اقتصادیمعرفی کسب و کار

راهنمای خرید اتو بخارگر و بهترین مدل های موجود

اولین چیزی که در نگاه اول از ظاهر شما به چشم می‌آید، یک دست لباس صاف و اتو کشیده است. برند لباس شما ظاهر شما را شکیل نمی‌کند، مگر اینکه تمیز و بی چروک باشد. همانطور که رو بالشتی ها و پرده هایی که بی نقص صاف شده اند، ظاهر خانه را زیبا و مرتب جلوه میدهد. انتخاب و خرید یک اتو بخارگر خوب و با کیفیت، به شما کمک میکند هر نوع لباسی را حتی به صورت ایستاده و آویزان از چوب لباسی و پرده ها و مبلمان خود را بعد از شست‌وشو و نصب، به راحتی اتو کنید و به ظاهر خود و خانه تان، نمایی مرتب و شکیل بدهید.

راهنمای خرید اتو بخارگر و بهترین مدل های موجود

اتو بخارگر یکی از بهترین انواع اتوها است و استفاده از آن مزیت های زیادی نسبت به سایر انواع اتو دارد. اما خرید یک اتو بخار خوب، مستلزم دقیق شدن در ویژگی های آن است. ساخت و طراحی حرفه ای و در نظر گرفتن حداکثری نیاز های کاربر برای طراحی، مواردی هستند که دستگاه را به یک مدل خوب اتو بخارگر تبدیل می‌کند. اینکه چطور این ویژگی ها را تشخیص دهیم و یک انتخاب خوب برای خرید داشته باشیم، موضوع مورد بررسی ما در این مقاله است. با ما در ادامه مطالب همراه باشید.

مدل های دستی و ایستاده بدنه

شاید دستی یا ایستاده بودن بدنه تاثیری در کیفیت اتوکشی و کاربرد محصول نداشته باشد. اما از نظر مکان نگهداری و طریقه استفاده، دستی یا ایستاده بودن دستگاه یک نکته مهم به شمار می‌آید. مدل های ایستاده این اتو طبعا فضای نگهداری بیشتری می‌طلبند و به دلیل طول بلند سری ای که دارند، برای کاربر راحت تر قابل استفاده هستند. از سوی دیگر اتو بخارگر دستی، در عین حال که تقریبا خدمات یکسانی را به مصرف کننده ارائه میدهد، فضای نگهداری خاصی را اشغال نمیکند و از نظر هزینه مقرون به صرفه تر است.

اتو بخارگر ایستاده

تنظیمات اتو بخارگر

بیشتر اتو بخارگر های جدید، از تنظیمات میزان و شدت بخار و گرما بهره‌مندند. اتوهای مدل پایین یا قدیمی تر این امکان را به مصرف کننده نمی‌دادند که میزان بخار دستگاه را کنترل یا زمان بندی کند. این نکته برای اتو کردن سطوح پارچه ای با کیفیت ها و جنس های مختلف، خیلی مهم است. پس حتما به یاد داشته باشید در انتخاب خود، قابل تنظیم بودن شدت بخار و گرمای دستگاه را مد نظر قرار دهید.

طراحی سری بخارگر

از آنجایی که یکی از دلایل استفاده از اتو بخارگر، راحتی در اتو کردن و دسترسی به تمام مناطق لباس است، یکی از مهمترین ویژگی های دستگاه، سری آن است. این که جنس مطلوبی داشته باشد و به راحتی روی انواع پارچه ها سر بخورد و ظرافت لازم برای دسترسی به نقاط مختلف لباس را داشته باشد. معمولا از بخارگر های ایستاده برای اتو کشی سطح پرده یا متکا یا رو تختی استفاده میشود، پس داشتن سری جداگانه مخصوص سطوح پرزی یکی از مزیت های دستگاه محسوب میشود.

طراحی مخزن آب

یکی دیگر از مواردی که لازم است هنگام خرید بخارگر به آن توجه داشته باشید مخزن آب دستگاه است. حجم آبی که دستگاه قادر به ذخیره کردن آن است، در استفاده راحت تر از دستگاه تاثیرگذار است. اینکه مدام مجبور به پر کردن مخزن باشید چندان خوشایند به نظر نمی‌رسد، از سوی دیگر بزرگی بیش از اندازه مخزن آب، حمل و نقل و استفاده از محصول را دشوار میکند. پس در انتخاب یک بخارگر با اندازه مخزن آب متناسب دقت داشته باشید. مخزن آب باید طراحی مناسبی داشت باشد تا راحت پر شود، مخزن های آب جدا شونده از این نظر انتخاب مناسب تری محسوب میشوند. همچنین به جنس محفظه و درب مخزن توجه داشته باشید. اینکه درب محکم بسته شود، احتمال ریزش آب از آن وجود نداشته باشد و به راحتی قابل شکستن نباشد، نکات حائز اهمیتی هستند.

صفر تا صد داغ شدن دستگاه

اینکه چه مدت طول میکشد تا اتو، داغ و آماده به کار شود برای مصرف کنندگانی که مایل اند زمان کمتری را صرف اتوکشی نمایند اهمیت زیادی دارد. در هنگام انتخاب محصول به توان مصرفی آن و بازه زمانی گرم شدن محصول توجه داشته باشید. اتو بخارگری که سریع تر گرم شود، کیفیت ساخت بالا تری دارد و به شما در صرفه جویی وقتتان کمک میکند.

اتو بخارگر دستی

مواردی که تا اینجا به توضیح آن پرداختیم، از جمله ویژگی هایی بودند که معمولا باعث جلب نظر خریداران و رضایت از خرید میشوند. اما در نظر داشته باشید که موارد دیگری هم در انتخاب یک بخارگر خوب تاثیر دارند، مثل: قابلیت خاموش شدن خودکار، قابلیت بخار دادن مداوم، خاصیت های ضد چکه و رسوب و ضد زنگ زدگی دستگاه، طول دسته و چرخ داشتن یا نداشتن بخارگر های ایستاده و … که بهتر است تمام این ویژگی ها را هنگام خرید مد نظر داشته باشید.

بهترین مدل اتو بخارگر های موجود در بازار

برای اینکه یک انتخاب خوب و حساب شده داشته باشید، از میان تمامی تولید کنندگان اتو بخارگر، ما بهترین مدل از بهترین برند ها را برای معرفی به شما منتخب کرده ایم:

بخارگر ایستاده فیلیپس مدل GC 484، اتو بخارگر ایستاده فیلیپس GC 558، بخارگر بایترون مدل BGC_320 BL، بخارگر بایترون مدل BGC_405، اتو بخارگر ایستاده تفال مدل IT 6540، بخارگر ایستاده تفال مدل QT 2020، بخارگر دستی سنکور مدل SS I0860 DG، بخارگر دستی سنکور مدل SSI 0850 RS، اتو بخارگر ایستاده هنریچ مدل HGC 8704، اتو بخارگر رونتا مدل IS 6200 D1.

https://dominokala.com/

دکمه بازگشت به بالا