ساعت لوکس می اندازیم و به مزایای هر یک می پردازیم.

اگر قصد دارید تا اطلاعات شما در زمینه ساعت هوشمند بیشتر شود و بدانید که موقع خرید ساعت هوشمند را انتخاب کنید یا ساعت یجیتالی می توانید مقاله مقایسه ساعت دیجیتال با ساعت هوشمند را مطالعه کنید تا براحتی انتخاب خود را نهایی کنید.

ساعت مکانیکی در مقابل فناوری ساعت هوشمند

از زمان معرفی اولین ساعت های هوشمند توسط سیکو در سال 1984 ، فناوری پوشیدنی با جهش و کجروی تکامل یافته است. رایانه های اولیه مچ دست می توانند در یادداشت برداری ، برنامه ریزی جلسات و انجام محاسبات اساسی به کاربر کمک کنند تا سال 1994 ، وقتی Timex Datalink معرفی شد ، ساعت های هوشمند می توانستند از طریق حالت انتقال داده بی سیم با رایانه ها ارتباط برقرار کنند.

 ساعت هوشمند ساعت ملاقات سریع

Seiko اولین ترکیب کوچک ساعت / تلفن خود را در سال 1999 معرفی کرد و سرعت آن بیشتر شد. تا سال 2013 ، اکثر شرکت های رایانه ای در حال تحقیق و توسعه بودند.

اولین ساعت هوشمند اپل در سال 2015 به بازار عرضه شد و Gear S2 ضد آب سامسونگ در همان سال به نمایش درآمد. سال 2016 ساعت هوشمند سامسونگ به روز شده ، Gear S3 ، به همراه TAG Heuer Connected را معرفی کرد که در میان بسیاری از ساعت های Android Wear قرار دارد.

با گذشت زمان ، ویژگی های ساعت هوشمند غنی تر شده و فناوری بهبود می یابد. بسیاری از مدل ها به عنوان تلفن های مستقل سازگار با برنامه های محبوب عمل می کنند ، در حالی که سایر مدل ها برای ظاهری زیبا و مجلل کوچک می شوند.

ساعت هوشمند در مقابل ساعتهای سنتی: ویژگی ها و مزایا

کاملاً تردیدی نیست که ساعت های هوشمند برای ماندن در اینجا هستند – و ما فکر می کنیم با گذشت زمان بهتر می شوند.

برای کسانی که عاشق تعامل با جدیدترین فناوری هستند ، این یک خبر عالی است. این برای همه افراد فوق العاده هیجان انگیز است.

وقتی فکر نمی کنید و به توانایی های فناوری پوشیدنی و بسیاری از کارکردهای مفید آن می پردازید ، فهمیدن مزایای آن بسیار آسان است.

علاوه بر اندازه کوچک صفحه نمایش و عمر باتری محدود (اما بهبود یافته) ، ساعت های هوشمند اشکالاتی نیز دارد – اول از همه ، فناوری به سرعت در حال پیشرفت است و عمر دستگاه های الکترونیکی محدود است.

این بدان معناست که دارندگان به راحتی به یک ساعت هوشمند جدید احتیاج دارند که به تلفن هوشمند جدید احتیاج دارند.

بسته به نیاز آنها و دستگاههایی که انتخاب می کنند ، می تواند سالانه یا هر چند سال یکبار باشد.

این مشکلی برای افرادی که از فناوری لذت می برند نیست – در واقع خرید یک گوشی جدید با ویژگی های جالب و به روز شده که زندگی را راحت تر می کند می تواند بسیار سرگرم کننده باشد.

ساعتهای سنتی در نوع خود یک شگفتی فناوری هستند. قطعات کوچک متحرک چشم را مجذوب خود می کند و ویژگی های مجلل زیبایی ظاهری را به کمد لباس می دهد.

الماس های درخشان ، فلزات گرانبها و ویژگی های پیچیده جذابیت بصری بیشتری دارند.

درست مانند یک جواهر ظریف ، یک ساعت لوکس نیز بی نظیر ، خاص و با دوام است.

یک مجموعه دار ممکن است از نگه داشتن چندین ساعت با ارزش مختلف در کمد لباس خود و پوشیدن آنها به مناسبت های مختلف و اهداف مختلف لذت ببرد و یک چیز زیبا و نوستالژیک در مورد سادگی یک ساعت سنتی وجود دارد.

یک ساعت خوب طراحی شده هرگز قدیمی به نظر نمی رسد – در واقع برخی از بهترین ساعت ها می توانند مادام العمر باشند و حتی از نسلی به نسل دیگر منتقل شوند.

تقریباً تمام ساعتهای لوکس را می توان به طور دقیق به عنوان هنر پوشیدنی توصیف کرد و اکثر آنها تاریخچه بسیار جالبی دارند.

خوشبختانه برای علاقه مندان به ساعت های مچی هوشمند و دوستداران ساعت مچی سنتی ، فضای زیادی برای همزیستی با جدیدترین فناوری ساعت های هوشمند و ساعت های ممتاز وجود دارد ، همراه با یک امکان جالب برای ترکیب ویژگی هایی که بیشتر به استقبال افرادی می رود که از ساعت های عالی استقبال می کنند.

برخی از شرکت ها با تشویق مشتریان به استفاده از ساعت مچی اپل و ساعت معمولی روی همان مچ دست ، خطوط را تار می کنند.

این به لطف بندهایی که هم در ساعت استاندارد و هم در ساعت هوشمند جای می گیرند بسیار آسان است.

ساعت سنتی طبق معمول در بالای مچ دست پوشیده می شود و ساعت هوشمند در زیر مچ دست نگه داشته می شود.

نمایش هر کدام بسته به نوع بازوی خود آسان است.

به این ترتیب می توانید از سبکی که ساعت مورد علاقه شما ارائه می دهد و همچنین دسترسی سریع و سریع به اعلان ها و سایر ویژگی ها لذت ببرید.

بسیاری از افراد باتجربه حداقل از پوشیدن ساعت های سنتی همچنان لذت می برند و در صورت لزوم ساعت های هوشمند را جایگزین می کنند.

این شباهت زیادی به تصمیم گیری در مورد انتخاب ساعت سنتی با سبک خاص لباس یا برای یک موقعیت خاص و کاملاً سرگرم کننده دارد.

در حالی که ساعت های هوشمند به اندازه ساعت های لوکس سنتی ارزش خود را ندارند ، اما تقریباً در هر کمد لباس جایی برای آنها وجود دارد.

دکمه بازگشت به بالا