عمومیمعرفی کسب و کار

تعمیرات مبل با قیمت اقتصادی و ارزان | 09102006753

تعمیر مبلمان در شرکت خانه شیک

خانه شیک برندی نام اشنا در صنعت مبلمان کشور، با ثبت ۱۶۰۰+ تعمیرات مبل موفق در ۳۵ سال باعث شده است که رضایت ۹۰ درصدی مشتریان خود را بگیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت خانه شیک مراجعه کنید

همچنین شرکت خانه شیک عضو اتحادیه درودگران و مبل سازان ایران میباشد.

هزینه تعمیرات مبل چگونه است؟

هزینه تعمیر مبل اصولا باید از طرف اتحادیه اعلام شود، اما این کار تا به الان انجام نشده است و باعث شده است هزینه های متغیری اعلام شود به همین دلیل چند نکته را حین انتخاب تعمیر کار مناسب باید بدانید:

  • تجربه و کیفیت شخص رویه کوب
  • قدمت شرکت مذکور
  • مراجعه به وبسایت یا شبکه های اجتماعی برای خواندن نظرات و دیدن نمونه کارها
  • مجوز رسمی از اتحادیه
  • استفاده از تجربه آشنایان
  • مزیت های دیگر(حمل نقل رایگان و مشاوره)

حمل نقل در شرکت خانه شیک چگونه است؟

مجموعه خانه شیک با در نظر گرفتن حسن اعتماد مشتریان عزیز ، به منظور قدردانی بیشتر ، یکی از مواردی که معمولا به مجموع هزینه های مشتریان ، وارد می کرد را تقبل کرده و به این ترتیب ، مشتری می تواند با خیالی آسوده تعمیر مبل خود را با حمل و نقلی رایگان ، به خانه شیک بسپرد .
لازم به یادآوری است در صورتیکه تعمیرات و یا مشکل جدی برای سرویس های مبلمان شما ، وجود نداشته باشد ؛ انجام پروسه در صورت تمایل مشتری می تواند در منزل و در حضور مشتری انجام بگیرد. در غیر اینصورت با حمل رایگان به محل کارگاه و بازگردانی دوباره به منزل ؛ خیال شما را بابت جا به جایی راحت خواهد کرد.

همین حالا استعلام قیمت تعمیر مبل خود را بگیرید: 09102006753

تعمیر مبل استیل به چه صورت است؟

تعمیرات مبلمان با توجه به قیمت های سنگین مبلمان و مخصوصا مبلمان استیل بهترین راهکار برای افرادی است که توان خرید و تعویض مبلمان خود را مطابق مد روز ندارند. معمولا زمانی که درباره تعمیر مبلمان حرف میزنیم بیشتر افراد تصور می کنند که حتما مبلمان باید آسیب جدی برای تعمیر داشته باشد و یا بسیار فرسوده شده باشد اما این یک باور اشتباه است زیرا تعمیرات مبلمان فقط شامل تعمیر فرسودگی یا شکستگی پایه یا بدنه مبل نیست بلکه امروزه با  توجه به پیشرفت های عظیم در زمینه مد و دکوراسیون داخلی و مبلمان بسیاری از تعمیرات مبل استیل  با تعویض پارچه ، چوب، نوع منبت کاری، روکش مبل و طلاکاری چوب و تحولی عظیم را در دنیای تعمیرات مبل استیل به وجود اورده اند.

تعویض پارچه مبل در خانه شیک چگونه است؟

یکی از شایع‌ترین مشکلاتی که برای مبلمان پیش می‌آید خراب شدن، پاره شدن یا کهنه شدن رویه آن است. چرا که رویه مبلمان بیشترین تماس را با محیط اطراف دارد و بیشتر از بدنه مبل در معرض آسیب و کثیفی قرار می‌گیرد. علاوه بر این، ممکن است رویه مبل شما هیچ آسیبی ندیده باشد و شما تنها به دنبال تغییر دکوراسیون در منزل خود باشید.

اما از آنجا که مبلمان کالای ارزانی نیست و برای تعویض مبلمان مجبور به صرف هزینه بسیار زیادی می‌شوید، می‌توانید به جای عوض کردن مبلمان، تنها به تعویض روکش مبل خود اکتفا کنید. البته این کار در صورتی امکان پذیر و به صرفه است که کلاف مبلمان شما سالم باشد و تنها رویه آن آسیب دیده باشد

چه نوع پارچه ای برای تعویض پارچه مبل مناسب است؟

پارچه‌های رو مبلی موجود در بازار بر اساس جنس آن‌ها به سه دسته تقسیم می‌شوند؛ پارچه‌های ساخته شده از الیاف طبیعی، پارچه‌های ساخته شده از الیاف مصنوعی و پارچه‌های ترکیبی.

در بافت پارچه‌های طبیعی به طور معمول از کتان، پشم، چرم، ابریشم و پنبه استفاده می‌شود، اما پارچه‌های مصنوعی اغلب از نایلون، پلی استر، چرم مصنوعی، میکروفایبر و… ساخته می‌شوند. دسته سوم نیز پارچه‌های ترکیبی هستند که در ساخت آن‌ها از ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده شده است. این پارچه‌ها نرمی و راحتی پارچه‌های طبیعی و مقاومت و استحکام پارچه‌های مصنوعی را توأمان دارند

منبع این مقاله سایت مذکور میباشد

همین حالا استعلام قیمت تعمیر مبل خود را بگیرید: 09102006753

دکمه بازگشت به بالا